Piping Rock

Ár:   €6.75   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   €6.75
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultraerős A-vitaminos krém, egy fiatalító öregedésgátló formula. A bőrbe történő masszírozás segít enyhíteni és finomítani a finom vonalakat és ráncokat, miközben csökkenti az öregségi foltok és napfoltok megjelenését. Visszaadja a bőr fiatalos ragyogását, frissességét, rugalmasságát, zsíros érzet nélkül. Alkalmazható smink és fényvédő alatt is.

monique001

2019. augusztus 22.

Csodaszernek nem nevezném azért, de nem rossz. Kicsit sokkal kevesebb benne a retinol, mint a neve azt sugallná. Jó sűrű krém, ennek ellenére könnyen beszívódik. Nem "zsíroz". Ára is megfelelő. Kellemesen hidratál Én még nem vettem észre konkrét ránctalanító vagy fiatalító hatást. Az illat is hiányzik belőle. Bocs, de nekem egy krém legyen illatos.
A másik gondom az vele, hogy Németo-ban élek, ez meg ha jól tudom Amerikából jön, és a vámhivatal valamiért lefoglalta nekem. Jó kis kálvária volt, míg hozzájutottam, szóval nem hiszem, hogy újrarendelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 22.

szaboszilvia28

2018. november 29.

Mindig hármas kiszerelésben rendelem, már 3 éve.
Testápolóként és éjszakai krémként is használom.
Mindig van itthon belőle, alapdarab régóta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Mindig hármas kiszerelésben rendelem, már 3 éve.
Testápolóként és éjszakai krémként is használom.
Mindig van itthon belőle, alapdarab régóta

x

2017. október 3.

Szuper krém, remek áron, gyorsan beszívja a bőr, remekül hidratál. Örülök, hogy itt is megjelennek a Piping Rock termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice