Physicians Formula

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kovexti, Módosítva: 2018. május 25.

Ár:   $15
Lelőhely:   DM, online

Limitált kiadás

A márka legnépszerűbb, díjnyertes árnyalatait és exkluzív újdonságokat tartalmazó válogatás. Tartalma: Butter Bronzer, Butter Blush, Butter Highlighter, Butter Paradise EDT.

2 változatban kapható: Light/Medium és Medium/Deep

CeCeDrake

2020. március 8.

Szerintem ebben a kiadásban már nem lehet kapni. Nagyon szeretem a márka bronzerét és pirosítóit. Egy bloggernél láttam anno és azonnal kerestem online, mert az illatért is oda vagyok.
Parfüm 15 ml volt, nagyon hamar elfújtam, de minden percét élveztem.
Light/Mediumot tudtam már csak megrendelni, abban a világosabb bronzer volt, különösebben nem volt vele bajom. Ami nagy szerelem volt, az a pirosító Natural Glow árnyalatban. A 2 Highlighter (Full Moon és Galactic) is napi kedvenc lett. Aztán teljesen kifogyott a kis limitált dobozkám.
Szerettem ezeket a termékeket, természetes hatást kölcsönöztek.
A minőség rendben van, felvinni is könnyű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Parfüm 15 ml volt, nagyon hamar elfújtam, de minden percét élveztem.
Szerettem ezeket a termékeket, természetes hatást kölcsönöztek.
A minőség rendben van, felvinni is könnyű volt.