Pixi

Ár:   $40.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caffee, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $40.50
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrradírozó arctonik

Kisimítja és finomabbá teszi a bőr textúráját. Gyengéden radíroz, hogy eltávolítsa a halott bőrsejteket, feltárva az egészséges, ragyogó bőrt. A növényi kivonatok nyugtatnak és táplálnak. Alkoholmentes.

Aktív összetevők: 5%-os glikolsav, részben Ammónium-hidrixoddal neutralizálva.

pH érték: 4

maminti

2020. szeptember 22.

Ez a tonik régóta izgatta a fantáziám, aztán Krakkóban egy Sephorában meg tudtam venni még a nyáron. Azóta minden este használom, tehát már nem pillanatnyi benyomásom van róla. SZUPER!!! csak így nagybetűvel. Annyira, hogy rendeltem is a márkától még pár dolgot és átrendeztem az esti rutint. Azóta még a hormonális pattikból is csak egy kettő jön ki, az arcom kb. makulátlan, hidratált és kipihent hatású. Valószínüleg nem egyedül a toniknak köszönhető, de már egymagában is sokat javított a bőrömön. Használom utána a márka egyik szérumát és végül egy éjszakai krémjét, a három együtt maga a csoda!! A tonik illata olyan, mint a nagymamám tükrén a piperés fiók, nagyon megnyugtató és kellemes. A többi terméknek nincs illata. Egyáltalán nem irritál, ez nagy szó,mert kb. mindentől kikészül a bőröm. Én nem is keresgélek azóta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

candices

2020. szeptember 14.

Még csak 1 hete használom reggel/esete, de a zsíros bőrömnek igazi felüdülés, hogy reggelre nem tocsogok. Figyelek rá, hogy sok hidratálót is vigyek fel utána, nehogy leszárítson túlságosan. A pórusaimon egyelőre nem látom a változást, ugyanolyan tágak, de remélem segít majd valamennyire a helyzeten. Az illata nekem elég patika, kissé "vegyszeres", ahhoz képest, hogy tartalmaz parfümöt nem a legkellemesebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

bugeyes

2020. március 5.

Sephorában vásároltam 100 ml-es kiszerelésben, mert ki szerettem volna próbálni. Most már október vége óta használom és még mindig nem fogyott el, pedig naponta használom. Az illata nem annyira tetszik és jobban örülnék, hogyha nem lenne benne illatanyag, de egyébként rosszat nem tudok mondani. Csodát nem fog tenni, viszont az abszolút igaz, hogy finomabbá teszi a bőrképet. Egyébként nem irritál, egy kis bizsergető érzés van a használatot követően, de ez hamar elmúlik. Már megvan a következő kiszemeltem, de nem tartom kizártnak, hogy újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

yogisloth

2020. február 20.

Évek óta használom, nekem nagyon bevált. Az egyébként érzékeny bőröm szereti, nem irritálja. Reggelente használom. Gyengéden hámlaszt, szép összképet ad az arcnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

lauran

2020. február 12.

Az én bőröm nem bírja ay erős hámlasztást, ezért muszáj kerülnöm The Ordinary és társait. Viszont ezt a tonikot nagyon szereti a bőröm: enyhe a hámlasztó hatása, de erős az a képessége, hogy szép bőröt varázsoljon. Esténként szoktam használni, kb. 4-5 alkalommal hetente, rutin részeként, szérum előtt, és nagyon szép bőrképet ad: a pórusaim picit csökkentek, de előtűnt a glow, friss, üde az arcom. Nagyon lassan fogy, keveset használok egy alkalommal, nem locsolom a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Vanda234

2019. október 6.

Viszont nekem nagyon ki pirosodik tőle a borom és néha csípi is és nem mindig kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

cattitude

2019. június 17.

100ml-s kiszerelésben vettem. meglepően jó, nem gondoltam volna, hogy megérdemli a hype-ot. nagyon kíméletesen hámlaszt, de BHA-val inkább nem használom egyszerre. nem tudom, az Ordinary tonikja mennyivel másabb, azt is ki szeretném próbálni, de ez egyelőre újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Nashuaaa

2019. május 18.

Nekem nem akkora áttörő siker, mint az előttem szólóknak, de rossznak sem mondanám. Leginkább az zavar,h ragacsos érzetet hagy és nem látok akkora különbséget mikor használom, meg mikor nem, de alapvetően jónak tartom. Mintha kicsit halványabbak lennének a mitesszereim tőle, puhább az arcom és pattanásokat, irritációt sem okoz. Az illata csodás, engem egyszerűen feldob, ha megszagolom, de nem tartom jónak,hogy van benne parfüm :/ A kis kiszerelés van meg, annak is a felén vagyok túl, biztos nem veszem meg a nagyot, de elhasználgatom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Lulufej

2019. február 12.

Éppen ma értem az első palackom végére, úgy hogy, augusztusban kezdtem el használni. Napi egyszer volt a bőrápolási rutinom része, szóval kimondhatom, hogy megérte beruházni rá. Annál is inkább mert nagyon szuper kis tonik ez. Tényleg ragyogó bőrt varázsol és kíméletesen tisztít.
Egyelőre a Pixi retinolos tonikját rendeltem most meg kíváncsiságból, s hacsak az nem lesz még a Glow Tonic-tól is szuperebb, akkor ezt mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

nyafatka

2019. január 7.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, mióta használom sokkal szebb a bőröm tőle- gondolom az enyhe hámlasztás miatt... nem hagy ragacsos nyomot, nem pirosodik kibtőle az arcom, pedig van benne illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Alanine, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Fructose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Biotin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.