piCture pOlish

Ár:   3290-3890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2014. szeptember 28.

Ár:   3290-3890 Ft
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A képen látható "Hope" egy sötét kékeszöld holo árnyalat finom kobalt csillogással. A Vernis en Folie bloggal közösen tervezett árnyalat, melyet a blogger kislányának közelgő világrajötte ihletett.

Picture Polish körömlakkok KERESEM
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Dorcus
Állapot: bármilyen, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, posta
3500 Ft piCture pOlish Körömlakk
Ár: 3500 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

kikolett

2019. október 24.

Különlegesek a színei, de szerintem sem éri meg az árát. 4-5 nap után kezd lepattogni fedőlakkal is. Saphira es Tiffany színekben vettem, de legközelebb ha megtetszene egy szín, inkább egy olcsóbb, de hasonló tartósságú márkánál venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Gabria

2019. október 7.

Egy lakkom van tőlük, karma néven. Leginkább az ára az, ami kiakasztó, én sem túl sűrűn vásárolok ennyi pénzért egyetlen egy lakkot, úgy érzem, inkább veszek 2 másikat, ami különleges. Pl Masura lakkokból is vannak legalább ennyire szépek és fele annyiba kerülnek, de a mostani Catrice Gold lakkok is gyönyörűek legalább ennyire szerintem. Végignéztem most is a nailland oldalát, de egyik szín sem tud annyira megfogni, hogy mindenáron a magaménak akarjam tudni. Egyébként nálam hozza az átlagot, a 4-5 napot kibírja. Gyönyörű a színe, szeretem vele bekenni a körmömet. Jó az üvege is, biztosan megismeri az ember messziről, a kupakja is nagyon jó, könnyen lehet vele lakkozni is, az állaga is megfelelő. Nem érzem azt viszont, hogy nekem ebből egy külön gyűjtemény kellene. Jó-jó, de nem annyival jobb, mint amennyivel drágább

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

andrea91

2019. április 18.

az égvilágon semmit nem szeretek bennük. Némelyik színhez a három réteg is kötelező, de már két rétegben is rém lassan szárad, kb soha... Du 4-5 körül festem ki, reggel lepedolenyomatos....... általában csak nagyon speciális ideális fényviszonyok között jönnek ki szépen a színek (normalis fényben kifejezetten rondabb mint valami teljesen mezei sima lakk.
Az ara pedig rohejes de nem rohejesebb mint en aki meg tanulni se tudott a dologbol es nem is egyszer setaltam be a csapdaba...:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

CatWoman0904

2018. november 23.

Sosem rajongtam a csillámos körömlakkokért, nem is használtam soha, csak nude színeket, pirosat, bordót. Aztán megláttam az Eerie-t. A kedvenc színem a lilának pont ugyan ez az árnyalata. Gyönyörű ! Szerelem teljes mértékben. A minősége is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

bfatime

2018. február 9.

Árához képest nem valami nagy szám, közepesen tartós, grace és bardot színben vettem , egyik sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

AthenA

2018. január 9.

Hatalmas csalódás számomra a Picture Polish. Három lakkom van tőlük, mindháromtól lemezesen törik a körmöm. Soha többé nem veszek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Amadea

2017. szeptember 21.

Valamiért sose gondoltam úgy erre a márkára, hogy benne van a Top3-ban nálam, pedig a meglévő PP lakkok alapján simán kijelenthetném. Nagyon sokféle, változatos színű-finisű körömlakkjuk van, szerintem a szórt holóban a legerősebbek, és sokszor sikerül ezt a finist olyan színnel összepárosítani, hogy amikor az ember lánya teljesen felkészületlenül megpillantja, bekapcsol benne a vészvillogó, hogy Ez Az A Lakk, Amit Kerestem. Lehet, hogy tudattalanul, de akkor is.
A tartósságról szokás szerint nem írnék, mert alap-és fedőlakkot használok, ezek nélkül nem tudom elképzelni a manikűrt, és a Seche Vite a 300 Ft-os gagyi Miss Sportytól a majd' négyezres kézműves, indie, cruelty free, vegan, 5-free mittoménmilyen lakkokig mindent 5-7 napra sérülésmentesen a körmeimre tapaszt.
Összesen kilenc darabom van a márkától (Bridget, Cabaret, Bordeaux, Salt Water, Rose, Ruby, Mossy, Macaron és a Forest), egyedül a Bordeaux-nál érzem azt, hogy lehet, hogy felesleges volt a Bridget mellé, de egyébként gyönyörű lakk. A csalódás szekciót szintén egy darab lakk alkotja, a Big Bang, a swatchok alapján világosabbnak gondoltam, túl is adtam rajta.
A fentiek közül a Cabaret-nak és a Salt Waternek kicsit folyós az állaga, de nem kezelhetetlenül, és, amilyen gyönyörűek, megbocsátom nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

estokani

2017. szeptember 20.

Adriai nyaraláshoz kerestem egy új lakkot. Soha nem terveztem ennyi pénzt kiadni egyetlen körömlakkért. A lélektani határom majdnem dupláját?????
De mikor kényeztessem a szemem, ha nem akkor, amikor nyaralok? Legyen, jöjjön velem haza egy PP. De melyik? Hosszas évődés után a vízparthoz leginkább passzoló Lagoon-t választottam. Ennyire még sosem szerettem bele lakkba... Annyira komplex a jelly-holo-glitter-szín özöntől. A következő meglepetés, hogy (a mindig használt alap és fedőlakk mellett) 7 teljes napon át volt a körmömön a végén éppcsak megkopva -de a lenövés zavaróbb volt!
A legnagyobb döbbenet akkor ért, amikor az ugyemilyenszépakörmöm heti epizódja után el mertem árulni a férjemnek az árát és ő azt felelte. Tényleg gyönyörű volt a körmeiden, minden forintot megért, és most nem viccelek! :D
Update:
Elvesztem. A Lagoon elsöprő sikere után 2év alatt hozzám költözött még Monroe, Hope, Posey, Alice, Freya's cat, O'hara, Copper Field, Summer, Hot Lips, Sunset, Cherish, Mossy, Free, 2001, Bordeaux, Chillax
és egy fedőlakk. Ha PP-vel van kifestve a körmöm nagyon sokan dicsérik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Update:
és egy fedőlakk. Ha PP-vel van kifestve a körmöm nagyon sokan dicsérik meg.

bbrilona

2017. augusztus 24.

Én is lelkesen vásároltam az újabbnál újabb darabokat, van is jó pár üveggel, de az összetevői és a tartóssága nem igazán jók. Vannak színek, amelyek 3 rétegben sem fednek rendesen. Gyorsan szárad, szépen terül. Fedőlakk nélkül a legtöbb különösen gyengén teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

dalmicka

2017. augusztus 7.

IMÁDOM! A kedvenc márkám! Megéri az árát! Nagyon sokat gondolkoztam az elő darabomnál( kb 2 éve), hogy megvegyem-e (az ára miatt). Megvettem, Nem bántam meg! Azóta mátór 20 darabra nőt a létszám :) Nagyon szeretem, akár másfél (!!!) hétig is fentvan a körmeimen, szinte csak a lenövés látszik ennyi idő után :) 2 rétegben már tökéletesen fed, nem csíkosodik, nem mászik el :) Az ecsete is egyszerűen tökéletes! Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.