KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Police To Be The Queen 10 ml-es fújósban
Ár: 900 , Eladó: lacrymosa88
Állapot: frissen átfújva elküldés előtt, Helyszín: Tar/Pásztó, fizetés: Tar/Pásztó, vagy csomagként MPL automata, Posta Pontra, házhoz
Ár: 4500 posta az árban , Eladó: Hanne
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Debrecen , fizetés: postával küldöm vagy személyes átvétel is lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Scent

2018. augusztus 13.

A koponyát formázó csomagolása miatt minuszból indult az ismeretségünk. Értem én, h sokkolni kell a népet, meg egyedinek tűnő csomagolás kell, de ez inkább egy beteg elme terméke. Céllövöldékben adják főnyereményként, kb. azt a szintet üti meg ez a termék...Az illatnak nem nevezhető lötty benne meg szóra sem érdemes.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Makemeshine

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 12.

Nem rég fogyott el sajnos de nagyon imádtam☺️Sokan megjegyziki milyen jo illatom van és tartós is😌

Makemeshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Lettike77

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Kellemes, tartós illata van. Nagy kedvenc. Én teljes áron vettem meg, de glamour napokon tuti újra veszem.

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Jelizz

2018. augusztus 1.

olcso volt es hat ez az elso Police parfumom. Nagyon meno es felelmetes az uvegje, fuszeres kicsit edeskesbe hajlo illat. Kb par oraig erzem utana semmit 👎 nem rossz, elhasznalom. Nem tartos es nem az en illatom sajnos.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Ilcsike1121

2018. június 14.

Tartós, szexi, mennyi illata van, "újravevős", főleg a Glamour-napokon, ha félárú. ;)

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

monu

2018. május 26.

Hihetetlenül tartós, egy átbulizott éjszaka után is érzem magamon az illatát! Nagyon szeretem, és a környezetem is mindig megdicséri az illatot! Sok Police parfümöm van de ez a legjobb!

monu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

wildrose

2018. május 6.

Nem egy szofisztikált illat az igaz, és az üvege sem túl esztétikus, bár mindenképp figyelemfelkeltő, de maga az illat nem rossz. Karakteres, feltűnő, intenzív, domináns, kifújáskor jellemzően gyümölcsösebb, és felfedezhető benne valamiféle maszkulin "after shave-vonal", leszáradáskor megszelídül, virágosabbá, lágyabbá válik. Nagyon tartós is.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

ilonikaa

2018. április 28.

Nagyon jó illatú és tartós is! :) Szeretem ezt a parfümömet is! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Nagyon jó illatú és tartós is! :) Szeretem ezt a parfümömet is! :)

Kitti0803

2018. április 15.

Rajtam tartós és nagyon jó illatú. Teljesen elbűvölt, bátran ajánlom másoknak.

Kitti0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Rajtam tartós és nagyon jó illatú. Teljesen elbűvölt, bátran ajánlom másoknak.

rasztokata

2018. március 27.

Sziasztok! Nagyon vártam már a tavaszt, elő is vettem egy nagy becsben őrzött tavaszias illatú parfümömet, amiben már csak pár fújásnyi volt. Mára elfogyott, így mindenképpen szerettem volna egy új, hétköznapi illatot beszerezni. Soha nem nyúltam még Police parfüm felé, de ezt végül megszagoltam és magával is ragadott különleges illatával. Az üvege nálam sem túl nyerő, főleg, hogy a kupak meg műanyag, de végülis a belseje a lényeg. Akciósan vettem meg. Érdekes, hogy többen téli illatként definiáljátok. Rajtam abszolút megjelennek a gyümölcsös-virágos illatjegyek: őszibarack, jázmin, ibolya... a narancsos-fűszeres illatot inkább csak az elején érzem. Egyelőre nálam bejövős, később update-elek. 😊

rasztokata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.