Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brethalia, Módosítva: 2018. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam selyemproteinnel és bio argánolajjal töredezett hajvégekre

Károsanyag-mentes formula, mely magában foglalja a folyékony aranyként emlegetett argánolajat, ami ápolja és táplálja a töredezett hajszálakat. Tartalmaz még panthenolt, mely védi a hajkoronát és a fejbőrt a kiszáradástól, valamint selyemkivonatot, amely lágy és bársonyos tapintású, könnyen kifésülhető, fényes hajat eredményez.

Illata púderes, mely 100% natúr illatkomponensekből áll, nem tartalmaz allergéneket.

SLS-, parabén-, etilalkohol-, paraffin-, színezőanyag-mentes.

Hajnal02

2020. június 17.

Először is: Imádom ezt a hajbalzsamot!!! :D
Festett, töredezésre hajlamos hajam van. (Főleg egy adott hajhossz után.)
De ezzel a balzsammal végre, nagyon szépen rendben tudom tartani.
(Eddig az összes általam próbált natur hajápoló balzsamnál volt valami probléma.
Elhiszem hogy szilikon nélkül már nehezebb összehozni egy valamire való hajápolót. Nem ehhez szoktak hozzà a márkák. De azok nem táplálják valójában a hajszálakat/eltömítik a fejbőrt, és nagyon hamar hozzászokik a haj a szilikonhoz, utána pedig hiába próbálsz mást, ha az is csak szilikonnal akar javítani rajta...)
DE! Végre egy hajbalzsam ami tényleg táplál, nem spóroltak a hidratáló anyagokkal, és könnyen ki lehet utána fésülni a hajamat ;D
Nem az álltalános alcoholt használják tartósítónak, amitől csak még jobban kiszárad a haj, és semmit sem érnek mellette a hidratáló anyagok.
Ilyet elég nehéz találni hajbalzsamból.
Én úgy használom, hogy a már kimosott, törölköző száraz hajhosszomra viszem fel, és rajta hagyom legalább 5-10 percig. Addig simán el lehet intézni a zuhanyzást/arctisztítást/többi női szépítkezést..
Így van ideje hatni rendesen a balzsamnak. Utána meg kiöblítem, és könnyen ki lehet fésülni a hajat egy nagyobb fogú fésűvel :)
Ha pedig nagyon szeretnék valami extra táplálót hozzá, akkor néha csepegtetek hozzá tiszta kamélia olajat 1-2 cseppet a kezemben lévő balzsamhoz, és azt hagyom rajta a hajamon. Így már egy hajmaszkot is kitudok pipálni ;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Először is: Imádom ezt a hajbalzsamot!!! :D
Festett, töredezésre hajlamos hajam van. (Főleg egy adott hajhossz után.)
De ezzel a balzsammal végre, nagyon szépen rendben tudom tartani.
Ilyet elég nehéz találni hajbalzsamból.

Izar

2019. február 28.

Kezdjük azzal, hogy szerelmes vagyok az illatába. Nem biztos, de mintha ugyanaz lenne, mint a Balerina dezodorjuké: egy finom, diszkrét, elegáns virágillat, ami önmagában parfümként is megállná nálam a helyét.

A sampont nem tudom használni, amíg le nem nő a festett rész, de ez nagyon jól esett a hajamnak. Szépen ápolta, abszolút jól kifésülhetővé tette, és én nem éreztem úgy, hogy rengeteget kéne ehhez elhasználnom.

Eddig tetszik, remélem, hosszú távon is beválik majd.

Update 2019-02-28:
Bevált. :-)
A millió hajbalzsamom közül ő az, amelyikkel pillanatok alatt ki tudom gubancolni hajmosás után a nedves hajam. Akkor is ezt használtam, amikor fél évig hullott a hajam egy gyógyszertől (tavaly nyár és idén január között): azért esett rá a választásom, mert nem kellett vele tépnem a hajam, így megvolt az az illúzió, hogy kevesebb hajam jön ki. :)
Előnye még, hogy a többi természetes összetevőjű balzsamhoz képest jóval kevesebb kell belőle.
Tökéletes illat, tökéletes hatás. A legjobb hajbalzsam, amit valaha használtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Eddig tetszik, remélem, hosszú távon is beválik majd.

Update 2019-02-28:
Bevált. :-)
Tökéletes illat, tökéletes hatás. A legjobb hajbalzsam, amit valaha használtam!

ramma

2018. április 30.

Ahhoz kèpest, hogy natùr, nagyon jòl habzik. Kellemes tisztasàg illata van ès elkèpesztô puha lesz tôle a hajam. Kicsit nehèz is utàna formàzni... Amiòta hasznàlom, csak 4naponta kell hajat mosnom! (Jaj, ezt a samponra akartam írni, de a balzsam is szuper termèk sztem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

piiipooo18

2018. február 22.

Nem rossz kis balzsam ez, viszont rengeteget kell a balzsamból felkennem a hajamra különben az életben nem fésülöm ki a hajam szárítás előtt. Az illata finom, de rohamosan fogy a samponnal együtt, mivel sokat kell használni belőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate, Silk Amino Acids