Phi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EunBin, Módosítva: 2020. november 18.

Kategória:   Samponok

2020-ban megújult változat!

Mentes minden károsanyagtól, illatanyagtól, sls-től, színezőanyagtól, mesterséges tartósítószertől, paraffintól. A különböző Phi haj- és fejbőrápoló boosterekkel együtt használva személyre szabhatod hajápolási rutinodat. Boosterel  együtt használva: hamosást megelőzően legalább 10 percig hagyd a fejbőrön a boostert, majd a szokásos módon mosd meg samponnal a hajat és langyos vízzel öblítsd le, majd a hajmosást ismételd meg a hosszan tartó tiszta és ápolt haj érdekében. Hajmosás után használd a PHI balzsamot, hogy visszanyerd hajad természetes fényét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Harold

2021. március 20.

A SAMPON, szemétmentes alap termék. Nagyon jól tisztít, ugyanakkor nem szárítja ki a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

EunBin

2020. november 11.

Régóta szenvedek a fejbőrömmel, mivel szinte minden irritálja, akkor pedig kipuklisodik és kivörösödik, nem is beszélve a szörnyű viszketésről... Ezért, mikor besokalltam attól, hogy a gyógykészítmények, borogatások meg egyébb dolgok már nem segítettek, berontottam a legközelebbi Müllerbe, ahol rátaláltam erre a samponra. Számomra ami fontos, hogy szulfát- , illat- és illóolajmentes legyen a termék, ami ebben meg is valósult, ami plussz pont.
Viszont akárhogy is igyekeztem, hihetetlen mértékben szárította és kócolta a hajamat, pedig a hajmosást megelőző este pár csepp marakujaolajat oszlattam el a fejbőrömön, ráadásul magába a samponba is kevertem a már fentebb is emlegetett marakujaolajat és kaméliaolajat, valamint szárítás előtt néhány cseppet oszlattam el a hajvégeimen. Arról nem is szólva, hogy nagyon gyorsan fogy, elsőre nem, csak másodszorra habzik fel. Nekem kb. 1 1/2 hónapig bírta ki, úgy, hogy heti kétszer szoktam hajat mosni.
Összességében elég vegyesek az érzéseim, mert ugyan tényleg nem bántja a bőröm, de cserébe nagyon szárítja, gubancolja a loboncom. Szóval még keresem az igazi sampont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.