Phi

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyalexandi, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Állagában nagyon lágy, géles. Illata friss, tiszta és gyógynövényes. Az összetevők pedig több ponton támogatják a zsíros, pattanásos, vagy pattanásokra hajlamos bőr egészségét.

• Extra magas százalékban tartalmaz Niacinamidot (B3 vitamin), mely az egyik leghatásosabb kozmetikai vitamin, ha pattanásokról, zsíros bőrről, hegekről, vagy foltokról van szó. Emellett a bőröd nyugtatásáról sem feledkeztünk meg. A panthenol(B5 provitamin), szépen csillapítja a gyulladt bőrt, míg a beta glucan erős gyulladáscsökkentő és nem mellesleg az egészséges mikrobiomot támogatja.
  • A másik kulcs összetevőnk egy alga és cink szulfát keveréke,mely visszafogja a Staphylococcus aureus és a Propionobacterium acnes baktériumok fejlődését.
  • A Laminaria digitata tengeri alga oligoszacharidokat (különösen phycoszacharidokat), káliumot, magnéziumot és jódot tartalmaz. Franciaország észak-nyugati részéről, Bretagne partjairól származó, a béta-glükánokhoz hasonló alginátokban gazdag makro-alga. A cink szulfát korlátozza a mikroorganizmusok szaporodását, faggyúszabályozó hatású, csillapítja az irritációt, csökkenti a bőr gyulladását. Fontos élettani szerepet betöltő nyomelem.
  • A jojoba olaj nem komedogén „száraz olaj”, mely egy bőrazonos hatóanyagolaj. Zsírsavösszetétele figyelemre méltó: gadolinsav, erukasav, nevronicsav és nagy mennyiségben polifenolokat tartalmaz, amelyek közül a tanninoknak köszönhető , hogy száraz érzetet hagy a bőrön alkalmazás után. Zsíros, pattanásos bőrre kifejezetten jótékony hatással van.
  • Az allantoin pedig erős sejtregeneráló hatóanyag.
  • A Niaouli, a vetiver és a pálmarózsa mind olyan gyógynövények, melyeknek 100% tiszta illóolaját terápiás célokra is használják aknés bőr kezelésénél. Fertőtlenítő, regeneráló és összehúzó hatását igazolták az aromaterápiában

Jennie94

2019. augusztus 25.

Újabb szerzeményem ettől a csoda márkától. Megmondom őszintén aggodalmaim voltak ezzel a krémmel hogy majd nem hidratálja az arcomat eléggé de ettőla a félelmemtől rögtön megszabadultam amikor felkentem. Bár használom előtte a márka jázminos zöld teás boosterját ami azért jócskán segít a hidratálásba de imádom így is úgy is. Az illata nagyon kellemes igazi gyógynövényes, imádom ezt a csodás kiszerelést és nekem nagyon szépen kezeli a pattanásos bőröm. Egyébként én csak éjszakára ajánlom első sorban. Nekem ez a krém simán leverte a 2x ennyibe kerülő más hidratálókat. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Kencefice84

2019. július 28.

Nekem a bőr zsírosságán nem segített, ugyanolyan olajos fénylő maradt. Gyulladáscsökkentésben valamennyire segített. Használom de szkeptikus vagyok. Jövök majd updatettel még..

Update: kihozott egy csomó gyulladt pattanást. Mikor abbahagytam eltűntek, mikor újra felkentem visszajöttek. Pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Yndre

2019. július 9.

Kb. 3 hete használom, sokáig gondolkoztam, hogy 4 vagy 5 csillagot adjak. Ami első pillanatban furcsa volt, hogy nem egy könnyed gél állag hanem testesebb krém. Elképzelhető, hogy nagyon zsíros bőrre tömény, izzasztó érzetű lehet. Én kifejezetten éjjelre vettem, úgyhogy engem ne zavar az állaga, sőt még remekül hidratál is. Az illata nagyon kellemes, gyógynövényes, szinte nyugtató hatású lefekvés előtt. A bőröm összképe egységesebb lett az eltelt hetek alatt, a pirosabb foltokat is lehúzza. Durva pattanásim ugyan nincsenek, de aknéra hajlamos hagyok. Én úgy vettem észre, hogy hosszútávon jót tesz a bőrömnek, éjjelre kifejezetten jólesik az a krém. Nappalra kánikulában lehet, hogy nem ennyire kellemes érzés, illetve nem mattít, de ezt nem is vártam el tőle. Az élvásáraimnak megfelel, valószínűleg újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

piiipooo18

2019. május 28.

Nagyon szuper kis krém lett! Egyetlen problémám Vele, hogy testes krém, ami miatt a BB krém kicsit grízes lesz nap végére a bőrön. Önmagában egy csoda. Nem okozott pattanásokat, szépen lehozta a gyulladást. Bátran merem ajánlani, viszont óvatosan a rá sminkeléssel. Nem tudom, hogy alapozóval hogy viselkedik, én BB krémmel próbáltam, avval nap végére nem volt szép látvány. Ennek ellenére 5 csillag jár, mivel külön-külön a termékekkel semmi probléma nincs. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.