Phi

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Ajakápolók

Túl azon, hogy szuper jól ápol, még egy enyhe természetes hatású színt is kölcsönöz az ajkaknak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Picur999

2020. március 14.

Szeretem nagyon :))
jó illata van, ad egy pici szép fényt is, és tök jól hidratál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Szeretem nagyon :))
jó illata van, ad egy pici szép fényt is, és tök jól hidratál! :)

nagyalexandi

2019. április 13.

Nagyon kellemes ajakbalzsamról van szó, szépen hidratál.
Szájfénynek én sem mondanám, valamint az ajkaimnak színt sem ad. Azonban ápol, zavaró ragadós érzés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Nagyon kellemes ajakbalzsamról van szó, szépen hidratál.

makosbejgli18

2019. március 25.

Viszonylag hosszan érezni, hogy az ajkakon van - sajna, nem természetes fénnyel. Szájfénynen nem mondanám, mert kívülről is zsíros látványt nyújt.
Nekem sajna 1 hónap használat után elromlott a kis tekerő, így nem tudom mennyi termék maradt kihasználatlan.

Szimpatikus termék, az összetétel szuper, plusz, hogy magyar és, ha minden igaz állatkísérletmentes. De vannak jobbak a piacon ennél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

NagyGabriella1108

2018. november 8.

Azonnal hat, nem nehéz , nem zsíros , isteni decens illat , alig tudom megállni hogy ne kenegessem állandóan - ahogy a kezembe veszem hogy használjam - máris mosolygok és jó kedvem van, mert valóban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 8.

Mazsika81

2018. január 4.

Nagyon jól hidratál, teljesen természetesek az összetevői. Pici fényt is ad, hosszan tartó hidratáló hatása így télen is elég. Én nagyon szeretem, már újra is rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

zsazsi86

2017. június 30.

Nagy ajakápoló használó vagyok, és emberek ez a fajta nagyon jól hidratál!!! Jó az állag, nem érzed nehéznek, valóban fényt kölcsönöz, bár hogy színt adna azt annyira nem tapasztaltam, de én nem is várom el tőle. Először a méziset próbáltam, elhasználtam, szerettem azt is, de ez mélyebb nyomot hagyott bennem! Tényleg nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491