Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Amadea, az összetevőket feltöltötte: BlackMagicWoman, Módosítva: 2019. február 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Gyengéd könnyű arctisztító meggymagolajjal, gromwell gyökér-kivonattal és kímélő, hidratáló cukortenziddel, a vízálló sminket is problémamentesen eltávolítja.

Etilalkoholmentes, parabénmentes, SLS-mentes, illatmentes, paraffinmentes

Vegán

idaobi

2019. július 14.

Kellemes micellásvíz. Szuper meggyes illattal. De brutál túlárazott. Jól tisztít de nekem nem extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

nightingale

2019. február 20.

Számomra az arctisztítás egy nagyon fontos szempont az arcápolásban, ha az nem megfelelő akkor a többi arcápolási lépés sem lesz az. Sajnos nálam sokszor előfordult már, hogy kipróbáltam valamit, és sajnos nem segített csak rontott a helyzeten az arctisztítást illetően. Nem voltak jók a tapasztalataim a micellás vizekkel korábban, nekem nagyon kiszárították a bőröm felszínét közvetlen használat után, és egy kis idő elteltével pedig kizsírosodott, kifényesedett, úgy éreztem sokkal sérülékenyebbé vált. Elég régóta használom a phi meggy micellát, és nagyon jó, nem tapasztalom azokat amiket a többinél, sőt szerintem nagyon jól hidratál amellett, hogy leszedi a mindennapi koszt. Továbbá sokkal eredményesebb az arctisztítás utáni tonikozás, szérumozás és krémezés is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

BlackMagicWoman

2019. február 20.

Rég óta kerestem már olyan natúr arclemosót, ami a sminket is jól leszedi és nem irritál. Ez a termék tökéletes, nagyon gyengéd a néha érzékeny bőrömhöz. Féltem, hogy lesz valami irritáció, mint eddig a többi lemosónál volt, de a Meggy Micellánál ilyen sosem. Vattakoronggal használom, szépen tisztít, a sminket is kétszeri áttörlére leszedi. Imádom az illatát is, nincs parfümözve szerencsére(!), mennyei a natúr illata eleve. Újraveszem, nekem ez lett a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

ramma

2019. február 18.

Ez az egyetlen micellás víz, amit elvisel a bőröm!!!!! Reggel is, este is vattapamaccsal használom, klasszul leszed mindent. Én mondjuk elviselném, ha lenne egy kis illata, de nem zavaróak az alapanyagok nyers illatai. Kár, hogy gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Mati

2019. február 18.

Nekem bevált. Kifejezetten szeretem, szuper hogy illatmentes. Nekem a Phi Make Down lemosó tejjel ellentétben ez egyáltalán nem csípi a szememet, a száraz bőröm nem irritálja, nincs semmi húzó érzés utána és a szilveszteri sminkemmel is simán megbirkózott. Tuti újra veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

Essie

2019. február 13.

Ez az első olyan micellás víz, ami csípte a szememet, és a bőrömet is, pedig sokat kipróbáltam már (Bioderma, Garnier, La Roche-Posey, Madara, Aromax, Isana). Nem is mertem másodszorra próbálkozni vele, sőt, pár hét után úgy döntöttem, mivel jó szívvel nem tudnám odaadni senkinek, megszabadulok tőle, ment a lefolyóba... Legalább nem a teljes árat fizettem érte, hanem a kuponos napokon olcsóbban szereztem be, de ez így is totál mellényúlás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Izar

2019. február 3.

Érdekes, nekem ez eddig a kedvenc micellás vizem.

Próbáltam eddig: Bioderma Sensibio H2O, Sebium H2O, Garnier, Balea, Yves Rocher.

Gyönyörűen lehozza a sminkem, bár az tény, hogy vízálló termékeket nem használok, így nem tudom, azokkal hogyan bánna el.
Szerencsére az én szemem nem csípi, és semmilyen kellemetlen illatot sem érzek, sőt, így visszagondolva nem is rémlik, hogy lenne bármi illata.
Az egyetlen hátránya, hogy nem túl nagy kiszerelés, így nekem gyorsan fogy és ehhez képest az ára kissé magas, de mivel ez jött be eddig a leginkább, hajlandó vagyok kifizetni, ahelyett, hogy valami más termékkel szenvedjek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Érdekes, nekem ez eddig a kedvenc micellás vizem.

Amadea

2019. január 27.

Nekem sajnos nem vált be.
Régóta vágytam rá, a márka kézkrémje nagy kedvencem, ezért, amikor megláttam, hogy nemhogy kaphatóak a Müllerben a Phi termékek, de G-napokon még olcsóbbak is, gondolkodás nélkül megvettem, bár egy kissé tájékozatlan eladó/tanácsadó leányzó kellemetlen nyüzsgése (hogy minél több mindent sózzon rám) eléggé megzavarta a zsákmányszerzés örömét.
Csípi a szemem. Nem egyszer és nem kétszer próbálkoztam vele, azóta csak a reggeli arctisztításra használom. A bőrömet nem irritálja, csak egy kicsit az orromat az avas szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nekem sajnos nem vált be.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0