KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: benke767
Állapot: Használt, Helyszín: Szegvár, fizetés: Posta, Foxpost
Police To Be The Queen fújós CSERE IS!
Ár: 900 , Eladó: lacrymosa88
Állapot: frissen átfújva szállítás előtt, Helyszín: Tar, fizetés: személyes átvétel Tar/Pásztó vagy postázom
Emli70

2019. január 7.

Előre elnézést kérek a rajongóktól. Egyértelmű, hogy a bőrkémiától sok minden függ, nekem az egyik legrosszabb "illatélményem". Tudom, hogy velem lehet a baj, mert több ismerősöm magasztalja, látom, itt is nagyon jó pontokat kap. Valahogy a M-ben soha nem jutottam el az üvegéhez, hogy fújjak is belőle, mindig más fontosabb illat lekötött.
A lényeg, hogy próba nélkül ne vegyétek meg.

Munkatársnőm behozta, hogy teszteljem. Annyi az előzmény, hogy neki nagyon tetszett, ezért megvette, használja is rendszeresen, de mire reggelente találkoztunk, egyszerűen nem éreztem rajta semmit. (Kb 1 óra telhetett el.)
Szóval egyet fújtam, sajnos rajtam se virág, se gyümölcs, csak férfias borotvahab(?) és borzalmas motorolaj vagy gázolaj egyveleg. Ettől aztán már egy óra múlva sem tudtam elvonatkoztatni, pedig szelidült. .. sajnálom.. lemostam.

Emli70
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

A lényeg, hogy próba nélkül ne vegyétek meg.

Erika80

2018. december 30.

Határozottan huncut és egyben kellemes az illata. :) Azért huncut számomra, mert a kifújáskor és az azt követő jó fél-egy órában teljesen más illata van, legalábbis rajtam. Tehát nem csak kifújáskor más és aztán hipp-hopp ott lesz a szív illat, hanem elég sokáig megtartja az "első benyomásos" illatát. Határozott, de valahogy olyan enyhén krémesen fanyarkás illat. Ámde később!! Nagyon simulékonnyá válik és bár a határozottsága megmarad, tehát abszolút nem tűnik el, nem válik egysíkúvá és bőrközelivé, mégis annyira finom, karakán, nőies illata lesz, hogy... megszerettem. Így hát vennem kell egyet.. Nincs mese. :)
Tartóssága nem 5, hanem 10 csillagot érdemelne. Sokszor fújtam már magamra, tesztelem egy ideje, így nem egy röpke kis tapasztalat ihlette a véleményem. Remek, kimagasló tartóssággal rendelkezik a mostani parfümvilágban! Nála sokkal drágább parfümök szégyenkezhetnek a botrányos tartósságukkal. Kézfejemre fújtam, majd a nap folyamán többször is kezet mostam (természetesen szappannal), még mindig illatozott. Este fürdés után vagyok és bár már haloványan, de még mindig itt lapulnak az illatjegyek. Le a kalappal!

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

rekucccc

2018. december 5.

Ez a leg-leg-leg-legkedvencebb parfümöm, minden pénzt megér! Brutál tartós, nagyon finom illat, én ősszel és télen használom, ilyenkor jobban kedvelem az édes illatokat. Mikor így ősz elején először használom, az első napokban egész nap érzem az illatát magamon, aztán persze hozzászokok, de az emberek is meg szokták dicsérni:D A notino-n lehet olcsóbban beszerezni, újravevős mindenképp, mindenkinek ajánlom, hogy szagolja meg, én szterelmes vagyok ebbe az illatba:)

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

biju94

2018. november 16.

Hát nem tudom, lehet bennem van a hiba,hogy nekem nem jön be ez az illat. Barátnőm ezt használja, rajta még el is megy, de mikor magamra fújtam az övéből....alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. Nekem túl sok, nehéz és púderes.Csúnyán mondva gyomorforgató, rajtam nem működik .Viszont anyukámnak is bejött az illat amin meglepődtem mert ő elég finnyás parfüm téren.
Az üvege meg vegyes érzéseket vált ki belőlem, az biztos, hogy elég egyedi és feltűnő de egyáltalán nem esztétikus/nőies.

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Meli2000

2018. augusztus 26.

Egy igazi kedvenc! Minden pénzt megér ez az illat. Ha reggel befújóm magam akkor még este fürdés után is érzem magamon. Végre egy olyan parfüm amit nem kell cipelni magammal és két óránként fújni! Én a külsejét is imádom olyan különleges és tekintélyt sugárzó! Szóval igen “szerelmes” lettem ebbe a parfümbe!!!😊

Meli2000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Makemeshine

2018. augusztus 12.

Nem rég fogyott el sajnos de nagyon imádtam☺️Sokan megjegyziki milyen jo illatom van és tartós is😌

Makemeshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Lettike77

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Kellemes, tartós illata van. Nagy kedvenc. Én teljes áron vettem meg, de glamour napokon tuti újra veszem.

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Jelizz

2018. augusztus 1.

olcso volt es hat ez az elso Police parfumom. Nagyon meno es felelmetes az uvegje, fuszeres kicsit edeskesbe hajlo illat. Kb par oraig erzem utana semmit 👎 nem rossz, elhasznalom. Nem tartos es nem az en illatom sajnos.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Tartós, szexi, mennyi illata van, "újravevős", főleg a Glamour-napokon, ha félárú. ;)

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

monu

2018. május 26.

Hihetetlenül tartós, egy átbulizott éjszaka után is érzem magamon az illatát! Nagyon szeretem, és a környezetem is mindig megdicséri az illatot! Sok Police parfümöm van de ez a legjobb!

monu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.