KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pixi

Ár:   $40.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caffee, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $40.50
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrradírozó arctonik

Kisimítja és finomabbá teszi a bőr textúráját. Gyengéden radíroz, hogy eltávolítsa a halott bőrsejteket, feltárva az egészséges, ragyogó bőrt. A növényi kivonatok nyugtatnak és táplálnak. Alkoholmentes.

Aktív összetevők: 5%-os glikolsav, részben Ammónium-hidrixoddal neutralizálva.

pH érték: 4

Mintia

2018. szeptember 16.

Meg vagyok vele teljesen elégedve. Eddig a The Body Shop tonikjait használtam (teatree, seaweed) és habár nem száraz a bőröm alapból, kiszárították, hatásukat pedig nem éreztem. Ez a tonik ellenben szuperül radíroz, gyengéden hámlaszt és mégsem szárít.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zalla

2018. szeptember 3.

A több éve használt Erboristica tonikom váltotta. Évek óta gondolkodtam már a beszerzésén, de a borsos ára visszatartott. Viszont annyit áradozott róla Caroline Hirons, gondoltam teszek egy próbát :). A termék egy lényegében színtelen szagtalan gyenge kémiai hámlasztó. A közelében sincs az erősebb, kifejezetten ilyen célra fejlesztett hámlasztó szereknek (ld. G&G, TO, Paulas Choice). De nem is akar velük vetekedni. Én lemosás után használom a G&G Cheer up szünnapjain. Gyengéd, de az apró sérülések környezetében azért kicsit csíp. Nem ragad. A párom is kipróbálta: az ő extra érzékeny bőrét sem irritálta, vagy szárított. Természetesen nem instant varázs, de rendszeres használat mellett a bőröm állapota javult: kevésbé zsíros és fakó. Ami meglepett, hogy tényleg milyen lassan fogy. Így máris jobb az ár-érték aránya. Azt hiszem újra fogom venni.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

lilitoth

2018. május 22.

Eddig akárhány tonikkal próbálkoztam, mindig az lett a vége, hogy elajándékoztam az alig használt termékeket, mivel szimplán nem tudom elviselni azt a ragacsos, filmes réteget, amit maguk után hagynak.
Emiatt először csak az utazós kiszerelést vásároltam meg a Glow tonikból, de biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni a normál méretet! 1 hónap használat után egyrészt azt érzem, hogy sokkal ragyogóbb a bőröm, mintha a pórusaim láthatósága is csökkent volna (nem vagyok biztos, hogy ezt neki köszönhetem, mivel más új arcápolót is elkezdtem nemrégiben használni). Másrészt nevetségesen lassan fogy, úgy, hogy minden második este használom.

Amit pedig a legjobban szeretek benne, hogy nagyon könnyű a textúrája, és így nincs bennem az a késztetés, hogy per azonnal lemossam az arcomról.

A hámlasztó hatása valóban nem a legerősebb, de elsősorban nem emiatt vettem meg, így nem csalódtam.

lilitoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

mpkriszta

2017. szeptember 15.

Nem egy erőteljes hámlasztó, de én ezt szeretem benne. Nyugtatja a bőröm, valóban egészséges és ragyogó bőrszínt eredményez. Arctisztítás után és szérumozás előtt használom esténként már lassan 1 éve. Nem hagy zselés, ragacsos filmet az arcon, azonnal beszívódik. Hamarosan elfogy, újra fogom venni, nekem abszolút bevált, nem próbálkozom egyéb termékkel.

mpkriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Montelino

2017. január 24.

Nem rossz termék, egy 15ml-s utazó kiszerelést használok mostanában időnként. Douglasban a 250ml-s 23,95 Euro, nem olcsó, de barátibb ár, mint amit itt valaki kiírt. Sokáig elég. Jelenleg 2 másik ennél olcsóbb terméket is tudok szintén 5% glikolsavval ezért nem fogom megvenni. Ha azok elfogynak és elérhetetlenné válnának megvenném ezt. Arctisztítás után este viszem fel az arcomra vattakoronggal, majd reggel arcot mosok. Erre már nem kenek semmit, így hatásos, szebb a bőröm. Pattanást nem okoz, szárítani nem szárít, de fertőtlenít és tényleg ragyogóbb (nem olajosan) az ember bőre.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

svekits

2016. október 2.

Nagyon szeretem ezt a tonikot. Nem használtam eddig tonikot, ez az első, és meg vagyok vele elégedve. Csak esténként használom, és akkor sem minden nap, bár a bőröm valószínűleg bírná a hámlasztást, viszont úgy elég gyorsan fogyna. Nincsenek nagy gondok a bőrömmel, nincsenek pattanásaim, és mostanában a szárazság sem annyira komoly, mint tavaly volt, úgyhogy ez az erősség bőven elég nekem. mondjuk minden második vagy harmadik nap. Arcmosás után vattapamaccsal felviszem, aztán jön rá a szérum meg a többi. Kellemes gyömbéres illata van, felvitel után is puha a bőröm, másnapra pedig mindig babapopsi simaságú. Nekem ennek a használata sokkal praktikusabb, mint más hámlasztóké, amiket eddig használtam, úgyhogy nagyon örülök neki. Szívesen használom mindig. Kap tőlem egy ötöst.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

mnodulus

2016. július 17.

Nem rossz termék, de azért nem vagyok elájulva tőle. Gyenge, hámlasztani nem hámlaszt, inkább csak frissítő hatása van. Meg azzal volt gondom, hogy ha rajta hagyom a bőrön és utána kenem rá a hidratálót, akkor ragacsos-pattanásos lesz, ha meg pár másodperc-perc múlva lemosom, ki tudja, hogy van-e ideje kifejteni áldásos hatását. Nem hiszem, hogy újat rendelek.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

mrita87

2016. július 12.

Köszi, Pixi, hogy rendbe tetted a bőrömet! A napi rutinom részévé vált ez a tonik, és tényleg látványos az erdemény: kevesebb pattanás, szebb bőrkép. Mindezt úgy, hogy a termék egyáltalán nem szárít és nem irritál, pedig ugye sav. Februárban rendeltem és még a negyede megvan, érdemes beruházni rá.

mrita87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

dorsia

2016. június 18.

Száraz bőrre is kiváló, kis mennyiség is elég belőle. Nem tudtam, hogy toniktól lehet ilyen szép eredményt elvárni. Persze eddig is használtam tonikot, de még a Clinique-é sem hozott olyan látványos eredményt, mint ez. Az első pár napban picit hámlott az orrom tőle, mostanra ez abbamaradt és csak bababőr van.

dorsia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

klaresz

2016. január 4.

Nagyon szeretem a hámlasztó tonikokat, és ez az egyik legjobb. Kellően erős, ugyanakkor biztonságos minden bőrtípus számára. Kellemes illat, szép összetevők. Nem csíp, csak egy icipicit friss bőrhibákon.

klaresz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Alanine, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Fructose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Biotin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.