Pierre René

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2019. január 11.

Kiszerelés:   1,5 g

Erősen pigmentált formula, divatos színvariációk, nagyon lágy és bársonyos textúra, könnyen felvihető/alkalmazható

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Viktoria_fks

2021. január 12.

Nekem nem jött be. :( Nem erős a pigmentációja és nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Nekem nem jött be. :( Nem erős a pigmentációja és nem tartós

random

2021. január 12.

Nekem két "utántöltőm" van ebből, a 18-as és a 44-es. A 18-au egy barackos szín fehér-arany fénnyel, attól függ hogy esik rá a fény, és egy álom: puha, pigmentált, pillanatok alatt elsatírozható és tartós is. A 44-es nude sárgás selyemfénnyel viszont sajnos gyengusz, jóval keményebb és az ecset alig veszi fel. Átlagosan így sajnos nem éri el a 4 csillagot, de ha veszek még (és tervben van), akkor annak megfelelően korrigálom a csillagok számát.

allitse19

2020. május 13.

Hófehér matt színt rendeltem belőle a magyar oldalról akciósan. Csalódás volt már az első használat után, azt gondoltam, hogy pigmentáltabb a fehér színe. Alapozóba építve alig látszódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

gothmarypoppins

2016. február 23.

Ilyen jó szemhéjpúdert ilyen olcsón még nem láttam! Krémes, pigmentált, tartós, szuper a színválaszték.
Kiegészíteném azzal, hogy a felvitele egyszerű, de a satírozással óvatosan, a szélein hajlamos megszürkülni. A doboza nehezen nyitható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Petrolatum
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Isostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.