KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Police To Be The Queen (40 ml)
Ár: 3500 Ft , Eladó: judy91
Állapot: 1-szer fújtam vele próbaképp, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, postai küldeményként előre utalással
Ár: 3000+posta , Eladó: p.patri92
Állapot: pár fújás hiányzik belőle kb háromnegyedig van, Helyszín: Zala, fizetés: banki előre utalás esetén posta, vagy személyesen

Freqlyn

2018. február 16.

Már lassan 3 éve használom, nem tudom megunni, viszont az orrom nagyon hamar hozzászokik.
Ha pihentetem és utána szimatolom, sokáig érzem a ruháimon, akár a következő mosásig(!!!), még a zoknik szagát is elnyomja a szennyesben :) .
Nem marja a bőröm, de iszonyatosan erős ha frissen (előtte nem ismerted az illatát) fújod magadra.
A reggeli fújás este is érződik, és ezt mások is megjegyzik.... nekem eddig mindenki csak dicsérte ezt a parfümöm :)

Freqlyn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

wicky90

2018. február 16.

Tipikusan az az illat volt,amit szoknom kellett. Elsőre eszméletlen erős, ahogy lecseng, utána viszont nagyon finom, és tartós. Ruhán még másnap is megmarad..

wicky90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

cavemalicium

2018. február 12.

Egy kedvenc parfümöm. Finom, nőies, fűszeres illat. Viszonylag szerintem tartós is :)

cavemalicium
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Emily0226

2018. február 12.

Nagyon jó az illata, tartós is, abszolút kedvenc. :)

Emily0226

Nagyon jó az illata, tartós is, abszolút kedvenc. :)

bellino

2018. február 12.

Nagyon kellemes illat,először picit erősnek éresztem,de aztán a kedvencem lett.Nagyon különleges édes illat.Nálam abszolút favorit.

bellino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Bubucim

2018. február 10.

Az itteni nagyon jó vélemények alapján vettem meg, és egyáltalán nem bánom. Eddig egyetlen egyszer sem fordult meg a fejemben a drogériában járva, hogy bármelyik Police illatot akár csak megszagoljam. Most több drogériában is akciós, szóval megillatoltam, majd jött velem haza. :) Kifejezetten hétköznapokra vettem, mert szerintem egy egyszerű, letisztult illat. A csomagolása enyhén szólva nem lesz az asztalka éke, de nem is bánom, hiszen nem dísztárgynak vettem. Akciósan nagyon megéri, ha hétköznapi illatot szeretnénk.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

ndorisz1996

2018. február 8.

Ajándékba kaptam, és imádom. Az illata kellemes, és tartós. Szerintem az üvege különleges, nem mindennapi. Jár az 5 csillag.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Sophie02

2018. január 29.

Egy-két éve nagyon szerettem, szerintem a legjobb police illat, az egyetlen hátránya, hogy állandóan szembejön velem, szinte mindenhol. Számomra ez kicsit zavaró, hogy boltokban, utcán, iskolában, mindenhol megérzem ezt az amúgy szerintem elég jellegzetes illatot. Így már nem venném újra olyan szívesen.

Sophie02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Tkcsbrgtta

2018. január 24.

Klasszikus! Szerintem a legjobb police noi illat!

Tkcsbrgtta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Klasszikus! Szerintem a legjobb police noi illat!

Yeticica

2018. január 21.

Nagyon fincsi illat, utos gyumolcsos ‘arconcsapassal’ indit, aztan rajtam bo fel ora mulva kicsit lagyabba, puderesebbe csitul. Elkepesztoen tartos, es az elejen brutal szilazsa van. En szeretem a feltuno illatokat, es keresem mostanaban az edes illatokat (de sajnos nem birom oket, megfajdul a fejem toluk). Szerintem ar/ertek aranyban abszolut 5 *.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.