Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brethalia, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Samponok

Kímélő sampon panthenollal és algakivonattal, kombinált hajra

Káros anyagoktól mentes hajtisztító formula, mely kíméletesen és alaposan tisztítja a fejbőrt és a hajszálakat, miközben nem roncsolja, nem szárítja azt. Különlegessége abban rejlik, hogy a formulába foglalt mikroalga jelentősen hozzájárul a fejbőr faggyútermelésének harmonizálásához, a panthenol pedig nyugtat és hidratál a hajtövektől a hajvégekig. Különösen ajánlott érzékeny, zsíros hajtövekre, kevert hajtípusra és korpásodásra hajlamos hajtőre.

Illata púderes, mely 100% natúr illatkomponensekből áll, nem tartalmaz allergéneket.

SLS-, parabén-, etilalkohol-, paraffin-, színezőanyag-mentes.

Hajnal02

2020. június 17.

Már legalább 3 flakonnal elhasználtam belőle.
Festett hajam van, de a hajszárítón kívül más hőkezelésnek nem nagyon teszem ki.
Első és legfontosabb szempont nálam hogy szilikonos/SLS-es tartalmú sampont nem használok már legalább 2 éve, így sokkal egészségesebb a hajam.
Nekem nem fogy gyorsabban mint általában a többi. Ugyan úgy 2* kell megmosnom a hajam vele. Az elsőnél nem habzik úgy fel, mivel azért manapság van szmog/por bőven a levegőben stb..
De másodszorra már rendesen felhabzik, így már át tudom maszírozni vele a fejbőrömet is.
Én hajmosás előtt mindig kifésülöm a hajam, és sosem "kaparom" erőszakosan a fejem. Sokkal sérülékenyebb vízesen a haj, mint szárazon.
Így meg a hajmosás irányába fésülöm, kevésbé "kócosodik" tisztítás közben.
Nekem így bevált a sampon.
Utána meg a saját balzsamjukat használom, amit finoman belemaszírozok/simítok a törülközőszáraz hajhoszomoba.
Azt vettem észre, hogy a balzsamot nem elég pár percre rajtahagyni.(Ez egyébként kb minden balzsamnál igaz)
Én álltalában 5-10 percre hagyom rajta, közben elintézem a zuhanyt/arctisztítást/ esetlegesen a többi női "szépítést"...
Így bőven van ideje felszívódni, és könnyű utána kifésülni is a hajam.
Nekem így jobban bírja, kb 3-4 naponta mosom. Nem viszket, és nem irritál. Pont amiatt ,mert nem tartalmaz olyan brutál tisztító anyagokat mint az SLS. Attól mindig rosszul volt a fejbőröm, és sokkal hamarabb zsírosodott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Már legalább 3 flakonnal elhasználtam belőle.
Így meg a hajmosás irányába fésülöm, kevésbé "kócosodik" tisztítás közben.
Nekem így bevált a sampon.
Így bőven van ideje felszívódni, és könnyű utána kifésülni is a hajam.

nangien

2020. április 19.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a sampont, már csak a márka miatt is, emiatt elhasználtam belőle két flakonnal, annak ellenére, hogy már az elsővel sem voltam maradéktalanul elégedett, hogy időt adjak neki, hátha. Nem is tudom, hogy létezik-e olyan sampon, ami tudja egyébként teljesíteni ezt, vagyis kombinált hajra tökéletes megoldást nyújt, legalábbis én még csak közel jóval találkoztam, olyannal, ami kezelni tudja ezt a problémát, még nem. Vékony szálú, de elég sok, makacs forgós és gyorsan zsírosodó hajam van, nem festem, nyáron nem is szárítom, ha ideális a hossza, akkor nem vasalom, úgyhogy próbálok figyelni az túlnyúzás elkerülésére, a vége ettől függetlenül hajlamos kiszáradni, ezt már hajolajakkal megtanultam kezelni. A sampont a balzsammal együtt használtam, anélkül egyáltalán nem is ajánlanám, mert nekem borzasztóan gubancolta és kiszárította a hajam,ezzel együtt a zsírosodást sem fogta vissza, szárítás után pedig nagyon szöszös lett a végeredmény. Tényleg elég gyorsan fogyott, de a tapasztalataim alapján az ilyen összetételű samponoknál ez így szokott lenni, ezen a téren vártam mást. A többi tulajdonsága miatt viszont nem voltam vele elégedett, nem a legrosszabb sampon amit valaha használtam, de jónak se mondanám, de az mindenképp pozitívum, hogy a márka az új mindenmentesként hirdetett sampont (aminek mintha ugyanez lenne az összetevő-listája) újratöltve is kínálja, de ajánlani ezt sajnos nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

ramma

2018. április 30.

Ahhoz kèpest, hogy natùr, nagyon jòl habzik. Kellemes tisztasàg illata van ès elkèpesztô puha lesz tôle a hajam. Kicsit nehèz is utàna formàzni... Amiòta hasznàlom, csak 4naponta kell hajat mosnom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

piiipooo18

2018. február 22.

Őszinte leszek. Nekem sajnos nagy csalódás ez a sampon. Csak azért adok 3 csillagot, mert tisztelem a lányok munkásságát, illetve amit beleölnek időt és energiát ezeknek a termékeknek az előállításába. Nekem sajnos tőben zsírosodik a hajam és a hajvégek szárazak, ezért is örültem, hogy "kevert" hajtípusra készült ez a sampon. Hajmosás után használom a balzsamját is, ami valamennyire visszaállítja a hajam Ph értékét, de korántsem annyira, hogy ha szárítom a hajam ne sírjam el magam azon, hogy szöszös, durva és kifésülhetetlen lesz a hajam a sampontól. Másik negatívuma a samponnak, hogy nagyon gyorsan fogy, mivel legalább kétszer kell nyomjak a kezembe, hogy rendesen habozzon. Lehet egyébként, hogy én használom rosszul, minden esetre egy próbát megér, de én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Vitaminok: Panthenol