Philips Avent

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: durczi, az összetevőket feltöltötte: Indira, Módosítva: 2018. december 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Mellbimbó ápoló krém szoptató kismamáknak.

Ella

2017. május 18.

Még a szüleim vették a második lányom születésekor. Nem rossz, enyhíti a fájdalmat és segít a sebes mellbimbón, de szerintem nagyon drága ahhoz képest, hogy pl. a lanolint, amit az újszülöttes nővérkék ajánlanak pár száz forintba kerül. Az Aventesnek az állaga nem olyan jó, vagy nem is tudom, pár héttel felbontást követően már nem tudtam használni. Mintha beszáradt volna, alig lehetett nyomni a tubusból. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

jegesmedve

2017. március 13.

Már a szoptatás elején elkezdtem használni és minden szoptatás után bekentem. Még csak ki sem száradt a mellbimbóm. Szuper termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Erina

2016. május 20.

Nekem annó nagyon bevált, Nem kell belőle sok, és szuper jó a hatása. Féltem tőle, hogy nem kell lemosni, de szerencsére így is minden rendben ment. De nem venném meg többet az ára miatt, mert túl nagy kiszerelés és nem fogy el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Indira

2013. március 1.

Nekem is nagyon bejött, bár pont nem az első időkben, akkor ugyanis hiába kenegettem kisebesedett a mellbimbóm.
Később viszont, amikor már nem volt sebes, nagyon jól jött, mint hidratáló. Semmilyen testápolót vagy más krémet nem akartam a mellemre kenni, így nagyon kiszáradt, de ezzel a krémmel jól tudtam ezt kezelni.
Az illatát én is imádom, és külön könnyebbség h nem kell lemosni (mikor az ember azt se tudja hol áll a feje, ez megfizethetetlen :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 1.

adrienn.spaitsne

2012. július 16.

Hú ez nagyon jó krém, minden szoptatás után bekentem vele a mellbimbót, soha nem repedt vagy sebesedett ki. Igaz, csak ezt használtam, mást nem próbáltam ki, de tökéletesen meg voltam vele elégedve. Mivel nagyon sokáig kitart, 3 hónapig egy tubus, az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

Krikri

2012. április 4.

Miket találok?! :) Én ezt használtam és tökéletesen megfelelt. Nagyon szépen ápolt. Az illatát imádom, a mai napig a kisfiam megszületése utáni első napok jutnak róla eszembe, amikor sűrűn kenegettem magam (és igyekeztem túlélni). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

Gredel

2011. október 7.

Nekem tökéletesen megfelelt. Valóban kissé folyékony- olvadékony, de engem ez nem zavart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 7.

chris2007

2010. október 25.

Menő márkától vacak termék

A termék nyáron a melegben megolvadt a táskámban, híg, vízszerűen folyóssá vált, így ha elmentem pl rokonokhoz, mire megérkeztünk és megszoptattam csak egy löttyöt találtam a táskámban ami kibontva szanaszét folyt. A hidratálása messze alulmarad a purelanéhoz képest, abszolút nem értem másoknak ez, hogy jött be. Ugyanis ajánlásra vettem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 25.

Menő márkától vacak termék

durczi

2010. augusztus 13.

A maga nemében a második legjobb

Kifejezetten szoptató kismamáknak készült mellbimbóvédő krém. Az általam preferált másik hasonló terméktől (Medela PureLan 100) leginkább abban különbözik, hogy az orvosi tisztaságú lanolin mellett aloe vera kivonatot is tartalmaz, emiatt lágyabb az állaga, azaz könnyebben kenhető. Miután a szoptatás első heteiben -- tapasztalatom szerint -- a mellbimbó érzékenyebb, és a kenést-dörzsölést is rosszabbul viseli, mint az azt követő időszakban, ezt a krémet amolyan első krémnek ajánlom. Használatát a mézre emlékeztető állaga mellett az is segíti, hogy az összetevőire tekintettel ezt sem szükséges szoptatás előtt lemosni a mellről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. augusztus 13.

A maga nemében a második legjobb

Antioxidánsok: BHT