Phi

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. május 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsavval, meggymagolajjal és selyemproteinnel az üde, rugalmas arcbőrért, extra érzékeny bőrre is.

Pillekönnyű, gyorsan felszívódik a bőrben, nem hagy zsíros érzetet. Illata vidám, könnyed, semmilyen hozzáadott illatanyagot nem tartalmaz, a legérzékenyebb bőrre is ideális választás. Az enyhe marcipános illatát a meggymagolaj természetes zamata adja. Színe halvány barack. Selyemprotein tartalmának köszönhetően a bőröd puha, selymes tapintású lesz, szinte "kipárnázza" a bőröd. A hialuronsav erőteljes hidratáló hatásáért elismert hatóanyag, mely ránctalanító, lifting és kontúr helyreállító tulajdonságai miatt került bele a krémbe. A meggymagolaj szintén remek hidratáló és bőrregeneráló, mely magas antioxidáns tartalmának köszönhetően lassítja a bőr idő előtti öregedését a csipkebogyóolajjal gyönyörű szinergiában. A sheavaj egy láthatatlan védőpajzsként viselkedik a bőrön, mely segít bent tartani a vizet a bőrben, ezért jól hidratál. A karbamid a bőr természetes hidratáló anyaga. Ott fejti ki hatását, ahol a nedvesség a sejtekhez kötődik. Az E-vitamin erős antioxidáns, a B5 provitamin pedig egy erős bőrnyugtató és hidratáló hatóanyag.

nasyaeszter

2021. július 18.

Nagyon érzékeny a bőröm, a Phi lányok fehér tégelyes I'm so sensitive termékét használom, ez a krém egy kis kitekintés volt... A Hidratália nagyon jól felszóvódik, vannak benne anti-aging hatóanyagok, kellemes utóérzetet biztosít. Viszont sajnos picit pattis lettem tőle :( ez valószínű egyéni érzékenység.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 18.

ziadrienn

2021. február 13.

Szeretem szeretem ,de az i˝m so sensitive a kedvencem a Phi-től

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Szeretem szeretem ,de az i˝m so sensitive a kedvencem a Phi-től

Marcipancica

2019. december 23.

Mielőtt elkezdtem használni ezt a terméket, nem értettem a ‘healthy glow’ kifejezést. Vagy olyan olajos és csillogó volt az arcom, mint a diszkógömb, vagy ha sikerült lemattítani, akkor hámlott. Ez a termék tökéletes egyensúlyt teremtett, nem olajos, nem fénylik át, de nem is fakó, hámló. Az illata nagyszerű, szépen hidratál. Az ára valóban magasabb, de szerintem, pláne hosszú távon mindenképpen megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

nagyalexandi

2019. április 13.

Régóta szemeztem a márka termékeivel, de mindig volt egyéb kencém, amit szerettem volna elhasználni. Végül pár héttel ezelőtt, a Müllerben vásároltam meg ezt a krémet az Eperke ajakbalzsammal együtt. Nagyon tetszik a csomagolás, bár az adagolással először meggyűlt a bajom. Az illata nagyon-nagyon finom! Az állaga is szuper.

A bőröm hiába zsíros, tág pórusú, a tél folyamán néha iszonyatosan kiszárad és feszül. Ezt a problémát szerettem volna megoldani ezzel az arckrémmel. Sajnos nem sikerült. Már az első használatot követően az állcsontom területén mindkét oldalon azonnal viszkető érzés, valamint piros pattanások alakultak ki. Mintha a régi foltokat is irritálta volna ezen a területen, sokkal érzékenyebb, pirosabb lett a bőröm.
A homlokomon és a szám mellett kialakult finom, kezdetleges ráncokat viszont nagyon szépen feltöltötte.

Egy-két nap alatt az irritáció elmúlt. Aztán, mivel elég drága volt ez a termék, újra elővettem. Újra ugyanezzel a problémával találtam szemben magam. Ezt eljátszottam párszor, mert annyira szerettem volna szeretni. De sajnos nekem nem vált be, nem tudom használni. :(

(Pár napja a közösségi felületeken folyamatosan az új Acne Balance arcápoló fluiddal találkozom, annyira sajnálom, hogy amikor annyi gondolkozás után végre rááldoztam közel 10 ezer forintot egy arckrémükre, ez a fluid még nem volt elérhető.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

sajtosszenya

2019. március 4.

