Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aylawitch, az összetevőket feltöltötte: ACsoki, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kellemes illatú, tartós hatású eau de parfüm, egész napra friss érzést biztosít.

Kiszerelés:100 ml

Playboy White EDP 100ml
Ár: 2500 , Eladó: Denissza
Állapot: Új, Helyszín: Győrszentiván, fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

tonhalacska

2016. január 5.

Imádom, megunhatatlan, tavasszal nálam ez kötelező darab, közepesen tartós 3-4 órát kitart, de kb 1000 ft, és így nyugodt szívvel fújom többx is magamra. Már elég nehéz beszerezni, de azért még kapható néha a régebbi változata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

kicsiliba

2015. március 29.

Ajándèkba kaptam,a barátom szerint best of.Nekem nem jött be,túl mű,fűszeresnek kevès,citrusosnak sok,előnye,hogy hamar elillan.Habár mèg így is sok volt az az 1 óra,amíg el kellett magamon viselni.Mivel a páromnak tetszett,ezèrt 2 csillag,de inkább ne èrezzem többè!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

nikolett

2015. március 3.

Most is itt van az asztalomon és csak azért használom el, mert megvettem. Egyszer, valaha, mikor 800 Ft-ért dobálták az ember után, na én akkor vettem két ilyet meg egy feketét :D De dicsérik is rajtam, amit nem értek... lehet, hogy ez is olyan, mint a szakáll, csak ennek a belső oldalán rossz lenni :D Legyen három csillag, mert heves érzelmeket képes korbácsolni magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

sophieeny

2014. december 30.

Én vagyok az egyetlen aki szerint borzalmas "szaga"! van ? Egyszerűen szerintem borzalmasan fűszeres..én a gyümölcsös , virágos parfümöket szeretem, ezt ajándékba kaptam, biztos, hogy nem fogom elhasználni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Black Fairy

2014. november 11.

Valamivel visszafogottabb, mint a rózsaszín, de nekem ez se vált be...nekem még ez is túl erős...de legalább olcsó és tartós...(Ajándékba kaptam, magamtól ilyet biztos nem kérek/veszek...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

nius

2014. április 15.

Amióta megvettem egyszer anyumnak ajándékba (kb 5 éve) csak ezt hajlandó használni. Imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

nagy.nikike

2014. március 12.

Első parfümjeim egyike kb 10 éve használtam kis tiniként , mindenki a rózsaszín tesóját fújkálta ész nélkül de nekem az sok volt. Ez viszont nagyon tetszett, finom illat bár valóban nem tudom meghatározni mégis milyen, nem nehéz hanem lágyan lengi körbe a viselőjét . Tavaly nyáron ujra vettem és nagyon jól esett újra használni, sok emléket ébresztett bennem. Lehet idén is megvásárolom. Nagyon tartós és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Ferita

2013. november 1.

Ez az parfüm amit nem tudok meghatározni milyen típusú illatnak tudnám leírni.Amikor magamra fújom olyan erős,hogy várok míg kilépek a lakásból.Aztán ahogy elpárolog egy kellemes illatot hagy maga után.Már nem a Playboy gyártja és az utód America meg sem közelíti tartósságban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Aylawitch

2013. szeptember 3.

Ezt a parfümöt soha nem tudom megunni! Az biztos hogy már legalább több mint 10 üveggel vásároltam belőle! :) Nagyon érzéki, feltűnő illata van, de nem az a zavaróan "tolakodó". A baráti társaságomban mindenki megkérdezte hogy mit használok, mert valami elképesztően jó illata van. :) A munkahelyemen is nagyon sokan felfigyeltek rá, sőt volt olyan hogy pl. a buszmegállóban szólítottak le hogy rákérdezzenek :D
Felváltva használom más parfümökkel, de mindig visszatérek hozzá, csak sajnos már egyre nehezebben tudom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090

Nem szabályos INCI név. Jelentése: valamilyen felhajtó gáz, ami a spréből segít a benne lévő dolog kinyomásában.

Színező anyag. (Piros)