Police

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-gourmand

Fejjegyek: bergamot, édesmandula

Szívjegyek: fehér virágok, jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: méz, borostyánkő, orris gyökér

Ár: 5ml 800ft. 10ml. 1200ft(+posta) , Eladó: Lory
Állapot: Fùjosok 5 és 10 ml kiszerelésben, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalàs utàn postàzom vagy àtvehetõ személyesen.(Dél-Pest,M0-às felé).
Police Shock-In-Scent EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

radioaktiva

2021. október 25.

Korábban nagyon nem tetszett ez az illat. Most viszont úgy érzem, közeledünk egymáshoz. Sokadik próbálkozás volt ma, Rossmannban fújtam a teszterből. Erőteljes, elsőre talán kicsit sok(k). Kb. 2 órája van a csuklómon, most már szinte csak a méz, ami ebben a gyönyörű, napsütéses, de hűvös időben kifejezetten jól esik. Úgy gondolom, nyáron nem tudnám viselni, most viszont azon töröm a fejem, hogy ha lesz valami jó kis akció, akkor jön velem haza

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

Norci89

2021. október 18.

Eredetileg nem is ezt akartam megvenni.Viszont a fehér királynős verziót meguntam kicsit.Alapvetően semmi bajom a Police parfümökkel,megszoktam venni ,használom is,könnyen beszerezhető,én leginkàbb a Notino-n szerzem be,6000 ft se volt a 100 ml,tartós,az illata jó,nekem kissé virágos,de ez nem baj,nem zavar,tetszik és szerintem máskor is megfogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

eheiszki

2021. szeptember 3.

Annak aki nincs felkészülve az illatjegyek listájából, annak tényleg sokk lehet az élmény. 😃 Írták lent hogy a Girl of now és a Scandal EDP szerelemgyereke. Ez pontosan így van. Ha nem olvastam volna, akkor is ez ugrott volna be. Nekem ez a parfüm megadja azt amit a sima Scandal nem tud teljesen: kis extra, kis csavar - orrisz gyökér és mandula és hangsúlyosabb borostyán. Igaz hogy nem a legszebben well-blended, de megbocsájtom neki. Igazi téli illat, 10 fok alatt (de inkább 5 fok alatt) fog mutatni sztem a legszebben. Tartóssága nagyon jó, szillázsa kimagasló rajtam. Az üvege külön plusz pont számomra, mert bár nehéz átvilágítani hogy mennyi van éppen benne viszont kizárja a napfényt így kisebb eséllyel romlik meg 2-3 év alatt. A kupakja nagyon vagány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

sztike

2021. június 12.

Fúdenagy bajok vannak az én orrommal...annyi jót írtatok, hogy rohantam megszagolni. Elsőre nem is találtam különösképp rossznak, de szerelemnek sem. Erőteljes, édes-virágos illat, de nem szúrós, pont amennyi kell. Aztán ahogy elővettem itthon a blattert...egek ura...sosem volt mézes parfümöm, de nem is lesz. Aminek az én orrom a mézet érzi, az nem publikus...maradjunk annyiban, hogy parfümözött női ruhaneműn hagyott memento egy jól sikerült estéről. Szégyellem magam, hogy ilyennek érzem, mert ez is csak azt bizonyítja, hogy nem valami kifinomult a szaglásom, de hát ez van. Pedig a többi jeggyel rendben lennék, de ez így tényleg 'Shock-In-Scent'.
Akinek nincsenek ilyen gondjai a mézzel / az orrával, az tegyen vele egy próbát, mert amúgy tényleg jól sikerült illat és tartós is. A pontozással bajban vagyok, mert nekem ez így egy jókora cupákos nem, viszont erősen szubjektív az élmény, szóval legyen egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

PETRA820718

2021. május 7.

Igazi ,,nehéz bombázó" a drogériákban kapható parfümök tekintetében. Édes, gyümölcsös, nagyon nőies, nem tini lányos kategória.
Meglehetősen tartós, erős illat.
Ha jelenleg egy ötös listát kellene felállítani a kedvencek közül mindenképpen benne lenne.
Egyetlen hátránya a ,,szúrós" kupakja, de ennek ellenére is 5*.
Nem a legolcsóbb, de szuper illat, mindemellett tartós.
Jók, sőtt nagyon jók ezek a Police parfümök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

Meglehetősen tartós, erős illat.
Egyetlen hátránya a ,,szúrós" kupakja, de ennek ellenére is 5*.
Nem a legolcsóbb, de szuper illat, mindemellett tartós.
Jók, sőtt nagyon jók ezek a Police parfümök!

Zsozsyna

2021. április 16.

Aki az illatért és a tartósságáért felelős annak jár a piros pont!!! Imádom! Viszont aki a kupakját tervezte az elmehet a...... :D szenvedj meg az illatért elven működik, szóval nekem már fáj a tenyerem mert mostanában elég sokat járok rá. Hát bejött na... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

AvonCica

2021. március 27.

Hát komolyan mondom skacok... Olyan, mint a Scandal, csak a büdös pacsuli nélkül!
Egész eddigi életemben messziről kikerültem ezt a parfümöt, mert annyira taszított az üvege. Nem csúnya, csak inkább hasonlít valami tusfürdő flakonra mint parfümös üvegre. De ma ott figyelt a R. polcán, és gondoltam miért ne? (Megjegyzem, az összes koponyás női illatukat gyűlölöm, büdös és/vagy semmilyen olcsó illatuk van szerintem.)
De ez... Komolyan mondom, hogy tetszik! Régóta barátkozom a Scandallal. Egész egyedi illat szerintem, és bár annyira nem vagyok oda a méz illatáért, de mégis valami megfogott benne (igaz, azt a valamit egy az egyben megtestesíti a Lá Belle, de ez egy másik sztori)
Egy dologért imádkoztam: készítsenek egy olyan flankert, amiben nincs pacsuli. Bocs mindenkitől, aki szereti. Van aki gyönyörűen tudja viselni, nekem egyszerűen túl nehéz, ha azt a bizonyos határt átlépi a mennyisége (ezért is nem szeretem sem a Black Opiumot, sem a társait... A manapság olyan népszerű, cseppet sem pénztárca barát Lancome illatokat, stb.).
És itt van. Erős, tartós, és tized annyiba kerül. Szerintem még találkozunk. :D 🍯

Update: naná hogy megrendeltem, nagyon-nagyon olcsón jutottam hozzá a N. kezdőbetűjű online parfümériából. Voltak pillanatok, hogy elbizonytalanodtam. Kifújás után egyszerűen annyi illat keveredik, és annyi sok virág, hogy elgondolkodtam: nem nyanyás ez egy picit?De neeem, nagyon hamar elcsendesedik, és főleg gondolom a hideg őszi-téli napokon fog majd gyönyörűen működni. De most is, ahogy itthon végzem a házimunkát, egyszercsak szembenézett velem ,és gondoltam najó, gyere csak! A drágább parfümjeimet persze nem erre használom, de ezt a hihetetlenül olcsó illatot aztán nem sajnálom itthon magamra fújkálni (megjegyzem, tényleg annyira szép, és különleges illat, hogy bármilyen alkalomra is megállja a helyét, sőt szerintem ha valaki tud vele csínján bánni, akkor irodában sem fog vele senkit kikergetni a világból...) ;) Mézes finomság aaahhhh... Nyammm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

pinky001

2021. március 12.

Bocsi Scandal, többet nem veszlek meg, itt van ő nekem! Édes, mézes, olyan egy az egyben mint a Scandal. Brutál tartós! Annyiban különbözik az ihletőjétől, hogy ennek van egy kicsit maszkulij leszaradasa, de ez csak meg jobbá teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 12.

Linett21

2021. február 26.

JPG Scandal és E.Saab Girl of now szerelemgyereke. És egyformán hasonlít mindkét szülőjére. Édes,mandulás,mézes csoda.Designer és niche parfümöket megszégyenítő a tartóssága. Inkább őszre vagy télre ajánlatos. Egy főnyeremény ilyen áron! Egy hibája van: a rettenetes üvege, a lila kaktusz. A kupakjának levétele szó szerint fájdalmas. Ettől függetlenül must have :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 26.

Saranhuone

2021. január 25.

Az egyetlen a Police illatok közül, ami nem valami kis lötyi rajtam. Édes, mézes, meleg illat, nekem a Halloween Shot ugrott be róla elsőként.Ha nem lenne egy köbméter parfüm itthon, megvenném :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate