Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2019. július 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Arctisztító tonik koffeinnel és a kávé különleges illatával.

A Pazar Cafe család nem lehetett teljes egy üdítő Tonik nélkül, amit abból a célból alkottunk, hogy felébressze, hidratálja, energetizálja és felfrissítse arcbőröd. Az összetevőket úgy válogattuk, hogy a tonik végül megfeleljen a fenti elvárásoknak.

VIKI991

2018. november 11.

1-2 évvel ezelőtt rendeltem egy csomagot, és nagyon megszerettem ezeket a krémeket! Főként a pazar café termékeket, az a finom kávé illat, valami álom volt! DE változtatak a receptúrán , nem előnyére! Most újra rendeltem és az arctonikot ajándákba kaptam, egyszer használtam, mivel tömény alkohol illata van, nem tudom megérteni, hogy szerepelhet az összetevő lista elején az alkohol.. gondolom nem akarták, hogy a nyakukon maradjon, ezért ajándákba elosztogatták ezt a szörnyűséget! Szomorú vagyok, hogy idáig jutott a cég...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

szilvike94

2018. augusztus 7.

Egyenlőre nagyon bejött! Este-reggel használom az arctisztítás után. Nem csíp, nem irritál, nem hagy ragacsos érzetet maga után és nem szárít, sőt még mintha hidratálna is. Nekem már nem ez a pumpás hanem az üveges csomagolás van meg, annyi negatívuma van, hogy picit nehezen jön belőle a tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Didi

2018. március 5.

Három hete rendeltem, és nagyon szeretem. Reggel tisztítás után és hidratálás előtt használom, teljesen másként fest a bőröm tőle, egységesebb, rugalmasabb, feszesebb, a smink is sokkal jobban mutat rajta. Gyorsan beszívódik és nem hagy száraz érzést. Az illata nekem inkább semleges, aki kávé illatra vágyik szerintem ne ettől várja, de ez a hatását semmiképp nem csorbítja. Egy pici negatívum nálam a kiszerelés, több hozzászólásban láttam hogy ki hány pumpálásnyit rak, sajnos nekem csak egy üvegcsében jött amiből a kezembe tudok önteni és úgy felvinni az arcomra (lehet csak nekem küldték pumpa nélkül??). Összességében nagyon jó, ha elfogy, tuti újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Mse

2017. december 28.

Nem ég az arcom tőle, ami nagy szó, főleg azért, mert alkohol van benne, de tudok élni nélküle.
Nem győzött meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Nem győzött meg sajnos.

ramma

2017. szeptember 4.

Végre egy tonik, amitől nem ég az arcom, hurráá. Az illatáért odáig vagyok!!! Reggel használom krémezés előtt. Elképesztő telt és puha érzés a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

adite

2017. szeptember 4.

Alapkellék. Sokadik üveget fogyasztom. Arcébresztő. És természetes. Szereti a bőröm is rendületlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

rayeri

2017. augusztus 29.

A márka kávés testápolóját rendületlenül imádom, a kávés radír és ez volt a következő a wish listemen. A radír még várat magára mert időközben elcsábultam valami másra, ez viszont belekerült a legutóbbi rendelésembe. Kb.1 hónapja használom reggelente. Függő lettem! Minden reggel majd megveszek hogy használhassam! 4 pumpálásnyit paskolok fel arcmosás után. A bőröm villámgyorsan beszippantja és valami elképesztően puha és hidratált lesz tőle. Imádom az illatát és a hatását egyaránt. A testápoló tesójával együtt ő is visszajáró vendég lesz nálunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

zsazsi86

2017. június 30.

Az arckémmel és a szemkörnyékápolójával kezdtem el használni, kb ősszel....nagyon jó kis hármas volt, aztán tavasszal valami történhetett, mert apró pattik jöttek ki rajtam, és erre a hármasra gyanakodtam, hogy talán túl sok a koffein :DDDD aztán kipróbáltam hogy egy ideig nem használom az arckrémet, és normalizálódott aztán váltottam arra hogy kihagytam a tonikot, úgy is jó volt :D szóval együtt a három nekem sok :D úgyhogy felváltva használom, mert családban nem bírom :) de inkább beáldozom néha egyiket a másikért, mert sajnálnám ha nem használhatnám őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

NagyGabriella1108

2017. június 15.

Szettben rendeltem a szem környék ápolóval együtt - először azt hittem a csodamogyoróra vagyok allergiás de a szemápolóban is az van és ott nincs allergiás reakció : Ennél amint arcomra spréztem - a bőröm felrobbant . Éget csíp vörös lettem - minden de minden toniccal így járok . Nem a tonic hibája így nem húzhatom le csak mert allergizál .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

Bog

2017. április 18.

Szerettem volna egy natúr, "jóttevő" tonikot, és Silva youtube videói győztek meg, hogy próbáljam ki ezt a termékcsaládot. A család többi tagja nem varázsolt el, de ezt a tonikot szeretem. Tényleg érezhetően helyreállítja a bőrömet arcmosás után! Én reggel-este két pumpálásnyit belepaskolok a megtisztított bőrömbe, utána jöhet a hidratáló. Nagyon megszerettem! Gyorasan beszívódik, érezhetően táplálja is a bőröm. Egy pici ragacsos utóárzete van, de nem zavaró, inkább csak a "jaj de jó, elmúlt a szárazság" érzés. Valószínűleg újra fogom venni!
Mivel az én bőröm eléggé zsírosodásra hajlamos, lehet hogy nyáron csak ez a kis tonik is elég lesz bőrápolás gyanánt. Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, bőrtipustól függetlenül, mert ez se nem szárít, se nem zsírosít, hanem tényleg a saját bőröd természetes PH-ját állítja vissza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Urea
Vitaminok: Panthenol

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.