Pimkie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Mini parfümök a Pimkie-től, amik az alábbi illatokban voltak kaphatóak:

• Chewing gum
  • Noix de coco
  • Himbeer

Nancika

2016. június 20.

Szégyen, nem szégyen, én a mai napig imádom ezt az illatot. Mint korábban írták, nálam is ez a kamaszkori illatt, emlkékszem, 9.-ben egy 12-es lány megállított a folyosón, hogy kifaggasson, hogy ez milyen illat, és irtó menő voltam ettől. :D Sajnos már nem kapható, de a STAR NATURE BUBBLE GUM ugyanez az illat. :) Időnként azért szoktam azt használni (ha éppen elgurul a gyógyszerem). :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

GNóri

2015. augusztus 11.

Teljesen elfeledkeztem erről a "parfümről", majd múltkor láttam, hogy valaki felrakta az eladósok közé, és elfogott egy édes kis nosztalgikus érzés. Kb. 14-15 éves lehettem, amikor nyaranta párszor feljártunk a barátnőimmel Pestre shopping-túrázni, és megvettem ebből a rágógumi illatút. Imádtam, miután megmutattam a suliban, mindenkinek ilyen kellett. Milyen menő volt:D Nagyon kis cuki, vidám érzés volt használni. Persze mai fejjel már borzasztó ez a nagyon mű, fullasztó rágógumi illat, de a tiniknek megbocsátható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

AngEy

2013. december 5.

nagy kedvenc:) Olyan igazi rózsaszín Orbit rágó illata van. Tiszta nosztalgia:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

nagy kedvenc:) Olyan igazi rózsaszín Orbit rágó illata van. Tiszta nosztalgia:)

TimiK

2013. május 9.

Nekem a kókuszos van meg, nem sok fogyott még belőle, mivel minden nap nem tudnám elviselni magamon az illatát, mivel kissé túl édes nekem. De alkalmakra és ha olyan napom van, nagyon tudom élvezni az édes kókuszillatot ami körbeleng, ráadásul elég egy kevés is belőle.
Az illata tartós, talán vennék még ha gyártanák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Az illata tartós, talán vennék még ha gyártanák :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate