Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2018. március 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy hatóanyagokban gazdag bőr- és léleknyugtató tonik, mely a jázmin hidrolátum csodálatos illatával és a zöld tea nyugtató és összehúzó hatóanyagaival ápolja a bőrt. A jázmin hidrolátum bőrnyugtató tulajdonságú, gyengéd virágvíz. A zöldtea-kivonat kitűnő antioxidáns, emellett összehúzó, a panthenol erős bőrnyugtató hatóanyag. A sodium PCA és a karbamid hidratáló hatású, illetve segítenek benntartani a vizet a bőrödben. Az allantoin gyulladáscsökkentő, bőrvédő hatóanyag.

Hadi

2019. július 28.

Nagyon szeretem. Nyugtat, simít, hidratál, egyszóval rendkívül kellemes érzés a bőrömnek. Sajnálom vattára tenni, ezért a tenyerembe teszek pár cseppet és úgy viszem fel, tisztítás utáni első lépésként. Szépen belesimul a rétegezős rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

nayao

2019. május 10.

Nagyon örülök, hogy végül megvettem. Nagyon szépen lehúzta a pattanásokat az arcomról, azóta is szép tiszta. Ezenfelül pedig nem is szárítja ki egyáltalán a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Jennie94

2019. április 10.

A CSODA. Így nagybetűkkel. Megmondom őszintén szkeptikus voltam. Annyi cside csoda tonikot próbáltam ennek a 3x áráért is és soha nem azt kaptam amit vártam. Inkább száritotta az arcom az összes mint hidratálta, nyugtatta volna. Így hát amikor a Phi weboldalára kerültem és megláttam hat úgy voltam egye fene. Pillanatok alatt megérkezett és esti arcápoló rutinomba benne is volt. Hat nem tudom szavakba önteni mennyire kellemes érzés volt amikor először használtam. Nem hittem a szememnek es végképp nem hittem az arcom érzésének... hidratált volt és végre nem száraz. Azóta csak rá esküszöm. Életem legszörnyűbb napjai voltak amikor elfogyott és nélkülöznöm kellett pár napig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

sajtosszenya

2019. március 21.

Sajnos eléggé vegyes tapasztalatunk van: kedvesemnek (30+ hölgy, érzékeny, vízhiányos bőrrel) néhány használat után kis piros pattanásokat eredményezett, nekem viszont jól tolerálta a normál, kissé száraz bőröm. Előnye, hogy nem hagy (ragacsos) réteget maga után és jól puhítja a bőrt. Mi biztosan nem vesszük újra, ha elfogy. Az érzékeny bőrűek, ha tehetik, tesztelgessék minél többször vásárlás előtt.

Update: A gyártó képviselője kedvesen jelezte felém, hogy garanciálisan visszavásárolják a be nem vált terméket (amit itt amúgy feltettem a piactérre). Nyílt napjukon kerestem fel őket és nagyon szívélyes fogadtatásban volt részem. Hosszan tudtunk beszélgetni a tapasztalatainkról (emellett a tonik mellett a Hidratália krémüket, a Hidratália testápolójukat, a Szenzitív lemosó géljüket, Hidratália szemkörnyékápolójukat és a FlowerPower dezodorjukat vettük meg): felmerülő kérdéseimet türelemmel és kedvesen fogadták. Szóval az ügyfélközpontúságból simán jár az 5csillag. Nem mellesleg valóban visszavették garanciában a be nem vált termékeket, sőt még vigaszdíjként gálánsan megajándékoztak egy vadrózsa anti-age krémmel is!! Ezúton is hála és köszönet mindenért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

googles

2019. február 28.

Sokat vartam tole, de semmi hatasat nem latom. Az illata nem jazminos vagy viragos, nekem tomeny kemia szertar szag, nem is ertem, mit ereznek masok es en miert ezt?!?! 😁 rossznak nem mondanam, de tenyleg nem erzem szuksegesnek es sajnos nyomat sem latom a csodanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

Izar

2019. február 28.

Könnyed, kellemes illatú tonik, amit főleg nyáron szeretek használni.
Bár az arcom érzékeny az illatanyagokra, de ami illat ebben van (nem sok), az egyáltalán nem zavarja.
Érzékeny, zsíros, problémás bőrre tökéletes választás, nekem legalábbis bevált rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Könnyed, kellemes illatú tonik, amit főleg nyáron szeretek használni.

SchBarbara

2019. február 1.

Eddig ez a kedvenc tonikom. Imádom az illatát, az üvegét. Nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Boquerona927

2018. december 17.

Nagyon finom puha lesz utána a bőröm, nekem a Phis tonikok a legjobbak amiket eddig próbáltam. Arcmosás után azonnal hidratálja a húzódó bőrt és arckrém nélkül is tökéletes egész napra. Az illata kellemes, nem túl erős. Nem hagy ragacsos érzést és a szememet sem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

szilvike94

2018. szeptember 28.

Életem legjobb tonikja a (Pazar Cafe-s mellett). Az én kombinált bőrtípusommal is reggel és este is alkalmazom. Nem csíp, nem irritál és nem húzdik tőle az arcbőröm, mint sok más arctoniknál, én az illatát is szeretem. Az arcomra "felcsepegtetve" használom, így leglább nem pocsékolom a vattakorongra. Nagyon hamar beszívódik, ez nálam hatalmas előny, főleg a rohanós reggeleken. Szerintem örök időkig elég lesz ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Amadea

2018. szeptember 10.

Elcsábultam még anno a Projekt Showroomban. Az illatáért nem vagyok odáig, ezt leszámítva nagyon jó kis toner. Vízszerű állagú, barnás színű folyadék, a kiöntője nem túl praktikus, mindig sikerül egy-két cseppet a mosdókagyló szélére is juttatni a tenyerem mellett, sajnálom vattakorongra önteni. Az viszont szimpatikus, hogy kis üvegpalackban van, remélhetőleg nem fogom leejteni a nagy örömömben.
Szeborreás, vízhiányos, kombinált bőrrel vagyok én is megáldva, az arctisztítás után húzódó bőröm szépen megnyugtatja, a zsírosodásra hajlamos homlokom se csillog tőle. Több rétegben is lehet alkalmazni, legalábbis az én bőröm szépen felcuppantotta.
Önmagában ez se csodaszer kategória (ahogy egyik kence sem), de ha néhány erős jellem összeáll, szuper csapat születik, amelynek ő oszlopos tagja lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract