Phyto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. április 1.

Kategória:   Samponok

Intenzíven hidratáló sampon jojoba olajjal, kukoricavirág és mályva kivonattal. A száraz haj a sampon használata révén rövid időn belül hidratált, fényes és puha lesz.

Panni21

2016. október 6.

Mintát kaptam belőle, nagyon tetszett. Egy mosásra elhasználtam, mivel körülményes lett volna a tárolása. Nagyon finom illata van, olyan sütis. Híg az állaga, ennek ellenére remekül habzik. Nem gubancolja a hajam, hidratált és fényes lett mosás után. Megvenném nagyban is, bár kicsit azért drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

juditkaa70

2015. július 19.

Nagyon jó kis sampon, sajnos nekem hajfestés után a fejbőrőm nagyon szárza,ami által korpásodik A hajamat megmosva,a sampont legalább 5-6 percig hagyd a fejbőrödön,és csak utána öblítsd le vízzel! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Josie

2014. november 5.

Nos hát én is többet vártam tőle. Nagyon akartam szeretni, de sajnos nagyon zsírosította a hajamat és a hajvégeim töredezetté váltak. Egy flakont használtam el. Valóban jól habzik és kevés is elég belőle, de mivel a csúcshatás elmaradt, alig vártam hogy elfogyjon...Szerintem nem éri meg, nem tud annyit sem mint egy professzionális sampon...sajnos:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

hkajuna

2014. október 30.

Híg, nagyon folyékony sampon, amiből csak egy mogyorónyi szükséges a félhosszú hajamra. Jól habzik és oszlik el a hajon, azonban az extra hidratáló hatást én nem tapasztaltam. Bevallom az árához képest sokkal többet vártam tőle.. Az illata nagyon kellemes, engem vaníliás madártejre emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

andrea.horvath79

2011. október 27.

A legjobb sampon, amit valaha használtam. A hajam puha, selymes és nem töredezik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.