Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. június 3.

Kategória:   Fürdőtermékek

Spirulinával (mikroalga), tengeri sóval, zöld agyaggal a tiszta, ápolt és egészségtől ragyogó bőrért. Egy maréknyi masszát maszírozz a bőrödbe, hagyd hatni néhány percig majd langyos vízzel öblítsd le. A só kicsit csíphet. A készítmény zöld színű, így foltot hagyhat.

Antioxidánsok: Spirulina Maxima Powder

Nem szabványos INCI név. Jelentése: kókuszvirág cukor. A kókuszcukor (vagy más néven pálmacukor) a kókuszpálma virágának nektárjából előállított hagyományos cukor. Jellemzően bőrradírozó termékekben találkozhatunk vele.