Best of Beauty 2019

Pixi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2013. november 8.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Díjnyertes szemceruza

Vízálló, parabén-, ásványi olaj- és tartósítószermentes. Hipoallergén. A benne lévő E vitamin táplálja és védi a szem körüli érzékeny bőrt.

BloodEve

2017. május 22.

Jogosan lett Díjnyertes: szuper pigmentált, úgy siklik, mint az álom, tartós, megbízható és csodás összetétele van. 5*
Az előttem leírt véleményekkel is egyetértek.

Hatás-finish: krémes tushatás
Szín-Állag: mélyfekete,nagyon krémes, nagyon puha, egy érintésre húz vonalat saját súlyától
Előny:) +++ megbízható, tartós, szép hatása van, nem irritálja az érzékeny szemet sem
Hátrány:( nehéz a vonalat kontrollálni, pár másodperc alatt megköt, korrigálni nehéz, tű vékony vonal húzására nem alkalmas, a hegyezővel nem barátok:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Az előttem leírt véleményekkel is egyetértek.

Hatás-finish: krémes tushatás

mrsgrob

2015. augusztus 21.

True Teal árnyalaban vettem meg, gyönyörű, élénk, szín, selymes fénnyel. Kissé sötétebb színre számítottam, de még így is nagyon szép. Puha, nagyon könnyen sikló ceruza, de azért lehet vele vonalat húzni. Az Urban Decay ceruzájánál Sabbath színben az volt a problémám hogy használhatatlanul puha (bár hűtőben tartással ezt korrigáltam). Ugyanolyan vízálló mint az Urban Decay ceruza és ugyanúgy dörzsölésálló miután megszárad - gyorsan kell vele dolgozni mert gyorsabban szárad mint az Urban Decay.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Ildie

2015. március 9.

OysterGlow szín boldog tulajdonosa vagyok és már bánom, hogy nem vettem belőle másik színt is. UD: azóta a CopperGlow is megvan, ami egy csillámos kicsit bordós barnás bronzos rezes szín, csudiszép :)
Sima drogériában kapható cerka (külföldön), kis cuki félig nyitott dobozban (ami le van ragasztva jeee). Nagyon puha tényleg, siklik a bőrön, nyomni bűn lenne. Személy szerint én szeretem a keményebb ceruzákat is, de ez így jó ahogy van. Vízvonalra zseniális, százszor jobb a fehér színnél, természetesebb, bár csillog, tehát azért nem terészetes de csak kellemesen művi. Ha egyszer felkerül nem jön le csak úgy, nem maszatól, remekül érzi magát a szememen, amíg a sminklemosó meg nem jelenik, de akkor kb önként leugrik. Szokott könnyezni a szemem, főleg így télen, és nem folyt le.
Puhasága miatt azért elég hamar fogy, ilyenek ezek a dolgok, fogynak.
Teljesen boldog vagyok vele 12 helyet 8 cad volt akciósan 1800 forint volt (összehasonlítás képpen a Sephorában 22-24 cad a legtöbb szemcerka)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Puhasága miatt azért elég hamar fogy, ilyenek ezek a dolgok, fogynak.

Nyimuska

2013. november 11.

beautybay.com-ról rendeltem, nem egyesével, hanem egy 5-ös csomagot, és így csak 1000 Ft körüli volt egy ceruza.

Szuper puha. Már a saját súlyától is húz vonalat, alig kell a bőrre nyomni (mostantól szemceruza tesztelésénél nálam ez lesz a mérce: ha az önsúlyától húz vonalat, akkor jó, ha nem, nem szabad megvenni). 5 szín van meg: BlackNoir, DeepPlum, BlackCococa, OysterGlow és SageGold. Mind ugyanolyan jó minőségű. Hamar megköt, és akkor már egyáltalán nem lehet maszatolni (már ha maszatolni szeretnéd, persze).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.