Phi

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. február 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén krém érzékeny bőrre Ectoinnal és erdei mályva kivonattal. Gyulladáscsökkentő összetevőinek köszönhetően ekcémás, súlyos allergiás vagy atópiás dermatitisszes bőrön is használható.

Vegán

Kricci

2019. május 13.

Hihetetlen gyorsan elfogyott, a szuszt is kipréseltem belőle, viszont nem vettem újra. Nem mintha rossz lenne, csodát ettől sem vártam, bár kíváncsi voltam, hogy mit kezd a pirossággal, de nekem nem enyhítette. Picit csípett is. Az olajat nem kevertem hozzá, így az megmaradt, de éjszakára szeretem a szemem alá, arra kiváló. Nekem fontos a rozáceám miatt, hogy szépen lehessen rá sminkelni, de sajnos nem működött együtt, így éjszakai krém volt. Összességében rendben van, a lemosóját viszont nagyon szeretem, azt mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

melinda0425

2019. április 10.

2 tégellyel vásároltam már. Szó szerint "kicserélte" a bőrt az arcomon!!
Valamivel nagyon tönkre tettem az amúgy is vízhiányos bőröm,olyannyira,hogy minden napom sírással kezdődött és fejeződött be amikor tükörbe néztem. Minden csípte,piros volt, húzódott, égett. Volt olyan része,amit rinocérosz bőrhöz tudtam volna hasonlítani.
A bőrgyógyász által javasoltak is rontottak az állapotán.
Hosszas keresgélés után találtam erre a márkára. A készítő hölgy nagyon kedves, készséges volt, minden kérdésemre részletes választ adott.
A krémet a bőröm azonnal beszívta,az olajjal együtt használtam,csak úgy működött nálam.
Csípett pár mp-ig, az erős vízhiány miatt, de utána elmúlt. Végre puha tapintása lett és a pirosság, hámlás is fokozatosan elmúlt.
Egy csodakrém!!! Nekem biztosan.
Tapasztaltam közben pár gyulladt pattanást, de NEM a krémtől lett,rájöttem,hogy a tej fogyasztása okozta.

Közben elfogyott, a (boostert leejtettem,eltörött,kifolyt az olaj, a maradékot cseppenként mentettem meg és kevertem a Hidratália testápolóhoz,amit arckrémnek használok :) )
Nagyon szereti az arcom azt is!!

Ha tehetném folyamatosan ezt vásárolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

2 tégellyel vásároltam már. Szó szerint "kicserélte" a bőrt az arcomon!!
A bőrgyógyász által javasoltak is rontottak az állapotán.
Egy csodakrém!!! Nekem biztosan.

Nagyon szereti az arcom azt is!!

Ha tehetném folyamatosan ezt vásárolnám.

Izar

2019. február 28.

A weboldalukon ugyanezt a véleményt írtam, és továbbra is tartom magam hozzá. Az életben soha nem lesz más krémem, a koreai cuccok mennek a kukába, és amíg gyártják, ezt használom. (A 4. tégellyel vettem újra a napokban.)

"Csodakrém! Édesanyám bőre olyan érzékeny, hogy semmit, de tényleg az égvilágon semmit nem bír el, mindentől kipirosodik, viszket, csíp, húzódik. A shea vaj az egyetlen, amit bír a bőre, de egy idő után olyan érzése van tőle az embernek, hogy cipőkrémmel keni az arcát, és persze hidratálni semmit sem hidratál. Ez az első olyan krém, amit hosszú távon is bír a bőre.
Az én arcom az évek során annyi "törődést" kapott szegény, hogy most már ő is érzékeny, és nekem is ez az egyetlen olyan arckrém, amire szinte érzem, hogy fellélegzik a bőröm és jólesően issza be.
Anyu 74 éves, neki az olaj kötelező hozzá, én 35, és vízhiányos de zsíros bőröm van, így nyáron biztos nem fogom használni az olajat, most télen viszont még nekem is jól esik, igaz csak éjszakára.
Maga a krém illatmentes, csodásan könnyed és pillanatok alatt beissza a bőröm, utána viszont még nagyon sokáig megmarad az a kellemes hidratáltság érzés, amit eddig egyik más krém se nyújtott. Egy álom ez a krém, köszönet a megalkotójának! Remélem, soha nem szűnik meg, és nem változik, mert ez így tökéletes, ahogy van!"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

nightingale

2019. február 20.

