PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. március 12.

Kategória:   Fényvédők

BB krém kétségtelenül a tavaszi-nyári időszak elengedhetetlen kiegészítője, hiszen úgy fedi el az apró hibákat, hogy közben hagyja lélegezni a bőrt. Mitől más mint egy alapozó? Alkalmazkodik a bőröd színéhez, táplál, hidratál és SPF10 fényvédő hatással is rendelkezik.  A legkorszerűbb hatóanyagokat használtuk az elkészítése során, gyorsan felszívódik,  így mindennapos használata esetén sem fog fulladozni a bőröd a levegőhiánytól.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vikiiiiiii

2022. április 30.

Felkenve matt hatású, jól eloszlatható, egységesíti a bőrszínt, és kevés is elég belőle. A fényvédelemről nem tudok nyilatkozni, ellenben a hidratálást én nem érzem, nekem kicsit olyan, mintha egy száraz tapintású réteget hagyna az arcomon, ami ugyan talán magát a bőrömet nem szárítja tovább, de nem is hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

doraseres

2022. április 6.

Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik.
Fedése nincs de egységesíti az arcbőrt.
A fényvédelme miatt nem érdemes megvenni mert elég gyengének tartom még télen is szóval mindenképp kell felé/alá plusz réteg fényvédő az én meglátásom szerint.
Tiniknek egyébként jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 6.

Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik.
Fedése nincs de egységesíti az arcbőrt.
Tiniknek egyébként jó lehet.

Szaszi914

2022. március 21.

Azért vettem meg, mert van fényvédelme és még fed is. Kicsit sötét nekem még a világosabb árnyalat is, de szépen el lehet oszlatni a bőrön és szerintem kicsit "alkalmazkodik" is, mert sosem láttam túl sötétnek felkenve. Egyáltalán nem zsírosít, inkább mattos hatása van. Semmilyen hidratálást vagy jótékony arckrém hatást nem érzek, csak fedőrétegnek ajánlanám. Ősztől tavaszig teljesen megfelel nekem alapozó helyett is, a nyári időszakra leszek kíváncsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Wilfur

2022. március 1.

Most már új a csomagolása. Nagyon tetszik az összetevők listája. Fél év használat után azt tudom mondani, hogy egyértelműen tetszik. Nem ül bele a mimikai ráncaimba, az alapozóktól azok csak hangsúlyosabbak lettek. BB krémhez híven nem "takar" annyit mint egy alapozó, de a nagy pórusaim eltakarására alkalmas. Ha sokat kenek egy helyre, akkor akár egy piros pattanással is felveszi a harcot. A csomagolás lehet kicsit jobb, nekem összetört/mindig lejön a kupakja, de maga a krém remek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 1.

PETRA820718

2022. január 21.

Úgy vártam, sokáig gondolkodtam meg vegyem-e, de olyan sok jót olvastam róla.
Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet elvárni tőle azt mint egy alapozótól, hiszen nem az, de gyakorlatilag a médium árnyalatnak semmi fedése nincs, akár egy sima, könnyű arcszérum.
Csak az a baj, hogy olyan hatása meg nincs, ez aztán tényleg nem ül bele a pórusokba.. , nincs semmilyen szép esztétikai hatása.
Nyáron talán, jó lehet, nem folyik le az emberről, könnyű, de ugyanakkor alacsony fényvédelemmel rendelkezik.
Igazán így nyárra sem.Ha valakin esetleg bőrhibák, pirosság, pattanás van, azt biztos, hogy nem tünteti el, de mégcsak nem is halványít rajta.
Egy sokkal olcsóbb BB krém, sokkal szebb összképet ad, hiába szépek az összetevői, a várt hatás nagyon elmarad.
Így sajnos pénzkidobás, nekem ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

Úgy vártam, sokáig gondolkodtam meg vegyem-e, de olyan sok jót olvastam róla.
Így sajnos pénzkidobás, nekem ...

kata_baba

2022. január 8.

Nem szeretem magamon hétköznapra az alapozót, ezért általában BB krémeket keresek egy kis bőregységesítés céljából. Ez a krém tökéletesen teszi a dolgát ecsettel eldolgozva, fényvédő fölé kenve, észre sem lehet venni, hogy van rajtam valami, mégis egységes bőrt eredményez. Valószínűleg pattanásos, zsíros bőrön már kevésbé teljesítene jól, de arra ott van az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

orsesz

2022. január 2.

Update: szezonális krémként 5*

Azóta is ez a kedvenc őszi-téli-kora tavaszi BB krémem, kombinált bőrömre, nyáron mást használok, amiben magasabb fényvédő faktor van és amivel púder nélkül mattabb a végeredmény, mert akkor ez sajna kicsit zsíros nekem és fénylik a T-zóna, de a hidegebb időszakban púder meg minden egyéb nélkül matt a bőrömön és az orcáim se szárazak. Számtalanszor újra vettem már és még fogom is :)

2020. Május 13. 4*

Szerintem az eddigi legjobb bb krém a piacon amivel találkoztam, végre vmi, ami nem nehéz zsíros érzetű.
Ezen kívül, nekem kb minden márka bb krémje sötét és bevallom emiatt is aggódtam, hogy a medium sok lesz, de ha véknyan viszem fel (nem is kell sok belőle) akkor szépen egybeolvad a bőröm színével. A fedése nem alapozó szintű, amit mivel nem is az, nem várom el tőle, egy egységes egészséges arcszínt ad, amivel már ki merek menni utcára (szerencsére nem vagyok pattanásos, azokat nem tudom fedné-e). Kombinált bőröm miatt, nekem a t-zóna mindig is kényesebb volt, a nap végére már előfordul, hogy fénylik a homlokom, de egyébként nem zsírosabb tőle a bőröm, mint nélküle. Fehér bőrűként kiemelném a fényvédelmet is, tetszik hogy nem kell plusz egy krémet még magamra kenni, király a pumpás kiszerelés, ráadásul sokáig elég, összességében szerintem jó termék és nem is drága. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 2.

Update: szezonális krémként 5*

2020. Május 13. 4*

Piko888

2021. december 22.

2021.05.11.
Néhány hete használom, én nagyon elégedett vagyok vele. Szinte nincs fedése, de szuperül egységesít - ez pont megfelel az igényeimnek, főleg nyáron. Nagyon könnyű, egyáltalán nem zsíros érzetű és gyorsan beszívódik. Olyan mintha nem lenne rajtam semmi, de mégis szebb a bőröm. Hamar szárad, ezért gyorsan kell vele dolgozni. Nap végére átfényesedik picit és el-el tűnik, de egyáltalán nem kopik foltosan. Primerként nem használnám, de ha kevésnek érzem, egy pici korrektorral ki tudom egészíteni.
Szerintem gyorsan fogy, ezért nem bánnék egy 50 ml-s kiszerelést + lehetne esetleg egy picivel világosabb árnyalata is. Nekem nagyon bevált, biztosan újraveszem.

Update:
Újra is vettem, most már nem a képen látható csomagolásban, hanem az új, áttetsző üvegben kaptam. De sajnos nem csak ez változott. Az árnyalat sötétebb, talán amiatt mert kijöttek egy még világosabbal és sötétítettek a meglévőn. Gyanús, hogy a formula is változott. Sokkal sűrűbb. Eddig sem működött túl jól más krémekkel, de most önmagában is eldolgozhatatlan, kukacosodik. Hát még ha szeretnék alá hidratálót vagy fényvédőt tenni. Nagyon nagy csalódás, ilyen még sosem történt velem, hogy egy szeretett termék az újravásárlás után bukik el.
Már csak ezt használtam a pompomtól, úgyhogy többet nem kísérletezek a márkával:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

2021.05.11.

Update:

ErBrigi

2021. december 1.

Ez a kedvenc alapozóm. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Mióta ezt kipróbáltam, csak ezt használom. Nem zsíros, könnyen beszívódik, természetes hatást biztosít télen - nyáron egyaránt. Világos a bőröm, ennek ellenére a legsötétebb, warm árnyalatot használom - így egy ki színt is ad a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 1.

piriagi

2021. augusztus 29.

Ez az első BB krém amit használok. Szép egyenletessé teszi a bőröm. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert eddig mindig csak pár órát volt rajtam. Egyébként nem használok sminket, max néha szempillaspirált, de azt hiszem ha elfogy a termékmintám beruházok egy normál kiszerelésre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol