Police

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-gourmand

Fejjegyek: bergamot, édesmandula

Szívjegyek: fehér virágok, jázmin, ylang-ylang

Alapjegyek: méz, borostyánkő, orris gyökér

CSERE IS! Police Shock-In-Scent EDP 100 ml
Ár: 8.000.- Ft vagy csereérték , Eladó: anita763
Állapot: 100 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes, foxi, posta, mpl

Chrisse

2021. január 7.

Napi 1 fújással tökéletes,és így nem is lehet tőle megfulladni :D kellemes illata van, nekem nagyon tetszik, nagyon tartós. :)
Az biztos, hogy nem egy könnyed illat, elég tömény. Személy szerint én szeretem ezeket az erősebb illatokat. Számomra kedvenc, 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Cintia04

2020. november 1.

Valóban nagyon hasonlít a Scandalra! Őt valamiért sokkal jobban szeretem viselni! Míg a Scandal a nap folyamán inkább pacsulis lesz a bőrömön a Police mindvégig mézes, édes, krémes marad! Mikor valami puha, meleg édességre vágyom egy egy hideg napon jól esik ahogy átölel egész nap! Tartós és az árát megéri! Nem egyedi, volt már ilyen jó pár illat de valahogy mégis jó, hogy van! Önmagában nekem ez egy nagyon kedves illat és jó viselni! Aki szereti ezt az illatvilágot és nem akar több tízezret költeni a nem tudom hanyadik parfümre de néha vágyik egy édes, puha illatra (mint én) azoknak szeretettel ajánlom! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Kiscsibe99

2020. január 5.

Mint már előttem is írták, hasonlít a Scandalra, viszont azt akárhányszor, akármelyiket próbáltam, valami kellemetlen öszetevő mindig kijött a bőrömön. Viszont ő, ő egy csoda. Ugyanolyan édes marad mint az elején, a bőrömön pedig nagyon finoman köszön vissza a mandula, a jázmin és a méz. Alapvetően szeretem az erősebb, fűszeresebb illatokat nyilván nem nyárra. Nagyon-nagyon tartós, reggeltől estig érzem magamon, és mások is. 5* Szerelem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 15.

Nekem sajnos nagyon nem, valahogy zavaros és tömény, valami irritàl benne es a Scandalban mègjobban. Nem egyedi, több illatra hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Ferita

2019. augusztus 15.

A Scandalt nagyon szeretem,ez pedig nagyon hasonlít rá. Hidegre való illat,nyáron ez sok lenne. A mandulát és a mézet illatként és ízként is nagyon szeretem. Ja és tartósabb rajtam,mint bármelyik tizenezres parfümöm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Andy88

2019. augusztus 2.

Drogériában fújtam magamra reggel, hogy leteszteljem, aztán jöttem be dolgozni.
Elkezdtem reggelizni, és majdnem visszaköszönt az egész. Alig vártam, hogy letöröljem magamról legalabb a felét. Eszméletlenül folytós, tömény illat, az egyik komponense kifejezetten zavaró az orromnak.
Biztos, hogy többet nem fújom magamra. Annak ellenére, hogy szeretem az édeskés illatokat, egyáltalán nem tudok vele azonosulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Drogériában fújtam magamra reggel, hogy leteszteljem, aztán jöttem be dolgozni.

melindadd

2019. június 27.

Erőteljes, tartós, téli, vagány, dögös..ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni. Nekem bejön, de nyárra számomra sok, de megéri a pénzét, mert nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Nina1205

2019. május 25.

Hú ez most betalált. Lentebb megdöbbenten olvastam, hogy hasonlít a Scandal-ra, ami nekem nagyon nem jön be egyik verzióban sem, viszont ettől odavagyok. Valószínűleg az üvege miatt asszociálok benne kékszőlőre, mivel az összetevők között nem látom.
A lila sütibabámnak volt valami hasonló illata. Ez belőle a 18+ verzió, a jócskán felnőtt, kicsit ribis sütibaba.
De teljesen jó értelemben. Fogsz te még velem hazajönni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

De teljesen jó értelemben. Fogsz te még velem hazajönni

Agnes09

2019. május 1.

Igényes, keleties, orientális, virágos fűszeres illat Én az erős, fűszeres illatokat szeretem, így Nekem nagyon bejön, Megtaláltam, az én illatom..Isteni illata van. Nagyon szeretem. Tartós illat. Kellemes, erős, szexi. édes illat, minőségi prémium parfüm.árát megéri.A Police Legendet használtam előtte, de ez még jobban bejön Nekem, felülmúlja azt is. Igazi lila típusú illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

radioaktiva

2019. május 1.

Nehéz, fojtó, tolakodó. Nem tudom minek kellene történnie, hogy ezért pénzt adjak ki és még használjam is. Elnézést mindenkitől, akinek ez bejön, engem ki lehet kergetni vele a világból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate