Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 7 445 FT , Eladó: Parfimo
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Police To Be The Queen EDP - FÚJÓS!
Ár: 1200 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.
Ár: 1100 / 10 ml - plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: Agi0508
Állapot: az eredeti parfümből frissen fújva, Helyszín: Veszprém, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

SzySza

2022. december 23.

Erte indultam, de nem o lett a befuto. Teszteren finom fuszeres illata volt nemj edes beutessel, meg haverok is lehettunk volna, ha nem probalom ki a csuklomon. Magamra fujva borzaszto macskapisi szaga volt, aztan ez nagyon lassan tunt el, es vegul egy olyan illatta valtozott, amin nem tudtam kiigazodni, hogy noi vagy ferfi. Nagyjabol egy ora elteltevel mar kellemesebb, a fuszer es az edesseg megvan, de valahogy megsem akar tetszeni. Pedig annyi jo velemeny volt rola, plusz az illatjegyek alapjan is jol kene mukodnie, de nem. Egy born to shine jott velem haza helyette. Amugy tartos illat, ha valakit elcsabit, egy remek kis parfumot kap vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 23.

klaudianna

2022. december 6.

Nem rossz, de nekem nagyon a tini éveimet idéző illata van, tizenéves lányokon tudom elképzelni :) Kellemes kis illat, nagyon csajos, friss és üde. Irodába néha-néha befújom majd magam vele, de nem ez életem illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 6.

Sammael

2022. november 4.

Tavaly vettem az üvege miatt, de az illat már akkor magával ragadott, annyira megtaláltam magam benne. Amikor elfogyott, sokáig nem vettem újra az ára miatt, de most rávettem magam és újra vettem. Újra megtaláltam magam benne, az akkori énem annyira visszaköszönt ezzel az illattal...
Egyébként mindenkinek tetszett, aki érezte rajtam. A mamám is megvette magának. 🤗 Szerintem minden korosztálynak jól áll, bár ez az illat számomra a nagy Ő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 4.

Szaszika94

2022. augusztus 16.

Ez a kedvenc Police parfümöm. Az illata valami isteni, rajtam tartós, órák múlva is érzem magamon. Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

Betti1113

2022. május 16.

Nagyon régóta szemezek ezekkel a koponyás parfümökkel. Nemrégiben rávettem magam hogy vegyek egyet mert akciós volt ( a rózsaszín) de annak se az illata sem a tartóssága nem jött be. Aztán párom lepett meg ezzel a fehér üvegessel, mondva hogy neki nagyon tetszett és adjak neki egy esélyt
Hát jó hogy hallgattam rá, imádom az illatát, nem az a nagyon durván édes, inkább rendkívül kellemes és szerintem nem is annyira hétköznapi illat. A tartóssága bőrön nem az igazi, de a ruhában azért benne marad jó pár órát.
Egy dolog amit még nagyon sajnálok, a nagy parfümökhöz vagyok szokva, a 40 ml-t valószínűleg gyorsan el fogom fújkálni, még úgyis hogy vigyázok rá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 16.

gomoripetra

2022. március 14.

Középiskolás korszakom egyik nagy kedvence volt. Imádtam az illatát, nagyon sokan dicsérték rajtam. Igazán tartós és szuper illat, több üveggel elhasználtam belőle akkor az évek során. Kellemes emlék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

mercivagyok

2022. január 12.

Megvettem, tartósságra nem egy hűha, de az illat mindenért kárpótol. Nem teljes a szerelem, én az én ízlésemnek nem elég édes, de ez abszolút személyes szemszög. Kettős érzelmeim vannak vele kapcsolatban emiatt, viszont tényleg nőies és szerintem simán egy alap parfümkollekciós taggá emelném fel. Úgy gondolom 50%-os akcióban megéri megvásárolni, hozza azt tudást amit 4-5 ezer forintért elvárunk egy parfümtől. Viszont én jobban éreztem magamon az illatot, amikor a kezemre fújtam (természetesen nem volt akkor más parfüm rajtam) és pár órát levegőztettem magamon. Sokkal jobban kiadta magát mint egy teszteren, a police parfümöknél nálam így választani már alap, nagyon más rajtam az illat mint ami a papíron lenne, pozitív irányban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Kusika

Korcsoport: >54
2022. január 4.

Karácsonyi utolsó rohamban nem tudtam úgy elmenni a Rossmannban ,hogy a parfumos polc előtt,hogy
ne horgonyozzak le egy kis illatolásra.
Az itteni vélemények felcsigáztak és az összetevők alapján bejövősnek tünt, de NEM!!😩😩
Papírcsíkra fújva és jutott belőle e kezemre is a gyümölcsökön átütött egy
erősen maszkulin alap ami aztán nem változott semmivé és iszonyú tartós volt,de számomra
viselhetetlen.

Update:Valószínüleg romlott volt a teszter mert a Müllerben is megillatoltam és teljesen más
illatot éreztem volt benne egy pici férfias vonal de nem az hanem a gyümölcsös jegyek
domináltak igen intenzíven,nem rossz főleg amikor lecsitul az erőteljessége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 4.

ne horgonyozzak le egy kis illatolásra.
Papírcsíkra fújva és jutott belőle e kezemre is a gyümölcsökön átütött egy
viselhetetlen.

domináltak igen intenzíven,nem rossz főleg amikor lecsitul az erőteljessége.

Marcsi66

2021. december 8.

Megöl a kíváncsiság egyszer,,,,,mit tudhat ez a koponya?Mielőtt megvettem azért megnéztem,h mire is hasonlíthat,,,,,,volt egy kis döbbenet ,erre nem számítottam,Mugler Angel,amit én nem is szeretek.Mindegy ennyi pénzért belefér egy kis kockázat,és most örülök,mert nem egészen Angel,(émelyítő édesség valami földes pacsulival) Inkább Robert Piguet Visa köszön vissza,őt viszont imádom! Ára ellenére sem érzek gagyiságot,koppintás egyértelmű,de nagyon jól sikerült! Fogom hordani,ez nem egy csitri illat,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 8.

lidocain

2021. október 29.

Kiváncsi voltam mit tudnak ezek a Police parfümök, így néhányat beszereztem Glamour napok alatt féláron. Bár mindegyik tetszik, számomra ez kiemelkedik a többi közül, valóban egy királynő. Kicsit kihívó, intenzív illat, így lehet nem mindenkinek való. Bevallom az üvegcsék hívták fel a figyelmemet a márkára, viszont szerintem árkategóriájában szuper parfümök, pláne ha le is vannak akciózva. Rajtam nem szupertartós illat, de hát rajtam szinte semmi sem, így ezt nem rovom fel neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.