Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Dezodorok

Könnyed és légies krémes dezodor púderes hipoallergén illattal.

Alumínium-származékoktól, parabénektől, SLS-től és etanoltól (etilalkoholtól) mentes. Fehér krém állagú dezodor, mely nem az izzadást, hanem a kellemetlen szagokat szünteti meg. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Könnyed, púderes, természetes forrásból származó illatkomponensekből megalkotott lágy illattal.

Emrana

2019. február 20.

Kellemes alternatíva, bár kicsit hamar elmegy a hatása. Ajánlom azoknak, akik menres deora vágynak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

nightingale

2019. február 20.

A levendulás, flowerpower testvérét már évek óta használom,s nagyon meg vagyok vele elégedve. Úgy gondoltam a balerinát is kipróbálom a téli időszakra. Egy kicsit visszafogottabb, mint a levendulás, de hatásos. Egyáltalán nem irritálja a bőröm, és könnyen beszívódik. A púderes illata pedig mennyei, számomra ilyen az igazi 'letisztultság' illat:

Mazsika81

2018. január 5.

Könnyű a használata, nagyon finom illata van. Hidratálja is a bőrt, nekem semmilyen irritációt nem okozott. Napközben szükség lehet arra, hogy újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2