Phi

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2024. április 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Egy hatóanyagokban gazdag bőr- és léleknyugtató tonik, mely a jázmin hidrolátum csodálatos illatával és a zöld tea nyugtató és összehúzó hatóanyagaival ápolja a bőrt. A jázmin hidrolátum bőrnyugtató tulajdonságú, gyengéd virágvíz. A zöldtea-kivonat kitűnő antioxidáns, emellett összehúzó, a panthenol erős bőrnyugtató hatóanyag. A sodium PCA és a karbamid hidratáló hatású, illetve segítenek benntartani a vizet a bőrödben. Az allantoin gyulladáscsökkentő, bőrvédő hatóanyag.

Ár: 1000 , Eladó: marbi
Állapot: Felénél kicsivel több van benne, Helyszín: Iklad, fizetés: Bármivel tudom küldeni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

AnitaDV

2023. május 19.

Finom illata van, és szép összetevői, mégsem érzek semmi változást. Szerintem nem biztos, hogy megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 19.

vicky93

2022. augusztus 31.

Elhasználtam, de ennyi. Szépen illeszkedett a rutinomba, lehet csinált is valamit, nem tudom. Mindenesetre nem vettem újra és nem érzem a hiányát, van más nyugtató és hidratáló elem a rutinomban. Az illatába viszont teljesen beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 31.

AEszter25

2021. október 29.

Ez az a termék, amit használok, de ha nem használnám, akkor is pont minden ugyanolyan lenne. Mintha maga a tény, hogy benne van a rutinomban, többet számítana, mint a hatás, amit el lehet vele érni. Simán lehet, hogy semmilyen hatása sincs, csak úgy használom, azt hiszem, lelkiismerti okokból, mert megvettem és sokba került. Ezen túl másról nem tudok beszámolni. A maga nemében figyelemreméltó, hogy egy termék képes a semmivel is benn maradni a napjaimban. Amiíg el nem fogy természetesen, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 29.

Bolgarka

2021. október 26.

Hát nekem ez tökre nem jött be. Nekem baromira illatos, nem használok illatos termékeket így ez kicsit bántja az orrom. Nagyon híg, ami nem lenne baj, de így kicsit nehéz adagolni vatta nélkül. Ami viszont a legkevésbé tetszik a termékben, hogy nagyon hamar beszívódik, és nekem kicsit feszül utána a bőröm. Alapvetően arra használom a tonikot, hogy nedvesítse az arcom a szérumok előtt, de ez a termék erre nem alkalmas.
Amúgy tényleg szépen nyugtat, zsíros bőrön tudom elképzelni, de nekem nem ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

xMirax

2021. szeptember 30.

Reggelente használom fényvédő alá, minimálisan hidratál és nyugtat. Nagy különbséget nem vettem észre a bőrömön viszont élveztem a használatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Laylie

2021. június 8.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mivel érzékeny és könnyen irritált lesz a bőröm, ezért mindig jól jön valami ami nyugtat.
De csalódás ért, mivel engem sajnos irritált. Azonnal kipirosodott tőle a bőröm és le kellett mossam :( Nem tudom melyik összetevő okozhatja, más zöld teás terméknél nem volt ilyen gondom. Egy hétbe telt mire nagyjából helyreráztam a bőröm.
Három pontot adok azért, mert ha élmény szinten nézzük akkor az mínuszos lenne, de igazából ez nem a termék hibája feltétlen, nem arról van szó hogy tele van alkohollal vagy parfümmel és pocsék a minősége, inkább csak én lehetek érzékeny valamire, hiszen allergiás reakció szerűség érződött a bőrömön. Párom bőre szereti, csak páromat lehetetlen rávenni hogy bőrápolással foglalkozzon, engem pedig irritál, így kihasználatlanul üldögél a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Zsofi_Horvath

2021. április 7.

Imádom. Feltölti a bőröm, nekem sokszor hidratáló krém sem kell ha ezt használom arctisztítás után. Eddigi legjobb arcápoló amit használtam.
Én közvetlenül felöntöm a bőrömre nem használok vattát (ne menjen kárba egy csepp se) és átkenem a kezemmel az egész arcon.
Ne tántorítson el senkit az ára, nagyon megéri!!!! Müllerben találtam ott hevert a polcon, gondoltam még drága is ahhoz képest ahogy oda volt hányva.. de ez csak az eladók hibája.. igazi kincs ❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

nasyaeszter

2020. november 10.

A kedvenc tonikom :) Tonik mániás vagyok, és ez bizony fantasztikus! Nagyon érzékeny a bőröm, de ettől egyáltalán nincs égő, csípő, viszkető érzésem. Illatanyag mentessége ellenére isteni az illata, kellemesen hidratál és feltölt. Arclemosás után szoktam használni, ami még marad rajta esetleg pici szennyeződés, azt is szépen leszedi. A szemem környékét sem csípi!!! ami nagy dolog. Az I'M SO SENSITIVE - HIPOALLERGÉN ARCKRÉM mellé vettem, tökéletes párosítás. Imádom a természetes kozmetikumokat, és szeretem támogatni, ami magyar és színvonalas. Ez az :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Nekem sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, igazából mindegy volt hogy használom vagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

kockasfulu

2020. május 4.

Időszakosan használom, amikor a gyulladásos gócokat kell kezelnem. Nyugtató hatását érzem, mintha a regenerálódásban is segítene. Azt mondanám, hogy érezhetően jobb vele, mint nélküle, bár csodákat nem tesz. Viszont én szinte semmilyen hatását nem szoktam érezni a nyugtató tonikoknak, úgyhogy az nagy szó, hogy bármit észlelek.

Kicsit jódos szaga van, nekem nem kellemetlen, de aki a virágillatot várja, az csalódhat. Mivel karakteres az illata, érdemes letesztelni vásárlás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Urea, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Panthenol

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.