Physicians Formula

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pirci13, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   DM, online

100%-ban természetes eredetű

vtina85

2015. május 31.

A világosabb árnyalat van meg. Nálam jól működik ez a CC krém, egészen jó a fedése, ahhoz képest, hogy nem alapozó, a bőrhibákat és a pirosságot is szépen elfedi és nem fényesedik a homlokom tőle. És a 30-as fényvédőnek is örülök. Negatívumként azt tudnám felhozni ellene, hogy számomra eléggé rossz szaga van, illetve, hogy nehézkes a beszerzése. De ellenére szinte biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

ercsike76

2015. január 2.

Én is iHerbről rendeltem, hamar megjött. A szín is ok. Állagra egy sűrű krém, rétegezhető. Viszont annyira ronda felkenve, h iszonyat! Egy olcsó drogériás alapozó is lekőrözi. Szörnyen maszkos, a pórusaim akkorák mint egy kráteres földfelszín! És büdös is, természetellenes szaga van.
Alapból nincsen kráteres arcom, ebben nem tudom mi van ami miatt úgy tűnik. A pasim általában észre sem veszi ha van rajtam alapozó de ennél a szoba másik feléből rákérdezett, h van-e az arcomon vmi...rossz na, én nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

LenAdam

2014. október 9.

4 napja érkezett meg az iHerb-es csomagomban. A Light/Medium árnyalatot rendeltem. Kreol bőröm van, de más bb krém vagy alapozó Medium árnyalata elég sötétnek bizonyult rajtam. Úgy voltam vele, ha most nem, később jó lesz, amikor fakult a nyári színem. Kicsit világosnak tűnt, amikor kibontottam. Elég sűrű az állaga, ennek ellenére könnyen el tudtam kenni kézzel. A fedése jónak mondható, de erősebb bőrhibáknál kell a korrektor. Zsíros a bőröm, ezért kíváncsi voltam, hogyan teljesít önmagában. Meglepődtem, mert a sűrű állag ellenére könnyű viselet, nincs maszk hatása. Felkenve abszolút természetes hatást kelt. Több órája volt rajtam, amikor észrevettem, hogy kezd fényleni a bőröm. Ha elindulok itthonról, akkor kell rá valami fixálás, hogy ne érjen meglepetés, amikor tükörbe nézek. Ha a későbbiekben is ilyen párost alkot az arcbőrömmel, újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Forrás: truth-in-aging, BFT