Police

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scisneros, az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2019. november 21.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: orientális virágos

Összetevők: alma,cassis, vanília,tonkabab,cédrus

Ár: 4500 , Eladó: Fanni713
Állapot: 30ml/Képen látható mennyiség, Helyszín: Varpalota, fizetés: előreutalás

poszike22

2021. november 18.

A kedvenc parfümöm volt, sokáig szemezgettünk vele és egy pár év múlva megvettem, nagyon szerettem viszont sajnos mire az üveggel elfogyott kivonták a forgalomból, nagyon sajnálom, az üvegben maradt meg egy kis "illat minta", eltettem emlékbe. Nagyon-nagyon szerettem, tökéletesen csodás illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Edo88

2021. július 26.

Nagyon sajnálom, hogy mire sikerült megismerkednem vele, addig eltűnt a polcokról. Pedig ez egy szép hosszú szerelem lett volna, de így marad csak plátói. A KIk-ben kapható egy kézigránát alakú, csipkével bevont parfüm röpke 1000 Ft-ért. Azt használom ez helyett. Nem teljesen azonosak nyilván, de nekem rajtam eléggé hasonlít a kettő. Ebben még van 3 fújás, de nem merem elhasználni. :) Száz szónak is egy a vége, vadóc, fűszeresen édes, tartós illat volt. Imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

PETRA820718

2021. május 22.

2021 május: Előkerült a szekrényből, még félig van, a 30ml, újból szerelem, szuper illat, egész nap tart.
Mindig a jó dolgokat vonják ki a forgalomból, pedig ez a legjobb Police-ok egyike, tőle születtek sajnos sokkal gyengébb verziók is.
Ezt most elhasználom mindenképpen, nem hagyom kárba veszni, nagyon kevés illat működik rajtam, de ez annál inkább.5*
Régebbi vélemény:
Az üvege szuper, nem mindennapi, de az illata sem. Tartós, erős, karakteres, esti kiruccanós illatnak tökéletes,vagy randira de nem a 20 év alattiaknak.
Hétköznapra munkába mondjuk egy irodába nagyon sok, erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

Régebbi vélemény:
Hétköznapra munkába mondjuk egy irodába nagyon sok, erős.

Nikki1202

2019. május 24.

Évekig használtam, imádom, nagyon jó illata van és nagyon tartós is. Ár érték arányban nagyon is megéri az árát. Kicsit zavar, hogy nehezen lehet beszerezni,ezért leváltottam a good girlre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

ramoona91

2019. április 16.

Imádom évek óta... De kivonjak a forgalombol már nagyon kevés helyen kapható.. Nem értem miért de ez ennyi volt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Zuri001

2019. február 15.

Ez a parfüm szerintem egy szuper illat. Engem nagyon megfogott. Való igaz hogy hasonlít a híres Alien illatra, de azért nem ugyanaz. Kövezzetek meg de nekem ez jobban bejön. Tartóssága kiváló, 2 fújás és elkísér egész nap. Megállja a helyét elegánsabb alkalmakon is de egy rohangálós őszi/téli napra szintén szuper. Talán nyárra ez már kicsit sok, de ez is csak ízlés kérdése! (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

VickyV

2018. október 23.

Egyetértek azokkal, akik szerint Alien olcsó kivitelben. Rajtam is egy az egyben Alien. Kevésbé árnyalt, összetett, de aki hasonló jellegű illatot szeretne kevesebb pénzköltéssel, annak ez tetszeni fog. Erőteljes, nem szabad belőle túl sokat fújni. Szerintem bevállalósabbaknsk hétköznapra is szuper, de buliban teljesen jól megállja a helyét.
Én hármast adok rá, mert nem eredeti, és elég egyszerű összhatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Én hármast adok rá, mert nem eredeti, és elég egyszerű összhatású.

annajeney

2018. augusztus 7.

Olyan szinten maszkulin ez a parfüm, hogy szinte hihetetlen, hogy ennyire tetszik, pedig az édes illatokat preferálom. Iszonyat dögös illat, olyan minden szem rám szegeződik típusú. Mikor viselem, kicsit szerelmes leszek önmagamba. :)
A kis kiszerelése (30ml) nálam fél évig kitartott - és ez nagy szó!, hogy nem szükséges újrafújnom napközben. Hiába EDT, szinte levakarhatatlan. De kit zavarna ez a kedvenc illata kapcsán? Most beszereztem egy 100ml kiszerelést, mostanában tuti nem kell majd újra parfümöt vásárolnom.
Hogy nyári, vagy inkább télies illat, kivételesen nem tudom eldönteni. Talán nyáresti bulizós, és télen a nyári emlékeken merengős. Csak jókat tudok mondani róla, a csomagolása pedig nagyon király, jól zár a kupakja, így nem féltem a táskámban hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Bea9

2018. július 30.

Páromtól kaptam, és először csak üvegből szimatoltam meg és picit megijedtem, hogy nem fog tetszeni a bőrömön, de amint felfújtam a kezemre minden kétségem elszállt. Nagyon szeretem, ez nálam a téli illat, mert az én bőrömön intenzíven érződik, a fűszeres, édes kombó.
Nagyon szeretem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Nagyon szeretem ezt az illatot.

Noyko

2018. július 16.

Nekem az egyik kedvencem. Teljesen levett a lábamról. Egyik police sem tudta ezt kiváltani nálam,de kevés más parfüm úgy egyáltalán. Beleszeretős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.