Physicians Formula

Ár:   $14.95   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $14.95
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Könnyed, többfunkciós, 100% tiszta argánolaj, amely gazdagon kondicionálja a bőrt, így elősegíti annak ragyogását és javítja tónusát, textúráját, rugalmasságát. Arcon, testen, hajon és körmökön egyaránt használható.

Ár: 2990 , Eladó: peppi
Állapot: 2x kiprobalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

Mazsibet

2020. március 5.

Egy napja van meg de komolyan mondom érzem, hogy puhább a bőröm!
A szemem alatt nekem is tragikus volt a helyzet.. de ma úgy ébredtem, hogy NAHÁT!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

Egy napja van meg de komolyan mondom érzem, hogy puhább a bőröm!

Catana

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2020. március 4.

Fél áron sikerült hozzájutnom, már egy éjszaka után láttam változást az arcomon, tényleg nagyon ápol. (De teljes áron nem venném meg, ahhoz túl drága és vannak olcsóbb társai)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

rekucccc

2019. január 24.

Még csak pár alkalommal használtam, de már most nagyon szeretem. Rég óta szemezgettem argán olajakkal a hajamra, mint hajvégápoló, aztán úgy adódott, hogy valami történt az arcbőrömmel, és tiszta kiütéses, foltos pattanásos lettem. Akkor döntöttem úgy, hogy ezt kipróbálom, mert már semmilyen pakolás, arckrém, arcradír, lemosó nem segített. Ez viszont néhány nap használat után látható változást hozott:) Enyhültek a foltok, a pirosság, és nagyon szépen hidratál. A hajamra még nem próbáltam ki, de ott is mindenképp ki fogom:) 3-4 csepp elég az egész arcomra, lefekvés előtt, arctisztítás után szoktam használni. A napi rutinom része lesz huzamos ideig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

yvettke777

2018. november 8.

Már majdnem elhasználtam a teljes üveggel. Biztosan újra fogom venni. Én kifejezetten a szemkörnyékre használom, mert sajnos nagyon könnyen kiszárad. Teljesen helyrehozta. Alapozó alá is kiprobáltam párszor, tőkéletesen működik. Nem mozdul el az alapozó, nem fényes tőle a bőröm. A hajvégekre is tökéletesen működik :) Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Kuolema

2018. május 27.

A háttértörténet röviden annyi, hogy fogamzásgátló abbahagyása után egy pár hónapra rendkívül kipattogzott a bőröm. Mindent próbáltam, amit lehetett, diéta, sokfajta kence, maszk, kozmetikus csiszolt és tisztított és meg se kottyant. Aztán új primer keresése közben jött szembe ez a kis üvegcse, vásárlás előtt rákerestem és olvastam egy olyan véleményt, hogy durván aknés bőrt is helyrehozott. Na mondom, sok veszíteni való nincsen.
És csodák csodájára bevált, csaknem teljesen letisztított, az arckrémemet nem is használom azóta. A pattanás piszkálásából hátramaradt hegeket is eltüntette.Primerként is remekül szerepel, általában sminkelés előtt egy kicsivel már felrakom, hagyom beszívódni kicsit. Az alapozó szépen szétoszlik rajta, jól hidratál, míg smink van a fejemen. Bátran tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Timi01

2018. március 24.

Soha nem volt még argánolajam, nincs összehasonlítási alapom. Annyira száraz a szemem körüli bőr, hogy az összes szemkrém csődöt mondott. Most esténként őt használom de nemcsak a szem körüli részen hanem az egész arcomon. Sűrű, testes olaj pipettás adagolóval. Nehezen szívódik be, kevés is elég belőle, főleg ha enyhén nedves bőrre visszük fel. Nagyon szépen hidratál, sokkal szebb a bőröm amióta használom. Nem kenek mellé plusz krémet, önmagában is elég. Reggelre nem zsíros tőle az arcom, eddig nagyon jóban vagyunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil