Phyto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Hajápolók

Ez a könnyű textúrájú, hétféle tiszta és természetes növényi kivonatot tartalmazó leave-in kondícionáló hidratálja, kisimítja és védi a vékony/ közepes szálú hajat, és megelőzi a kócolódást és a töredezést. Selymessá ás ragyogóvá varázsolja a hajat.

Lorna

2020. május 20.

Én nagyon szerettem mert hidratált, és puha lett a hajam, de mégsem nehezítette el a vékonyszálú, csak ránézek és lelapul hajamat. A leave-in kondicionálókkal mindig az volt a gondom, hogy gyorsan összecsapja a frizurámat.
Én is egyetértek a két másik véleményezővel, hogy ez egy könnyű hidratáló, gyorsan beszívódik, akinek vastagszálú a haja, vagy szereti az erősebb hidratálást annak nem biztos ez lesz az ideális.
Aki azzal küzd viszont, hogy megtalálja az egyensúlyt a hidratálás, és a könnyen lelapuló haj között, annak tökéletes lehet.
Érdekes kicsit gyógynövény és krém illata volt. Nem zavaró.
A kép szerintem régi, most már aranyszínű tubusban van.
Én egyébként vitapack patikából rendeltem, és megdobtak legalább 5 kis tubusos mintával gyógyszertári krémekből, aminek nagyon örültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Érdekes kicsit gyógynövény és krém illata volt. Nem zavaró.
A kép szerintem régi, most már aranyszínű tubusban van.

ruszi

2013. július 14.

Egyetertek az elottem szoloval, ez tenyleg egy konnyed hatasu kondicionalo, nem huzza le a hajat, megis hatasos. Puhabb es kevesbe toredezett a hajam tole, ugy erzem, hogy jol esik neki, mikor hasznalom :) Az osszetevoi is szuperek, reszemrol 5-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

knifeofdreams

2012. július 29.

Nem rossz, de úgy érzem, hogy a hidratáló hatása nekem egy picit kevés. Gyorsan beszívódik, tényleg puha és selymes lesz tőle a haj, nem nehezíti el azt, de tényleg hidratálhatna egy kicsit jobban. Ha valaki egy nagyon könnyű, mindennapi ápolót keres, amit nem kell kimosni, akkor tudom ajánlani, azonban ha valaki komolyabb ápoló hatást vár, akkor ne emellett a krém mellett döntsön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Orvosi ziliz kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy az orvosi ziliz kivonatot a kozmetikumokban mire használják. Paula Begoun szerint sűrítő anyagként használatos, és lehet, hogy van nyugtató, gyulladáscsökkentő tulajdonsága is.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sűrűség szabályozó segédanyag.