Phyt's

Ár:   7550 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket anélkül hogy megsértené a bőr védőrétegét. Levendula, ylang-ylang, napraforgó olaj tartalmával oxigenizálja, ragyogóvá és selymessé teszi a bőrt, fokozza a sejtmegújulást.

A termékben lévő illóolajokban természetesen megtalálható: benzyl benzoate, benzyl salicylate, eugenol, farnesol, geraniol, limonene, linalool

eeraa

2018. április 1.

Elsőre nagyon kevésnek tűnt főleg az árához képest de meglepően sokáig eltart. Az állaga sokkal finomabb, mint általában a bőrradíroknak, az illata is nagyon enyhe és kellemes. Nem irritálta a bőröm. Egy próbát megért de nekem az otthoni hámlasztók sokkal szebb hatást értek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

rose

2013. szeptember 30.

Soha nem találkoztam még ilyen formátumú bőrradírral, és bár kaptam hozzá instrukciókat, először nem egészen értettem, hogy hogy fogja ez leradírozni az arcom.. :) Végül aztán szépen megszáradt és le tudtam dörgölni a bőrömről. Egész jól radíroz, viszont az én nagyon száraz bőrömre sajnos nem elég, emiatt 4 csillag. Normál bőrüeknek nagyon beválhat, és plusz pont az állagáért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Cetearyl Alcohol, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.