Physicians Formula

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   DM, online

Közepes fedésű krémkorrektor trió minden bőrhibára: Az 1-es (sárga) a szem alatti sötét karikákra és egyéb kékes elszíneződésekre való, a 2-es a bőrhibákra, a 3-as pedig highlighter. Fényvisszaverő pigmentek révén optikailag tökéletesíti a bőrt és segíti a ráncok elrejtését. Illatanyag- és parabénmentes, nem komedogén.

Gigike

2016. február 15.

Nekem nem ez van meg hanem ennek a párja amiben sárga helyett a zöld szín van, de az nagyon jól eltakarja a bőrhibáimat és tökéletes fedést ad, HA jó az alapozó, máskülönben átüt rajta :) Kis picikék, de nagyon sokáig elég, szinte nem akarnak kifogyni :D Ha lenne a 3-as highlighter magában azt újravenném, de így trióban már nem biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

szasszka

2014. október 19.

A 2-es és a 3-as van meg nekem. Nagyon jó a fedése, elég sűrű, de könnyű eldolgozni. Szem alatt nekem jól működik a 2-es, a 3-as highlighter-t pedig a szemöldököm alá szoktam használni, ott jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.