Physicians Formula

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 26.

Lelőhely:   DM, online

"12 ragyogó, magasan pigementált szemhéjpúderből álló paletta, mely gyönyörűen díszíti a szemed és könnyedén olvad a bőrbe. Gondosan kiválasztott, könnyen használható színek, melyekből bármilyen alkalomra tökéletes sminket készíthetsz. Csillogó textúráktól kezdve a matton át a szatén hatásig mindent megtalálsz a palettában A luxus szemhéjpúderek textúrája nyugtató Rózsavízzel, élénkítő Kakaduszilvával, antioxidánsokban gazdag Goji Bogyóval és feszesítő összetevőkkel rendelkeznek"

8 matt és 4 csillámos árnyalatot tartalmaz

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!