Pixi

Ár:   $40.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caffee, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Ár:   $40.50
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrradírozó arctonik

Kisimítja és finomabbá teszi a bőr textúráját. Gyengéden radíroz, hogy eltávolítsa a halott bőrsejteket, feltárva az egészséges, ragyogó bőrt. A növényi kivonatok nyugtatnak és táplálnak. Alkoholmentes.

Aktív összetevők: 5%-os glikolsav, részben Ammónium-hidrixoddal neutralizálva.

pH érték: 4

Vanda234

2019. október 6.

Viszont nekem nagyon ki pirosodik tőle a borom és néha csípi is és nem mindig kellemes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

cattitude

2019. június 17.

100ml-s kiszerelésben vettem. meglepően jó, nem gondoltam volna, hogy megérdemli a hype-ot. nagyon kíméletesen hámlaszt, de BHA-val inkább nem használom egyszerre. nem tudom, az Ordinary tonikja mennyivel másabb, azt is ki szeretném próbálni, de ez egyelőre újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Nashuaaa

2019. május 18.

Nekem nem akkora áttörő siker, mint az előttem szólóknak, de rossznak sem mondanám. Leginkább az zavar,h ragacsos érzetet hagy és nem látok akkora különbséget mikor használom, meg mikor nem, de alapvetően jónak tartom. Mintha kicsit halványabbak lennének a mitesszereim tőle, puhább az arcom és pattanásokat, irritációt sem okoz. Az illata csodás, engem egyszerűen feldob, ha megszagolom, de nem tartom jónak,hogy van benne parfüm :/ A kis kiszerelés van meg, annak is a felén vagyok túl, biztos nem veszem meg a nagyot, de elhasználgatom ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Lulufej

2019. február 12.

Éppen ma értem az első palackom végére, úgy hogy, augusztusban kezdtem el használni. Napi egyszer volt a bőrápolási rutinom része, szóval kimondhatom, hogy megérte beruházni rá. Annál is inkább mert nagyon szuper kis tonik ez. Tényleg ragyogó bőrt varázsol és kíméletesen tisztít.
Egyelőre a Pixi retinolos tonikját rendeltem most meg kíváncsiságból, s hacsak az nem lesz még a Glow Tonic-tól is szuperebb, akkor ezt mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

nyafatka

2019. január 7.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, mióta használom sokkal szebb a bőröm tőle- gondolom az enyhe hámlasztás miatt... nem hagy ragacsos nyomot, nem pirosodik kibtőle az arcom, pedig van benne illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Mintia

2018. szeptember 16.

Meg vagyok vele teljesen elégedve. Eddig a The Body Shop tonikjait használtam (teatree, seaweed) és habár nem száraz a bőröm alapból, kiszárították, hatásukat pedig nem éreztem. Ez a tonik ellenben szuperül radíroz, gyengéden hámlaszt és mégsem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zalla

2018. szeptember 3.

A több éve használt Erboristica tonikom váltotta. Évek óta gondolkodtam már a beszerzésén, de a borsos ára visszatartott. Viszont annyit áradozott róla Caroline Hirons, gondoltam teszek egy próbát :). A termék egy lényegében színtelen szagtalan gyenge kémiai hámlasztó. A közelében sincs az erősebb, kifejezetten ilyen célra fejlesztett hámlasztó szereknek (ld. G&G, TO, Paulas Choice). De nem is akar velük vetekedni. Én lemosás után használom a G&G Cheer up szünnapjain. Gyengéd, de az apró sérülések környezetében azért kicsit csíp. Nem ragad. A párom is kipróbálta: az ő extra érzékeny bőrét sem irritálta, vagy szárított. Természetesen nem instant varázs, de rendszeres használat mellett a bőröm állapota javult: kevésbé zsíros és fakó. Ami meglepett, hogy tényleg milyen lassan fogy. Így máris jobb az ár-érték aránya. Azt hiszem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

lilitoth

2018. május 22.

Eddig akárhány tonikkal próbálkoztam, mindig az lett a vége, hogy elajándékoztam az alig használt termékeket, mivel szimplán nem tudom elviselni azt a ragacsos, filmes réteget, amit maguk után hagynak.
Emiatt először csak az utazós kiszerelést vásároltam meg a Glow tonikból, de biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni a normál méretet! 1 hónap használat után egyrészt azt érzem, hogy sokkal ragyogóbb a bőröm, mintha a pórusaim láthatósága is csökkent volna (nem vagyok biztos, hogy ezt neki köszönhetem, mivel más új arcápolót is elkezdtem nemrégiben használni). Másrészt nevetségesen lassan fogy, úgy, hogy minden második este használom.

Amit pedig a legjobban szeretek benne, hogy nagyon könnyű a textúrája, és így nincs bennem az a késztetés, hogy per azonnal lemossam az arcomról.

A hámlasztó hatása valóban nem a legerősebb, de elsősorban nem emiatt vettem meg, így nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

mpkriszta

2017. szeptember 15.

Nem egy erőteljes hámlasztó, de én ezt szeretem benne. Nyugtatja a bőröm, valóban egészséges és ragyogó bőrszínt eredményez. Arctisztítás után és szérumozás előtt használom esténként már lassan 1 éve. Nem hagy zselés, ragacsos filmet az arcon, azonnal beszívódik. Hamarosan elfogy, újra fogom venni, nekem abszolút bevált, nem próbálkozom egyéb termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Montelino

2017. január 24.

Nem rossz termék, egy 15ml-s utazó kiszerelést használok mostanában időnként. Douglasban a 250ml-s 23,95 Euro, nem olcsó, de barátibb ár, mint amit itt valaki kiírt. Sokáig elég. Jelenleg 2 másik ennél olcsóbb terméket is tudok szintén 5% glikolsavval ezért nem fogom megvenni. Ha azok elfogynak és elérhetetlenné válnának megvenném ezt. Arctisztítás után este viszem fel az arcomra vattakoronggal, majd reggel arcot mosok. Erre már nem kenek semmit, így hatásos, szebb a bőröm. Pattanást nem okoz, szárítani nem szárít, de fertőtlenít és tényleg ragyogóbb (nem olajosan) az ember bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Alanine, Panax Ginseng (Ginseng) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol, Glucose, Fructose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Biotin

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint emollient. Egy 2006-os tanulmány szerint  ez az összetevő fokozza  a vér áramlását.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.