Phi

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: tinati, Módosítva: 2018. május 2.

Kategória:   Dezodorok

Kellemes krémdezodor a manukaolaj és a teafaolaj erejével. Nem az izzadást, hanem a kellemetlen szagokat szünteti meg, illetve a túlzott izzadást a muskotályzsálya kivételes tulajdonságával természetes módon szabályozza. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Illata friss, üde és semleges, ezért férfiaknak és nőknek egyaránt ajánlott.

Alumínium-származékoktól, parabénektől, SLS-től és alkoholtól mentes.

BlackMagicWoman

2017. december 28.

Végre egy natúr deo ami hatásos! Edzés előtt teszteltem és alig hittem az orromnak. Elhihetitek, jól leizzadtam, de mégsem lettem büdös..
Wow ez a deo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Wow ez a deo!

cooleva

2017. augusztus 15.

Én is nagyon szeretem! Egész nap semlegesít és olyan jó tisztaságérzettel tölt el:-) Aki természetesre vágyik, mindenképpen ezt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

ramma

2017. június 16.

Reggel felkenem és egész nap semlegesít. Még power jóga után is. totál natúr. Nem irritál. Izzadást nem gátol, de azt nem is ígér. Levendulás-gyógynövényes, számomra kellemes illata van. Nekem a legfontosabb az egészségem, úgyhogy mindenképp újra fogom venni. A Phi-s lányoknak meg plusz egy csillag a hozzáállásukért! Ha tehetitek, látogassatok el a hozzájuk a műhelyükbe! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

rayeri

2017. június 7.

Manna és Happyskin hasonló állagú natúrdeók után próbáltam ki, tehát tudtam mire számíthatok, nem vártam csodát csak kíváncsi voltam. Nem tudtam megszeretni. Túl sűrű, túl tömény (borsónyi mennyiség is!!!), este zuhanyzásnál is érzem, hogy ZSÍROS a hónaljam tőle. Borzasztóan rossz érzés, fuldoklik a bőröm alatta. A diszkomfort érzeten túl sajnos semmit mást nem kaptam tőle. Egyáltalán nem szagtalanított. Maradok a Happyskin árnikás deójánál, ami a Lush Greench-el kombóban nekem úgy tűnik verhetetlen! Számomra totál pénzkidobás volt, de sajnálom nagyon lepontozni mert a szemlélet amit a márka képvisel nagyon szimpatikus és a Cafe Latte testápolójukkal megvettek maguknak :) Ami viszont nagyon tetszik benne (hogy valami jót is írjak), a tubusos kiszerelés. Ezerszer kulturáltabb mint a többi márka kézzel-körömmel kikaparászós tégelyes megoldása. Viszont gyanítom, hogy pont a csomagolás megy az állag rovására. Ha kevésbé lenne zsíros és kenhető, nem jönne ki a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

bebababa66

2017. március 23.

Ezzel a termékkel kezdődött nálam a natúr termékek használata. Pixiboxban volt, addig nem ismertem ezt a márkát. Nálam sajnos nem működik 100%-san, nyáron nekem nem elég a szagűzése, télen viszont ha nincs izzasztó helyzet, akkor szépen teljesít. Az illatát is szeretem, olyan jó tiszta, natúr, de felkenve ez elillan, nem kell aggódni annak, aki nem szereti a teafa illatát, hogy ez kiérződik. A tubusos kiszerelése nagyon tetszik, olyan kis egyedi, és patikai érzetet kelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

crettier

2016. december 30.

vegre megtalaltam a tokeletes natur deot, mar olyan regen kerestem! semmi mast nem hasznalok mostantol. 1500 csillag *****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

zsu044

2016. szeptember 15.

Hatását teljesen jól megfogalmazták a Phi-lányok, ugyanis "tökéletes bűzűző", reggeltől-estig szagmentesen tart. Igen, ezzel is izzadok, hiszen ezeknek a deóknak nem az a célja, hogy hermetikusan elzárják az izzadságmirigyeket a külvilágtól, a ma diktált trend ellenére ez abszolút nem egészséges dolog, hanem az, hogy semlegesítse az izzadással járó kellemetlen testszagot. Ebben jelesre vizsgázott a Phi deója, használatában sincs kivetnivaló, talán az illatában el tudnám viselni, ha mondjuk a levendula jobban dominálna, így viszont mindkét nem számára egy kellemes, semleges illattal van dolgunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Erina

2016. szeptember 3.

Kiszerelés szempontjából talán jobb mint a tégelyes verziók. De nálam nem működik :( Maradok Mannáéknál dezodor szempontjából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Lanyokanyukaja

2016. augusztus 29.

Teljes kiszerelésben rendeltem meg Marianntól. Használtam már másik tégelyes krémdeót, de ennek a kiszerelése tökéletes és higiénikus. Az állaga pont jó, nagyon könnyen el lehet oszlatni a bőrön. Az illatával kapcsolatban: este és reggel használom, felkenést követően még kb. 1 óráig érezni intenzívebben az illatát, ami számomra kellemes, friss. Napközben már egyáltalán nem érzem az illatát és a sajátomat sem szerencsére. :-) Nálam jelentősen mérsékli az izzadást, egész nap friss vagyok és nem kell napközbán még egyszer használnom. A mai nap tesztje: 30 fok, két pici szaladgálós gyerek, játszótér, napi rutin és semmi testszag. Fantasztikus, csak ajánlani tudom! Megvan a TÖKÉLETES. :-) Nem tervezek visszatérni az alus deomhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

kivike

2016. augusztus 11.

Pixiben kaptam egy 30 grammos kiszerelést. Eddig még nem használtam tubusos deót, elég fura kézzel felvinni a bőrre, de nem kellemetlen. Igaz, egy kicsit erős az illata, a teafaolajat amúgy sem kedvelem. Izzadásgátló hatása nincs, nem is ígér ilyet, ezért adok neki három helyett négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Vitaminok: Panthenol

manióka (vagy tápióka) gyökérgumójából kinyert keményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint sűrűséget szabályozó és nyugtató hatású összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

További info az összetevőről a KM-blogon >>