KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Police To Be The Queen (40 ml)
Ár: 3500 Ft , Eladó: judy91
Állapot: 1-szer fújtam vele próbaképp, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, postai küldeményként előre utalással
Ár: 3000+posta , Eladó: p.patri92
Állapot: pár fújás hiányzik belőle kb háromnegyedig van, Helyszín: Zala, fizetés: banki előre utalás esetén posta, vagy személyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2018. május 6.

Nem egy szofisztikált illat az igaz, és az üvege sem túl esztétikus, bár mindenképp figyelemfelkeltő, de maga az illat nem rossz. Karakteres, feltűnő, intenzív, domináns, kifújáskor jellemzően gyümölcsösebb, és felfedezhető benne valamiféle maszkulin "after shave-vonal", leszáradáskor megszelídül, virágosabbá, lágyabbá válik. Nagyon tartós is.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

ilonikaa

2018. április 28.

Nagyon jó illatú és tartós is! :) Szeretem ezt a parfümömet is! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Nagyon jó illatú és tartós is! :) Szeretem ezt a parfümömet is! :)

Kitti0803

2018. április 15.

Rajtam tartós és nagyon jó illatú. Teljesen elbűvölt, bátran ajánlom másoknak.

Kitti0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Rajtam tartós és nagyon jó illatú. Teljesen elbűvölt, bátran ajánlom másoknak.

rasztokata

2018. március 27.

Sziasztok! Nagyon vártam már a tavaszt, elő is vettem egy nagy becsben őrzött tavaszias illatú parfümömet, amiben már csak pár fújásnyi volt. Mára elfogyott, így mindenképpen szerettem volna egy új, hétköznapi illatot beszerezni. Soha nem nyúltam még Police parfüm felé, de ezt végül megszagoltam és magával is ragadott különleges illatával. Az üvege nálam sem túl nyerő, főleg, hogy a kupak meg műanyag, de végülis a belseje a lényeg. Akciósan vettem meg. Érdekes, hogy többen téli illatként definiáljátok. Rajtam abszolút megjelennek a gyümölcsös-virágos illatjegyek: őszibarack, jázmin, ibolya... a narancsos-fűszeres illatot inkább csak az elején érzem. Egyelőre nálam bejövős, később update-elek. 😊

rasztokata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

nikusz092

2018. március 25.

Ez lett most az új kedvenc parfümöm! :) Csak azt sajnálom, hogy pár óra múlva újra kell fújni, mert elillan az illata, pedig direkt nem az EDT-t, hanem az EDP-t vettem, amiben több az illatanyag. Mások is dicsérik, hogy jó az illata! :)

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

kinga180

2018. március 14.

Nem rég szereztem be, mikor a Dm-ben fél áron lehetett megvenni. Nekem tetszik az édes illata, hétköznapokra kiváló. Viszont teljes áron nem venném újra, annyira nem nagy szerelem.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

vicuskat

2018. március 9.

Egy ismerősöm fújt rám egy puffot belőle. Kár volt. Ezt soha, sehol, semmilyen körülmények között nem viselném! Alig vártam, hogy levakarhassam magamról. (Miért van az, hogy a szörnyű illatokat még másnap is érzem?) Rajtam rém közönségesnek hat, sajnálom...

vicuskat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Norci89

2018. március 6.

Unalmas rohangálós napomon megleptem vele magam,igaz a DM-ben kipróbáltam de gyors vásárlás volt ,bevágtam a kosaramba,amíg caplattam a helyijárathoz éreztem valami fura de jó illatot,hát kérem Ő volt az ! Hazajöttem kicsomagoltam aztán azóta nagyon szimbiózisban vagyunk :) szerencsémre! Kicsit fás rajtam de semmiképp sem virágos,karakteres tartós illat.Karakteres megmagyarázhatatlanul fura illatokat szeretek,az üvege nem zavart,nekem lényegtelen hogy néz ki csak jó legyen.Lassan elfogy,úgyhogy gyorsan bevágok majd egyet a kosaramba ;)

Norci89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Freqlyn

2018. február 16.

Már lassan 3 éve használom, nem tudom megunni, viszont az orrom nagyon hamar hozzászokik.
Ha pihentetem és utána szimatolom, sokáig érzem a ruháimon, akár a következő mosásig(!!!), még a zoknik szagát is elnyomja a szennyesben :) .
Nem marja a bőröm, de iszonyatosan erős ha frissen (előtte nem ismerted az illatát) fújod magadra.
A reggeli fújás este is érződik, és ezt mások is megjegyzik.... nekem eddig mindenki csak dicsérte ezt a parfümöm :)

Freqlyn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

wicky90

2018. február 16.

Tipikusan az az illat volt,amit szoknom kellett. Elsőre eszméletlen erős, ahogy lecseng, utána viszont nagyon finom, és tartós. Ruhán még másnap is megmarad..

wicky90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.