Physicians Formula

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   DM, online

Csillámmentes highlighter & korrektor. Univerzális termék, tökéletes kontúrozáshoz, de szem alatti karikákra, és bőrhibákra is ugyanolyan jó.

Hypoallergén, érzékeny-, és kontaktlencsések is használhatják. Bőrgyógyász által engedélyezett. Parabén-, illat-,olaj-, glutén mentes. Nem komedogén.

1 árnyalatban érhető el.

Kiszerelés: 4 g

siposanni

2019. december 6.

Alapjáraton szerettem, el is használtam. Állagra kicsit fura, nagyon híg és olajos. Nagyon alaposan fel kell rázni használat előtt, de akkor se volt tökéletes. Mindenesetre annak az elvárásomnak, hogy az érzékeny szem alatti területen kíméletesebb terméket használjak, annak megfelelt. Nem szárította ki a bőrt, nem ült bele a kis ráncokba. Könnyen eldolgozható volt, szépen fentmaradt egész nap. Nem egy brutál fedésű termék, szép természetes finisht érhetünk el.

Szóval, bár elhasználtam, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 6.

Szóval, bár elhasználtam, de nem vettem újra.