Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gabyca34

2013. március 18.

Utáltam az illatát, de mivel kaptam, elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Utáltam az illatát, de mivel kaptam, elhasználtam.

falatka18

2012. november 8.

IMÁDOM. erre nem lehet mást mondani!!!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

IMÁDOM. erre nem lehet mást mondani!!!! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090

Nem szabályos INCI név. Jelentése: valamilyen felhajtó gáz, ami a spréből segít a benne lévő dolog kinyomásában.

Színező anyag. (Piros)