Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Dezodorok

Kellemes levendulás krémdezodor a muskotályzsálya és teafaolaj erejével.

Természetes dezodor, mely alumínium-származékoktól, parabénektől, SLS-től és etanoltól mentes. Fehér krém állagú dezodor, mely nem az izzadást, hanem a kellemetlen szagokat szünteti meg, illetve a túlzott izzadást a muskotályzsálya kivételes tulajdonságával természetes módon szabályozza. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Illata friss, üde és semleges, levendulás, enyhén gyógynövényes jegyekkel.

Szissz2

2019. október 22.

Nagyon tetszik a levendula illat, viszont néhány óra elteltével észre vettem,hogy mintha jobban izzadnék. Újrakenés szokott segíteni a dolgon, de ezért egy csillag mínusz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

elisa78

2019. július 1.

Nagyon szerettem volna egy mindenmentes natúr deot, ami véd a kellemetlen szagon ellen is. Az itteni szuper értékelések miatt esett rá a választásom, de sajnos nekem nagy csalódás volt. Az illata felkenéskor nagyon finom, engem a levendulával egyébként is le lehet venni a lábamról minden formájában. Sajnos 2-3 óra múlva már átvált kellemetlen szagúra, pedig szinte nem is izzadok. Emellett csíp és szárítja a bőröm. Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

hajkedvelo

2019. április 26.

A jó értékelések miatt nagy reményeket fűztem hozzá, így a Glamour napokon rászántam magam a vásárlásra. Két hétig próbálkoztam vele, de nekem nem vált be. Nem vagyok se erősen izzadós, se nagyon szagos típus, ezt a dezodort használva mégis kellemetlen szagom volt, az edzésekről nem is beszélve. Kicsit jobban megizzadtam egy tevékenység közben, és máris büdös voltam. A végén már éjszakára is bekentem magam, de az se használt. Nagy csalódás számomra. (A Müllerben amúgy 3500 ft)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

eisenhauer_virginia

2019. április 19.

Ez a világ legjobb, leghatékonyabb, és legillatosabb dezodora. Imádom, hogy edzés alatt is tökéletesen teljesít. Igazi szerelem. Tuti csak ezt fogom használni mindig, és mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

sajtosszenya

2019. április 9.

Feleségemet leptem meg ezzel a dezodorral, mert hosszú ideje keresi a megoldást az izzadékonyságából adódó szagtalanításra. Már vagy fél tucat különböző terméken túl vagyunk, egyik sem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Ez a termék ellenben nagyon tetszik neki, jól teljesít és újra is vettük, ami elég nagy szó. A szagok elleni hatásán kívül tetszik neki egyébként a levendulás illata és a praktikus csomagolása is. És azt hiszem elég kiadós is, mert egy tubus sacc per kb. két hónapig tart ki neki. Gratulálunk a termék megálmodóinak és remélem egyre többen ki merik majd próbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

nightingale

2019. február 20.

A Phi csajoktól ez volt az első termék, amit kipróbáltam körülbelül 2 évvel ezelőtt. Ez a dezodor több szempontból is különleges. Mivel imádom a levendulát, ezért a tiszta illatával nem volt nehéz levenni a lábamról, markáns,de nem túlzó (többen kérdezték, hogy mi ez a jó parfüm rajtam, mire én csak azt válaszoltam, hogy ez nem parfüm, hanem a dezodorom). Nagyon tetszik, hogy nem az izzadást szünteti meg, amire szükségünk van, hanem a kellemetlen szagokat. A csomagolása pedig nagyon higiénikus, különösen tetszik, hogy nem kell belenyúlkálni, pont annyit nyomok ki, amennyire szükségem van ( más termékeknél tapasztaltam, hogy könnyebben bepiszkolódnak, és már nem olyan jó érzés újra belenyúlni és úgy használni). Könnyen felszívódik, és én nem vettem észre, hogy nyomot hagyna a ruhán. Nekem télen elég napi egyszer használnom, nyáron pedig többször újrakenem (1-2 alkalom), de minden más dezodornál hatásosabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

SarandBogyo

2018. szeptember 11.

Ez tényleg csodaszer.
Könnyű használni, csak ki kell nyomni egy picit a tubisból és eloszlatni.
Fantasztikus gyógynövényes illata van (nagyon sokan megkérdezték s megjegyezték, hogy milyen finom illata van, mi ez?!)

Tökéletesen véd, persze 40 fokban, vagy egészreggeles vizsgadrukk után délutáni újrakenés javasolt, de kibírja simán a 8-10 órát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Ez tényleg csodaszer.
Könnyű használni, csak ki kell nyomni egy picit a tubisból és eloszlatni.

Vitaminok: Panthenol

manióka (vagy tápióka) gyökérgumójából kinyert keményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint sűrűséget szabályozó és nyugtató hatású összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>