Physicians Formula

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ecsetek

Tökéletes alapozóecset, mely mineral púderekhez, és porpúderekhez
lett kifejlesztve, de folyékony alapozóval is dolgozhatunk vele.
Egyedi kialakítás & professzionális minőségű szőr.
Tökéletes airbrush finish.
A lealapozott bőr láthatóan puha, egységes, természetes.
Garantáltan nem cakey!
Extra érzékeny bőrhöz ajánlott.
A legpuhább ecset.*

*A termék leírásából forítva.

svivko

2015. február 21.

Ezek a Physicians termékek (az eye boosting tusfilc után mondom) egyáltalán nem hazudnak. Amit ígérnek 99.99%-ban betartják. (-00.01% a realitás kedvéért!)
Ami víz-és dörzsölésálló az víz és drözsölésálló, ami pedig airbrushing hatást ígér az biza' airbrushing hatást eredményez. Még akkoris, amikor már rég letett az ember lánya efféle vágyálmokról, hogy egy ecset erre képes. Jó, nem malterral kenem hozzá az arcom, megválogatom az alapozót (YR Youthful Glow, Skin 79 Snail BB, Bourjois Healthy Mix, Etude Cotton Fresh BB - mikor mi), de ilyen gyönyörű természetes hatást egyetlen Real techniques nem kreált még az arcomra.
Szintén egy tökéletes nyári terméknek titulálnám, mivel lehelet vékony rétegeket lehet vele felvinni, és csak nagyon minimális terméket szív magába - mivel rendkívül tömött ecset - mégis rugalmas.
Nagyon puha. (Nagyon, nagyon nagyon.)
Viszont kb ennyire macerás a mosása. Ugyanis, ha 100%-osan szeretnénk hogy tiszta legyen - sehol egy sárga alapozós szál -, ahhoz kb 10 perces masszív sikamika kell, a megfelelő szappannal (Brado life barackos fertőtlenítős), és utána 5 percen át tartó öblítés.
Higgyétek el, 1,5 hónapja használom, és nem kellemes a ráeszmélés, mikor a tiszta ecset használatkor még habzik.........mert úgy tűnt mintha. Nem. Ez egy kényes ecset ilyen szempontból.
De megéri. :) Ajánlom. Gyönyörű az ecset, és a finish.

Update: Még mindig nagyon szeretem, egy év elteltével sem változott a véleményem. A legjobb kabuki ecset, amit ismerek, illetve a legtökéletesebb ecset alapozásra, akár leheletvékonyan. :)
A mosást még mindig nem sikerült hatékonyabbá tennem, a 3x szappanozás marad, de megéri! :)
2600 Ft-ért ajándék! Pedig 2 RT Expert face brushom van.

Ha szeretnétek iHerb kupont (-5$ bármilyen összegű vásárlásnál, -10$ 40$-os vásárlás felett), akkor írjatok itt nyugodtan, és írom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Nagyon puha. (Nagyon, nagyon nagyon.)
De megéri. :) Ajánlom. Gyönyörű az ecset, és a finish.

2600 Ft-ért ajándék! Pedig 2 RT Expert face brushom van.