Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Dezodorok

Könnyed és légies krémes dezodor púderes hipoallergén illattal.

Alumínium-származékoktól, parabénektől, SLS-től és etanoltól (etilalkoholtól) mentes. Fehér krém állagú dezodor, mely nem az izzadást, hanem a kellemetlen szagokat szünteti meg. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Könnyed, púderes, természetes forrásból származó illatkomponensekből megalkotott lágy illattal.

Ár: 2999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Emrana

2019. február 20.

Kellemes alternatíva, bár kicsit hamar elmegy a hatása. Ajánlom azoknak, akik menres deora vágynak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

nightingale

2019. február 20.

A levendulás, flowerpower testvérét már évek óta használom,s nagyon meg vagyok vele elégedve. Úgy gondoltam a balerinát is kipróbálom a téli időszakra. Egy kicsit visszafogottabb, mint a levendulás, de hatásos. Egyáltalán nem irritálja a bőröm, és könnyen beszívódik. A púderes illata pedig mennyei, számomra ilyen az igazi 'letisztultság' illat:

Mazsika81

2018. január 5.

Könnyű a használata, nagyon finom illata van. Hidratálja is a bőrt, nekem semmilyen irritációt nem okozott. Napközben szükség lehet arra, hogy újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2