Régóta használom már a phi termékeket, és alig vártam, hogy kipróbáljam az érzékeny bőrűeknek szánt sensitive család arckrémét. A bőröm inkább zsírosabb, mint szárazabb, de télen gyakran kijön rajta a korpás szeborrea, ami megnehezíti a mindennapjaimat. Állandóan változik akkor a bőröm állapota, hol nagyon piros és irritált, szinte fáj, ha hozzáérek, olykor meg száraz-és zsíros egyszerre. Így alig vártam, hogy tegyek egy próbát a sensitive-vel. Körülbelül két hónapja használom, s nagyon bejön. egy tökéletes téli krém.Én az olaját nem alkalmazom, mert nekem önmagában a krém is elég. Pont azt nyújtja,amit ígér: gyorsan regenerál és csökkenti az irritációt, egyensúlyt teremt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

BlackMagicWoman

2019. február 20.

Ennél jobb krémem még sosem volt. A kis olaj boosterre ritkán volt szükségem, csak nagy hidegben használtam a krém mellé. Gyorsan beszívja a bőröm, rögtön használat után már sminkelhetek is rá. A pirosságot teljesen eltüntette az arcomon. Szuper a csomagolás, az elején picit több jött belőle a kelleténél, de kitapasztaltam a működését és már nincs gond vele. Tuti, hogy újraveszem és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

ramma

2019. február 18.

Nagy ötlet volt ez az alapkrém plusz olajszérum egyben. A krém kellemes, parfüm mentes, de mégis enyhén virágos illatos könnyű krém. Extrán jól hidratál, már önmagában is. Nem irritál. Az ectoinért plusz pont, eddig azt hiszem csak a Dadosense volt itthon elérhető ectoin hatóanyaggal. Örülök, hogy magyar márka is felfedezte. :) Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Mati

2019. február 18.

Tesómnak vettem, de végül megtartottam, mert egy ételallergiás kipirosodás után nagyon szépen megnyugtatta a bőröm és elmúlt az égő, viszkető érzés.Nagyon könnyű, ezért én a lipid boosterrel együtt használom. Dermatológiailag tesztelt, a honlapjukra fel is töltötték a vizsgálati lapokat, Ez számomra bizalmat ébreszt és az eredmények magukért beszélnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Zsazsmazs

2019. február 17.

Nagyon szeretem a csomagolását. Pont. Olyan gyulladt pattanásokat okozott, hogy csak pislogtam. Sajnos nálam egy *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

2019. február 8.

Nagyon szuper krém, egyrészt nem bántja a túlérzékeny bőrömet, másrészt megfelelően hidratálja és ápolja ebben a hidegben is amikor kb. olyan száraz az arcom mint a sivatag. Nagyon jó ötlet a booster olaj hozzá, amit mindig igénynek megfelelően lehet adagolni a krémhez. Viszonylag hamar felszívódik, jól lehet rá sminkelni is. Én most egy hónap alatt elhasználtam a 30 ml-t (a boosterből maradt) de én reggel-este bőségesen kentem, mert nincs az a krémmennyiség amit ilyen hidegben ne tudna felszívni a bőröm, tavasszal-ősszel biztos hogy kevesebb is elég lesz belőle, illetve nyáron nappalra biztos hogy sok lesz. Többnek érzem mint egy egyszerű hidratálókrém, mert ápol is bőségesen, nem kétséges, hogy újra fogom venni. Az airless tégelyes csomagolásért pedig plusz piros pont jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Beta-Glucan, Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2