Phyt's

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fertőtleníti és stimulálja a bőrt. Különösen alkalmas tisztátalan, zsíros bőrökre, aknék ecsetelésére. Könnyen beszívódó oldat, amely tisztán vagy hígítva a test bármely részén használható.

Aktív hatóanyagok: erdei mályva*, levendula*, citrom*, oregánó*, zsálya*, kereklevelű harmatfű, orbáncfű*, geránium*, ázsiai gázló*, szegfűszeg*

* biogazdálkodásból származik

Gyulladáscsökkentők: Ononis Spinosa (Spiny Rest Harrow) Root Extract

Másnéven ázsiai gázló, ami jól ismert sebgyógyulást segítő, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatásáról.  Részletesebb leírást itt találsz >>

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.