piCture pOlish

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2020. október 15.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A képen látható "Hope" egy sötét kékeszöld holo árnyalat finom kobalt csillogással. A Vernis en Folie bloggal közösen tervezett árnyalat, melyet a blogger kislányának közelgő világrajötte ihletett.

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Dorcus
Állapot: Bármilyen, Helyszín: Magyarország, fizetés: --
Ár: 2000 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Nagyjából a Majesty felirat tetejéig, Helyszín: --, fizetés: Foxposttal, min. 2 termék esetén személyesen néha az Alleenál

bernadettu

2021. március 21.

Nekem a Cyan és a Douceur van meg, mindkettőt másodkézből vettem, szóval emiatt nem igazán tudom a tartósságát értékelni. A vékony ecsettel könnyű dolgozni bár nem a kedvencem és valószínűleg nem a legfontosabb szempont de nem szeretem az üveg kialakítását, az egyik lakk már csak félig van tele és már alig éri el az ecset.
A fotók alapján vágytam a Tiffany színre is de amikor egyéb swatch fotókat kerestem róla, rájöttem hogy már van pár hasonló színem.
Most akcióban vannak Naillanden, de végül más márkákat választottam, nálam nem lett szerelem.
A Moyou kollaborációs lemezük viszont zseniális. Ha mégis vennék újabb színeket, szerintem megéri körülnézni mert 2000- 2500 Ft ért ki lehet fogni őket a piactéren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

dzsen1337

2021. március 9.

Ezt a lakkot csak annak ajánlom aki kicsit megkattant és elkezd rajongani a körömlakkok iránt, viszont azoknak nagyon, mert 1-1 szín megszerzése hatalmas örömet tud okozni. A "normális" ember általában túlárazottnak tarthatja. A minőségük teljesen jó, az ecset csak úgy siklik a körmön, és olyan furcsa zselés állaga van amit drogériás márkánál még nem tapasztaltam. Még évekkel ezelőtt vettem 5 színt, amik azóta is teljesen használhatóak, persze néha pár csepp körömlakk hígító azért jót tesz nekik. 2 színt emelnék ki:
Bridget: nyári piros, gyönyörűen csillog ha rásüt a fény, de sötétben sem tolakodóak a csillámok benne. A textúrája elég krémes.
Vampire: Vérvörös lakk, ami zselésen fed, de mégse teljesen, hanem egy kicsit áttetsző. Van benne valami, amiért annyira a szívemhez nőtt, hogy nem túlzás azt mondani, hogy ez a kedvenc körömlakkom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Teokleia

2020. szeptember 15.

Oké, ez indie lakkhoz képest is irreális ár azért. Orchid színben vettem meg, és oké, szépen terül, gyönyörű középlila ezüst shimmerrel, de 11ml nem ér ennyit. Az üvege szép, de irtó praktikátlan, a kupak könnyen használható, az ecset semmi különös. Összességében fantasztikusak a színek, de még lakkmániásként is azt kell mondjam, egy körömlakkon semmi nem ér ennyit. Tényleg semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

mariann33

2020. június 11.

Több szín megvan,egészen kölönbözőek,de mindről elmondható hogy nagyon gyorsan száradnak,irtó könnyű szépen felvinni(talán ebben igazán kimagasló),és akár 1réteg is elég.
Úgy gondolom ezt a lakkot nem a tartóssága miatt kell megfizetni,ahogy a többi indie lakkot sem(de azért egy Moyrához mégse hasonlítsuk..)hanem minden más miatt,ami miatt ez nem egy essence lakk pl..
Amiket eddig megvettem,semmi más márkában nem találtam,lenyűgöző színek,állag,finish..minden szempontból 100%!
Amúgy meg nem is akarnám hogy hetekig ugyanaz legyen a körmömön,az csináltasson géllakozást vagy mükörmöket,akinek ez fontos.
Nem halmozok,nem vagyok híve a "minél többet olcsóbban"szemléletnek,ezért én az árát-határ eset-elfogadhatónak tartom,végül is a mennyiség sem kevés,sokáig tart egy üveggel,ha megvan az a 4-5 alapszín ami jól áll,vagy szeretem,akkor teljesen megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

kikolett

2019. október 24.

Különlegesek a színei, de szerintem sem éri meg az árát. 4-5 nap után kezd lepattogni fedőlakkal is. Saphira es Tiffany színekben vettem, de legközelebb ha megtetszene egy szín, inkább egy olcsóbb, de hasonló tartósságú márkánál venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Gabria

2019. október 7.

Egy lakkom van tőlük, karma néven. Leginkább az ára az, ami kiakasztó, én sem túl sűrűn vásárolok ennyi pénzért egyetlen egy lakkot, úgy érzem, inkább veszek 2 másikat, ami különleges. Pl Masura lakkokból is vannak legalább ennyire szépek és fele annyiba kerülnek, de a mostani Catrice Gold lakkok is gyönyörűek legalább ennyire szerintem. Végignéztem most is a nailland oldalát, de egyik szín sem tud annyira megfogni, hogy mindenáron a magaménak akarjam tudni. Egyébként nálam hozza az átlagot, a 4-5 napot kibírja. Gyönyörű a színe, szeretem vele bekenni a körmömet. Jó az üvege is, biztosan megismeri az ember messziről, a kupakja is nagyon jó, könnyen lehet vele lakkozni is, az állaga is megfelelő. Nem érzem azt viszont, hogy nekem ebből egy külön gyűjtemény kellene. Jó-jó, de nem annyival jobb, mint amennyivel drágább

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

andrea91

2019. április 18.

az égvilágon semmit nem szeretek bennük. Némelyik színhez a három réteg is kötelező, de már két rétegben is rém lassan szárad, kb soha... Du 4-5 körül festem ki, reggel lepedolenyomatos....... általában csak nagyon speciális ideális fényviszonyok között jönnek ki szépen a színek (normalis fényben kifejezetten rondabb mint valami teljesen mezei sima lakk.
Az ara pedig rohejes de nem rohejesebb mint en aki meg tanulni se tudott a dologbol es nem is egyszer setaltam be a csapdaba...:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

CatWoman0904

2018. november 23.

Sosem rajongtam a csillámos körömlakkokért, nem is használtam soha, csak nude színeket, pirosat, bordót. Aztán megláttam az Eerie-t. A kedvenc színem a lilának pont ugyan ez az árnyalata. Gyönyörű ! Szerelem teljes mértékben. A minősége is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

bfatime

2018. február 9.

Árához képest nem valami nagy szám, közepesen tartós, grace és bardot színben vettem , egyik sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

AthenA

2018. január 9.

Hatalmas csalódás számomra a Picture Polish. Három lakkom van tőlük, mindháromtól lemezesen törik a körmöm. Soha többé nem veszek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.