Physicians Formula

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuSza, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   DM, online
Bőrtípus:   Száraz

Könnyű, frissítő, ultra-hidratáló keverék

• 100% tiszta argánolaj: segít javítani a bőr ragyogását, tónusát, textúráját és rugalmasságát.
  • 100% tiszta organikus kókuszvíz: újrahidratálja és kiegyensúlyozza a bőrt, segít kontrollálni a fényességet, miközben természetes ragyogást biztosít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Hipoallergén.

Ár: 2000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
kisko

2018. augusztus 23.

Milyen különbőzőek vagyunk - vagy a termékek nem ugyanolyanok?
Kifejezetten szeretem a csomagolást, nekem fantasztikusan porlaszt. Még nem használtam tiszta argánolajat, de ennek az illata tetszik, olyan olajos magvas talán, szeretem, ahogy megcsap néha. Alkohol, hát igen igen...nekem nem volt gondom vele itt, bár nem használom minden nap.
Primerként nem próbáltam mert nem sminkelek, inkább ha száraz az arcom napközben fújok rá, esti hidratálónak is próbáltam, tetszett.
Itt vásároltam egy kedves lánytól, nem bántam meg, szívesen elhasználgatom, az az érzésem, télen lesz igazán hasznomra hidegben-fűtésben. Mindenképp egy különleges termék, még nem láttam máshol ilyent, hogy olaj és kókuszvíz keveréke. Élni azért tudnék nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Milyen különbőzőek vagyunk - vagy a termékek nem ugyanolyanok?

CeCeDrake

2018. július 24.

Nagyon kellemetlen szagot hagy maga után. Egész nap!
Pedig a PF termékek illata finom.
A pumpája nem jó 🙄 Összesen 1x fújt normális módon, soha többet.
Elajándékoztam, nem venném meg többet. Csalódás ez a termék.
Nem jó primernek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Nagyon kellemetlen szagot hagy maga után. Egész nap!
Pedig a PF termékek illata finom.
A pumpája nem jó 🙄 Összesen 1x fújt normális módon, soha többet.
Elajándékoztam, nem venném meg többet. Csalódás ez a termék.
Nem jó primernek sem.

niki123

2018. július 17.

Konkrétan használhatatlan, mivel nem működik a pumpája és még csípi is a bőröm az alkohol miatt. Szóval az impulzus vásárlásom és az, hogy elhittem, hogy egy PF termékben nem lesz káros összetevő, mert ez egy ilyen márka, pénzkidobáshoz vezetett. Majd kipróbálom a hajamra is, de még arra sem szívesen kenném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Sheila

2018. július 5.

Itteni vélemények alapján vettem meg, magamtól - bár szemeztem vele - nem mertem volna bevállalni, tartottam attól, hogy túl olajos lenne a bőrömnek.
Nos, ez szerencsére egyáltalán nem igaz. Nekem a fújókája is szuperül működik egyelőre, finoman oszlatja a permetet, ami után kicsit sem zsíros a bőröm, csak puha, hidratált. A márka Nude wear alappozójával használtam eddig, annak tökéletes alapot ad, és nem fényesedik jobban vagy gyorsabban a bőröm, mint egyébként. Az illata picit fura, de azért nem kellemetlen és hamar el illan. Az ára borsos, de amúgy jó termék, megkedveltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

kakonyiflora

2018. július 1.

Pár napja használom csak, de már most látszik a változás a bőrömön. Azóta nem jött ki újabb pattanás, a bőrkipirosodás is halványodott illetve a meglévő pattanások is eltűnnek. Rengeteg terméket kipróbáltam már direkt a problémás bőrömre, de ilyen hamar egyik termék sem ért el nálam látványos eredményt. Nekem hidratálónak (este használom vagy ha nem sminkelek akkor nappal is) és primernek is bevált. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

lenizsu

2018. június 24.

Kitűnően hidratál. Fantasztikus termék. Az illata is nagyon bejön, bár szerintem felesleges volt a plusz parfüm összetevő bele. Többféle típusú és márkájú alapozóval és BB krémmel is teszteltem, mindegyikkel nagyon jól együttműködött. A csomagolása is nagyon elegáns, igazi luxus érzés kézbe venni. Egy tökéletes termék lehetne a számomra. De csak lehetne. A pumpája sajnos elég egyenetlenül teljesít, néha szép permetet fúj, néha viszont csak egy csíkban köpi ki magából a terméket. Lehet, hogy selejt terméket vettem le a polcról, nem tudom, mindenesetre kár érte. Hiába tökéletes számomra a beltartalom, ha ilyen apróságon, mint az egyenetlen termékagadolás, elcsúszik a termék. Ár-érték arányban számomra nem érte meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Szeretem az argánolaj illatát, nagyon jól hidratál. Inkább zsíros felé hajlik a bőröm, de engem nem zavar a kifényesedés vagy bármi, ezért ez sem. Leginkább úgy szeretem használni, hogy az arcomra fújom, és nem kenem el, hanem az alapozómat az ecsetre nyomom és az arcomon kvázi összekeverem vele. Így az alapozó folyékonyabb lesz és könnyed, ami számomra szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Guppi

2018. május 29.

Elvileg ez egy primer. Erre nekem sajnos nem alkalmas, nem szívódik be rendesen, hagy egy olajos rèteget a bőrömöm, ha rásminkelek hamar kifènyesedik. Viszont hidratálónak nem rossz. Nem szoktam közvetlenül az arcomra fújni, inkább a kezembe fújom ès úgy oszlatom el. A szaga valami rettenetes, szúrós, erős, igaz pár perc után elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate