PomPom

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: gyik, az összetevőket feltöltötte: roro, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Érzékeny, pirosodásra hajlamos arcbőr, amire nagyon nehéz megtalálni a megfelelő hidratáló krémet. Ha ezeket a sorokat olvasod, valószínűleg számodra sem teljesen idegen a rozáceás bőr fogalma. Lehet már ezerféle arckrémet és házi praktikát kipróbáltál több-kevesebb sikerrel, próbálod elrejteni az apró, de mégis hatalmasnak tűnő értágulatokat a bőrödön. Ugye jól tudjuk? Számunkra sem idegen a rozácea, és őszinték leszünk... nagyon elegünk van már belőle! Kezünkbe vettük az irányítást; vegyész kollégánkkal karöltve addig teszteltünk, fejlesztettünk, míg végül elkészült az Ápoló arckrémünk, melyet rozáceás bőr hidratálására hoztunk létre."

doriri

2021. április 8.

A krém a rozáceás bőr hidratálására való, tehát a gyulladást, a pirosságot nem is hivatott elmulasztani és valóban az allantoin az egyetlen gyulladáscsökkentő anyag benne. Cserébe viszont nem is tartalmaz irritáló anyagokat.

A pirosság csökkentését tehát ne várjuk tőle, viszont nálam hidratálásra sem vált be. Zsíros érzetet hagy, mégis vízhiányos mellette a bőröm.

Az állaga valahogy nem szimpi, mintha néha fehér úszó darabok jönnének, de szagra sem kifejezetten kellemes, amolyan gépzsír szaga van.

Olcsóbb krémet kerestem, ami helyettesítheti a Biola Acai-Ruta krémet, de ebben nincsenek benne a bőrömnek szükséges hatóanyagok. 1 tégely elhasználása után erősebben látszik a hajszálérhálózat az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

kovacsevi

2021. március 17.

Csodákra sajnos nem képes
Vastagabb állagú, átlagos hidratáló krém.
Sajnos nem érzem azt, hogy segített volna bármennyit is a rozaceámon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Csodákra sajnos nem képes
Vastagabb állagú, átlagos hidratáló krém.
Sajnos nem érzem azt, hogy segített volna bármennyit is a rozaceámon.

Dyana91

2021. február 20.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba egy kis mintát,kb.3 napig volt elég,így érdemi véleményt nem tudok milyen a hosszútávú hatása. Felkenve zsíros érzete van,nehezen szívódik fel,ezért csak éjszakára használtam.Valóban illatmentes,nincs zavaró szaga.Magamnak nagyobb kiszerelést nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

kissveronika

2020. június 26.

Nem vártam tőle, hogy a pirosságon segít, már nincsenek ilyen hiú ábrándjaim, ez sem csodaszer. Csak egy laza, nem túl nehéz hidratálót kerestem, ami nem irritál. Ezt hozza is. A csomagolása tetszik, csak az a baj, hogy a feliratok lekoptak róla a használat során. így nem tudom, hogy meddig jó a szavatossága. A weboldalon sem tüntetik fel (én nem találtam), pedig szerintem ez egy lényeges információ lenne annak is aki vásárolna. Én éppen fél éve használom, de már érzem, hogy újabban csípi a bőröm és szaga is lett. Így már nem szeretném az arcomra kenni. Kézre, teste még azért jó, nem szeretném kidobni. De azóta ha krémet vásárolok a szavatosságát is figyelembe veszem, mert nekem 50 ml krém mindennap használva sem fogy el fél év alatt. Egyébként jó véleményem volt róla, de emiatt csak hármast kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

marnella

2020. május 22.

Összességében egész jó kis krém, azonban nekem kicsit gyenge a hidratáló képessége. Könnyű, gyorsan beszívódik, kicsit enyhítette a rozaceás tüneteket, de más krémmel egy hajszálnyit előrébb vagyok. Egyébként nagyon szerettem használni, szépek az összetevők, nem bántotta az arcom, csak kár, hogy nem látom, hogy mennyi krém van még a flakonban :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

EnCsibe

2020. május 7.

Nekem totális pénzkidobás volt sajnos, többet vártam. Számomra elég gyenge a hidratáló képessége, bár elég száraz az arcbőröm, de én testesebb krémre számítottam. A
pirossaggal sem csinált semmit, egy alternatívát kerestem a már bevált krémem mellé, de sajnos nem ez lett, pedig szimpatikus a kialakítása, és szépek az összetevők is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

birokitti

2020. április 25.

Majdnem egy hete használom, a rosaceamra még nem tudom, milyen hatással van/lesz, de nagyon jól hidratál. Végre a használata után több órával is pihepuha a bőröm, nemcsak 1-2 percig. Illatmentes, érzékeny bőrre kiváló, nem leszek tőle pattanásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

roro

2019. június 11.

Én leszek akkor az első aki véleményt ír
:) a botanikuskert nappali/éjszakai krémjeit én kicsit soknak éreztem így hogy jön a nagy meleg, így gondoltam kipróbálom ezt. Könnyű és hamar beszívódik, szaga egyáltalán nincsen. A bőröm nagyon érzékeny és pirosodásra hajlamos, ezt a krémet nagyon szereti - hogy akinek előrehaladott rosaceája van, azon mennyit tud segíteni, arról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Én leszek akkor az első aki véleményt ír

Antioxidánsok: Porphyridium Cruentum Culture Conditioned Media, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Squalane eo 1 0