Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

Marcsi66

2021. december 8.

Megöl a kíváncsiság egyszer,,,,,mit tudhat ez a koponya?Mielőtt megvettem azért megnéztem,h mire is hasonlíthat,,,,,,volt egy kis döbbenet ,erre nem számítottam,Mugler Angel,amit én nem is szeretek.Mindegy ennyi pénzért belefér egy kis kockázat,és most örülök,mert nem egészen Angel,(émelyítő édesség valami földes pacsulival) Inkább Robert Piguet Visa köszön vissza,őt viszont imádom! Ára ellenére sem érzek gagyiságot,koppintás egyértelmű,de nagyon jól sikerült! Fogom hordani,ez nem egy csitri illat,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 8.

lidocain

2021. október 29.

Kiváncsi voltam mit tudnak ezek a Police parfümök, így néhányat beszereztem Glamour napok alatt féláron. Bár mindegyik tetszik, számomra ez kiemelkedik a többi közül, valóban egy királynő. Kicsit kihívó, intenzív illat, így lehet nem mindenkinek való. Bevallom az üvegcsék hívták fel a figyelmemet a márkára, viszont szerintem árkategóriájában szuper parfümök, pláne ha le is vannak akciózva. Rajtam nem szupertartós illat, de hát rajtam szinte semmi sem, így ezt nem rovom fel neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

drbrk

2021. szeptember 26.

huuuh, azta mindenit....soha nem mondtam még ilyet illatra de ez nagyon nem, persze olyan illat ami borzasztóan tartós, ami egy felől jó, másfelől, mivel nekem nem jött be ez az illat annyira nem örültem, mert sehogy nem tudtam leszedni magamról.
látatlanban csak az illatjegyekre alapozva pedig tökéletesen kellene hogy tetszen, de nagyon nem.
Persze annak aki szereti tök jó, mert egy tartós illatot találtak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Persze annak aki szereti tök jó, mert egy tartós illatot találtak

Aliz.T

2021. június 18.

Ma fújtam magamra a Rossmanban. Számomra kísértetiesen hasonlít az Angelre, arra meg sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy visszafogott. Nekem ez nagyon sok, nagyon erős, és kicsit közönséges. Biztos nem fogom megvenni. Ennek ellenére azóta is állandóan a kezemet szagolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Bettiiiina

2021. június 8.

Ajándékba vettük keresztanyukámnak. Mindig éreztem rajta és nagyon megtetszett így nekem is szükségem volt rá. Nagyon szeretem, de tipikusan az a parfüm amit néha használ az ember, majd hanyagolja aztán később visszatér rá. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó kis parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Linett21

2021. április 25.

Időről időre csúnyán beleszeretek. Főleg télen, hideg időben, ami banális, hisz összetevői alapján kifejezetten nyári illatnak kell(ene) lennie. A piros bogyók, a citrusok, az ananász, a barack... de nem. Nekem ez valahogy Karácsony környéke évek óta :-)
Mesterien összerakott kompozíció, egyik összetevője sem lóg ki, nagyon eltalálták (pedig még csak saját parfümőre sincsen!). Nem túl édes, nem túl gyümis, nem túl virágos, abszolút kiegyensúlyozott.
A csomagolásával nem bírok kibékülni, full gagyi (fröccsöntött, műarany korona szúrós csúccsal; most komolyan???); de ez az egyetlen bűne. Hiába, a Police-nak ezek szerint a kupak a gyenge pontja (lásd: Shock in scent; avagy a lila kaktusz fájdalma)
Jól projektál, jól tart, erős, tömény; érzik és szeretik rajtam. Gyakorlatilag bárhol beszerezhető. Bármely korosztálynak. Tán még kétszer ennyit is kipengetnék érte, de hálistennek nem kell, mert baromi olcsó is.
Well, Your Majesty, it's an honour to have met You! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

Well, Your Majesty, it's an honour to have met You! :-)

Mea21

2021. február 19.

Megvan egy pár hónapja finom illat de nekem erős tömény iszonyatosan tartós.Kifejezetten télen vagy hűvösebb időben működik jól.Nyáron túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Mercury91

2021. február 16.

Nagy kedvenc ez is, imádom a Police parfümöket, tartósak, visszafogottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Nagy kedvenc ez is, imádom a Police parfümöket, tartósak, visszafogottak.

bigusz90

2021. február 6.

Imádom, tartós markáns illat pont amilyet szeretek. Az üveg meg gyönyörű *.* E között és a sweet girl között vaciláltam de örülök, hogy végül ezt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Dea0609

2021. január 12.

Anyukámon annyira finom illata van....Rajtam meg egy nagyon erős levendula illata van....Finom illat,csak sajnos nem rajtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.