Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3000 , Eladó: Noysyka
Állapot: Az üveg félig van!, Helyszín: Bekescsaba, fizetés: Előre utalás esetén postázom 😊
Ár: 3500 , Eladó: Rekaroka
Állapot: Csak próbálva volt, Helyszín: Érd, fizetés: Posta vagy Foxpost

Dea0609

2021. január 12.

Anyukámon annyira finom illata van....Rajtam meg egy nagyon erős levendula illata van....Finom illat,csak sajnos nem rajtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Penci0808

2021. január 8.

Ez volt az első amit kipróbáltam a márkától és imádtam. Többel is elhasználtam belőle. Illata tartós egész nap érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Sziszikee58

2020. december 3.

Nagyon jó, tartós illata van, de kicsit valóban erős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

Nagyon jó, tartós illata van, de kicsit valóban erős :)

Alexandra1208

2020. november 6.

Az üvege nagyon menő :) , az illata erős, nem biztos, hogy mindenkinek bejön.
Mindamellett nagyon tartós.
Volt ,hogy még másnap is éreztem magamon.
Én a Müllerben vettem kb 8 ezer Ft körül, szerintem ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Az üvege nagyon menő :) , az illata erős, nem biztos, hogy mindenkinek bejön.
Mindamellett nagyon tartós.
Volt ,hogy még másnap is éreztem magamon.
Én a Müllerben vettem kb 8 ezer Ft körül, szerintem ár-érték arányban jó.

d.anett89

2020. augusztus 23.

Az üvege király. Illata finom,és tartos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Az üvege király. Illata finom,és tartos

Szamesz

2020. július 17.

Szép az üvege, az illata számomra isteni, de nem túl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Szép az üvege, az illata számomra isteni, de nem túl tartós.

viewxy

2020. június 18.

Párszor jártam úgy, hogy valakin megéreztem ezt az illatot. Nem is tudtam hogy ez az, csak valami finom, szexi, csajos illat. Egyből felismerhető, ismeretlenül is tudtam, hogy ez megint AZ a finom illat. Aztán drogériában tesztelgetés közben ehhez az üveghez nyúltam és megvolt, már tudtam, hogy ez kell. Sokat vártam rá mire végül megkaptam karácsonyra. Azóta imádom, ez még egyetemi éveim alatt volt.

Ennek a legszebb az üvege is, a korona szépen eltakarja a fújókát, a többinél kevésbé jól van kitalálva a dizájn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Elphlane

2020. június 15.

Sajnos hozzám nem illik ez a parfüm.
Ajándékba kaptam, először nagyon tetszett az illata. Sajnos, a bőrömön nagyon gagyi volt és nem is bizonyult tartósnak. Máson nagyon tetszik viszont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Sajnos hozzám nem illik ez a parfüm.

kisspotyi

2020. június 4.

Már kétszer újravettem, nekem nagyon bejött. Nem szabad túlzásba vinni a fújkálást, mert tényleg nagyon intenzív az illata (munkatársaim mondták, hogy onnan tudják, hogy bent vagyok az irodában, hogy érzik a parfümöm😅) drogériákban sokszor van leárazva, 4-5ezer forintért szerintem totál megéri:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Zuri001

2020. április 18.

Egyik kedvenc police parfümöm ez a kis koronás csoda! Rajtam ő nagyon gyümölcsös és egy picit vaníliás. Finom ,nőcis illat. Borzasztó tartós még nap végén is erőteljesen érezni. (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.