Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Kézkrémek

Meggymagolajjal és sheavajjal az ápolt, selymes kezekért.

Izar

2018. június 14.

Ez volt az egyik első Phi termékem.
A trükkje szerintem a legtöbb ilyen terméknek az, hogy frissen mosott, még nedves kézre kell kenni, ekkor nem lesz olyan sűrű és zsíros, hanem a beszívja a vizet és eszméletlenül puhít.
Én még soha nem találkoztam olyan kézkrémmel, ami száraz bőrre kenve kellemes lenne, ha meg igen, akkor az olyan folyós és gyengus, hogy semmire nem megyek vele. A kulcs a nedves bőr! :)

Én így használom és már elsőre gyönyörűen rendbe rakta ez is a körömágybőrömet (meg a Cafe Latte testápoló is).

Így nyáron kicsit sok, de télen nagyon jól fog jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Ez volt az egyik első Phi termékem.

Így nyáron kicsit sok, de télen nagyon jól fog jönni.

NagyGabriella1108

2017. november 13.

Update : 6 hónap alatt nem használtam el. Pedig az elején rajongója voltam. Körömágyat abszolút nem hidratál - a varázsos illat és puhaság gyorsan elmúlik . Sokkal jobb termekek vannak piacon . Nem veszem újra . Nagyon sok az ára , csalódás !

Nagyon kellemes luxus krémes érzetet ad és nagyon sokáig . Mintha selyemkesztyűt húznék a kezemre. Beszivòdik és mégis egy selyem réteg marad a bőrön amely isteni illatú - enyhe cherry icipici pézsmával - de azt lehet már én képzelem hozzá. Újra fogom venni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 13.

Mati

2017. szeptember 3.

A selyemkesztyű igazán találó kifejezés! Valóban! Illata meggyes, állaga lágy! Nekem tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

kincsö

2016. november 24.

Az illata szerelem lett azonnal 🤗 Àpol ,hidratàl ...egyszerüen imádom ❤

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Az illata szerelem lett azonnal 🤗 Àpol ,hidratàl ...egyszerüen imádom ❤

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabályos INCI név. Jelentése illóolajok.