Február 16-án sikerült Müller napok akcióban meglepni kedvesemet vele. 30+ hölgyről van szó, érzékeny, vízhiányos bőrrel. 1,5 hét használat után olyan allergiás reakciót tapasztaltunk, mint eddig sosem: először mindkét arc felső része kipirult, aztán grízszerű pattanások jelentek meg, aztán teljesen belobbant az arcbőre plusz egy nagyméretű gyulladt pattanás jött ki az egyik arcfélen. Mindez 24 óra leforgása alatt....azóta krémet félretette és láss csodát, már csak a gyulladt pati éktelenkedik mementóként az arcán. Ettől az eseménytől ugyan nehéz elvonatkoztatni, de amúgy kellemes állagú, azonnal beszívódó krémről beszélünk, fura, de megszokható illattal. A termék csomagolása, adagolhatósága is tetszett alapvetően, csak kár, hogy nem lehet tudni mennyi lehet a tégelyben még. Javaslom, hogy érzékenyebb bőrűek vásárlás előtt amennyit csak lehet próbálgassák a terméket, mert nagyon nem jó érzés ennyi pénzért félre tenni egy terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 4.

Lencseee

2018. december 18.

Nagyon tetszik, meg magaban az egesz Phineleterzes, de olyan-de olyan draga, es az atlagos mennyisegnel kisebb kiszereles (50 helyett 30 ml, ami egy ilyen hideg, téli időben reggel és este használva, jó ha egy hónapig kitart...nálam), hogy en ezt, ezen az aron, biztos nem veszem meg egyszer meg...Csodalatos, hogy a lanyok ezt megalmodtak,megvalositottak, de egy komplett rutin osszeallitasa meg az alkalmankenti 20%-os kedvezmennyel is, egy jelenlegi minimalber...sajnos, barmennyire is szeretem magamat kenyeztetni, es barmennyire is szuper, barmennyire is magyar buszkeseg...nem lesz belole rutinom...(micellasviz, lemoso, toner, legalabb egyfajta szerum es hidratalo...kiszamolni sem merem😎 estee laudert is verik hatba az arak tekinteteben...50 ml-re az ára pont ugyanannyi, mint az EL hidratálójának...) Szóval, a velemenyem nagyon jo, de majd egy masik idosikon talalkozunk, amikor a teljes rutinom ebbol allhat majd...😇 És akkor összességében meg tudom majd, mit is ad egy PHI rutin az én bőrömnek...sajnos, jó hidratálóból van egy rakat ennél olcsóbb és hasonló hatású, de kíváncsi lennék arra is, hogy a márka összes termékét használva, mi is érhető el, az egyes termékek hogyan képesek egymás hatását felnagyítani...de, mint írtam, erre majd egy másik dimenzióban lesz esélyem csak:-) vagy a lottó ötösnél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

zazko

2018. június 26.

Nagyon szeretem. Az arcom zsírosodásra hajlamos, kicsit féltem a sűrű textúrájától, de nagyon kellemes csalódás volt. Kisimult az arcom, nem okoz pattanásokat, frissebb, üdébb lesz tőle. A nyári nagy melegben azért nekem egy kicsit sok, hamar kifényesedek tőle, de ősztől tavaszig tökéletes. a Natics c-vitaminos szérumával együtt szoktam használni. Az új, adagolós kiszerelés pedig még praktikusabb és higiénikusabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Kencefice84

2018. január 21.

Száraz, vízhiányos bőrre nappalra ideális smink alá. Illata is kellemes, jól beissza a bőröm. Nekem bevált, bár az ára 7 ezer volt, mikor vettem. Azt is húzósnak tartottam 30ml-ért, de épp ma néztem, már 8 ezerbe kerül, ennyit nem adok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Mazsika81

2018. január 2.

A vízhiányos, kombinált bőrömnek ez a krém egy csodaszer, nem túl sok, nem zsírosítja a bőröm, viszont kellőképpen hidratálja a szárazabb részeket. Az illata is nagyon finom. Én éjszakai krémnek használom, nálam alapdarab lett, már a sokadik tégelyt fogyasztom belőle. Jó érzés, hogy natúr kozmetikumot használok és nem terhelem a szervezetemet mesterséges anyagokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

BlackMagicWoman

2017. december 28.

Ez a másik nagy kedvencem ettől a márkától. Csak itt is valami régi csomagolás lehet, mert nagyon nem igy nézni a termek. Alig találtam meg itt, majdnem feltöltöttem de aztán megtaláltam. Isteni illata van, tökéletesen Hidratálja az igen csak vízhiányos bőrömet. Tuti újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Silk Amino Acids, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Squalane eo 1 0