Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Police To Be The Queen 40 ml-s
Ár: 2800 Ft , Eladó: Macska27
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta, fox, Packeta.

szgt_rebeka

2024. április 26.

Hosszan tartó.
Kicsit szúrósabb, érdekes illata van.
A leírás alapján gyümölcsös-virágos, de számomra inkáb cukorkás illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Hosszan tartó.
Kicsit szúrósabb, érdekes illata van.
A leírás alapján gyümölcsös-virágos, de számomra inkáb cukorkás illata van.

HelenaMerle

2024. február 10.

Kupakban, papírcsíkon, sőt még sálon is csodás illata van, de az én bőrömmel nem működik. Valahogy szúrós, műanyagos lesz pár perc után. Cserébe iszonyat tartós. Elajándékoztam egy barátnőmnek, akinek nagyon jól áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

angela88

2023. november 11.

Teszteltem többször az üzletben, és számomra levendulás illata van, ami hideg időben nagyon kellemes, és gondolkoztam is a megvásárlásán, de levendulás parfümöm már van, ezért, tesztelgetem még egy darabig, hogy tényleg kell-e...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 11.

radioaktiva

2023. november 5.

Évek óta kerülgettük egymást. Tetszett, tetszett, de nem éreztem azt, hogy kell még egy újabb darab a rengeteg parfümöm mellé. Aztán - szintén parfümmán - kolléganőmön egyik nap megéreztem, és ott döntöttem el, hogy bizony kell ez nekem. És jött is az üzenet az univerzumtól, egy Glamour-kupon formájában. Úgyhogy most itt csücsül a polcon, szinte csak őt használom. Mindig kicsit más arcát mutatja. Kellemes komfortillat, munkahelyre is mehet, nem zavaró. Szillázsa nem túl nagy, tartóssága is rendben van. Úgyhogy mindent összevetve nálam 5 csillagos. Az üveg szerintem izléstelen, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 5.

nanook9212

2023. november 5.

Régebben igencsak szerettem, de aztán felfedeztem benne valamit, ami kicsit sem volt tetszésemre. Nem tudom mi az ami a zavart okozza, nem a pacsuli, mert itt még elég visszafogott is, hanem valami más, de zavaróvá vált a bőrömön. Már nem hordom, sajna nem tudom magamon elviselni, de tartósnak tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 5.

Ersnt

2023. szeptember 28.

Ledvenc parfümöm, évek óta ezt használom, mindig újra veszem. Tartós és jó illatú

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

kismennydorges111

2023. május 10.

Nagyon finom illata van és még fürdés után is érezni, nem kell naponta többször újra fújni mert sokáig meg marad az illata. imadom<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 10.

Eszti0714

2023. március 6.

Télen használom a legtöbbet.
Púderes, krémes tiszta illat 🤗 semmihez sem tudnám hasonlítani annyira egyedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 6.

Télen használom a legtöbbet.
Púderes, krémes tiszta illat 🤗 semmihez sem tudnám hasonlítani annyira egyedi.

benedekviki98

2023. február 12.

Ahhh nosztalgia😍 Ez volt az első “drágább” parfümöm, imádtam az illatát, akkor rajzolódott ki, hogy imádom az édes illatokat. Mostanra már nem szeretem annyira ezt a parfümöt, túl öregnek érzem már magamat ehhez a parfümhöz 😂 de most is nagyon jó parfümei vannak a policenak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 12.

SzySza

2022. december 23.

Erte indultam, de nem o lett a befuto. Teszteren finom fuszeres illata volt nemj edes beutessel, meg haverok is lehettunk volna, ha nem probalom ki a csuklomon. Magamra fujva borzaszto macskapisi szaga volt, aztan ez nagyon lassan tunt el, es vegul egy olyan illatta valtozott, amin nem tudtam kiigazodni, hogy noi vagy ferfi. Nagyjabol egy ora elteltevel mar kellemesebb, a fuszer es az edesseg megvan, de valahogy megsem akar tetszeni. Pedig annyi jo velemeny volt rola, plusz az illatjegyek alapjan is jol kene mukodnie, de nem. Egy born to shine jott velem haza helyette. Amugy tartos illat, ha valakit elcsabit, egy remek kis parfumot kap vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.