PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. március 12.

Kategória:   Fényvédők

BB krém kétségtelenül a tavaszi-nyári időszak elengedhetetlen kiegészítője, hiszen úgy fedi el az apró hibákat, hogy közben hagyja lélegezni a bőrt. Mitől más mint egy alapozó? Alkalmazkodik a bőröd színéhez, táplál, hidratál és SPF10 fényvédő hatással is rendelkezik.  A legkorszerűbb hatóanyagokat használtuk az elkészítése során, gyorsan felszívódik,  így mindennapos használata esetén sem fog fulladozni a bőröd a levegőhiánytól.

2 árnyalatban kapható

altair

2019. május 20.

A világosabb árnyalatot vettem meg, de sajnos nem jött be. Nem a szín miatt, azzal nem is lenne gond. De nem hidratál, kicsit mintha szárítaná is a bőrömet, ezért alá kell másik arckrémet használnom. Valamint a színe nagyon-nagyon halvány, és ha kicsit többet teszek fel, akkor pedig foltos lesz tőle az arcom.
Nekem sajnos ez nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

Nekem sajnos ez nem jött be.

lucisunderground

2019. május 16.

Nekem kicsit csalódás volt.Az ára annyira nem kedvező egy ilyen krémért.Durván olajos volt,fénylett a bőröm tőle.A fedése gyenge,bár nem is vártam el egy BB krémtől csak egy ici-picit ,hogy az enyhén piros foltok kicsit egybe olvadjon a bőrömmel.Helyette a piros folt ugyan nem tűnt el viszont sárga színt kaptam.Medium árnyalatot vettem.PomPom azt írta, hogy egybe olvad minden bőrszínnel!Hát nem!Mindenki elég furán is nézett rám aznap.:D Az összetevői lehet szépek,de nem éri meg!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

mbuck1163

2019. április 25.

Nekem tökéletesen megfelelő. Nem érzem azt a vakolatréteget az arcomon, mint az eddig kipróbált BB krémeknél. Előtte virágvizes zselét teszek fel, most éppen citromfüveset. Nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 25.

Zuzupet

2019. április 20.

Ma reggel kentem fel először az arcomra,aztán elkezdtem nevetni saját magamon,hogy már megint bepaliztak!
Ez a krém egy sima hidratáló!Nem fed,nem egységesít!Nulla!Csak azért nem adok egyest mert hidratálónak használható,bár én nem használok azt sem....... Mindegy melyik színt választod!Azért PomPoméknak meghúznám a fülét,hogy bb krémnek tüntetik fel a reklámokban!(Azt még megjegyezném,hogy alacsony fedésű alapozót használok,nem photoshop hatást vártam a krémtől! )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

szisza9

2019. április 19.

Nem szoktam magamat agyonsminkelni, alapozót is csak nagy ritkán használok. Nem tudom, hogy egyesek mit várnak ettől a krémtől, mert szerintem a BB krém meg az alapozó tökre nem ugyan az. Nekem jól teszi szerintem a dolgát, ami annyit jelent, hogy egységes színt ad az arcomnak. Kicsit többet kenek fel a szemem alá talán, meg egykét helyen ahol valami pattanás nyoma van, de nem várom el azt, hogy photoshop kinézetű legyek utána :) Én azért a BB krém is alá hidratálok egy réteget, biztos ami biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Banyi

2019. április 17.

Világos,sárgás árnyalatú bőröm van, a medium árnyalat tökéletesen igazodik a bőröm színéhez. Szépen egységesít, jól hidratál,nekem bevált. Nagyobb bőrhibák elfedésére valóban nem alkalmas, de egy BB krémnek nem is ez a feladata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Rudelf

2019. április 15.

Az illata nagyon natúr, kellemes és jó hidratál, viszont valóban gyakorlatilag alig van fedése. Ha egy viszonylag nagy adagot az arcomra kenek, akkor már van valami fedés és úgy sem zsírosít, de aki tényleg alapozó szintű fedésre vágyik, annak ez nagyon kevés lesz. Mivel én nem szeretem a sminket alapból, így ez nekem elhasználható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

arimer

2019. április 11.

Alapozokbol mindig a vilagos rose arnyalatokat vettem, de valahogy egyiket sem szerettem. Korabban a garnier bb kremjet hasznaltam, de az zsiros volt es tul illatos, pattogzott tole az arcom. Na. Ez, valami csoda!
Medium arnyalatot rendeltem, alatta viragvizes zselé, puder sem kell, nem zsiros, nem csillog.
Nekem pont elég, hogy egységesebb arctonust ad, kulonosebb fedésre nincs szuksegem.
Jo erzes hogy valami natur van az arcomon, ami a bőrömnek is jo. Biztosan ujra fogom venni, remelem sokaig kaphato lesz!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Zsazsi0124

2019. március 31.

A Medium árnyalatot rendeltem és nem bántam meg. Tökéletesen alkazmakodik az arcbőrömhöz! Nekem nem szükséges aláhidratálnom, mert nagyon jól hidratál is. Nincs maszk hatás! Nagyon meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

Reini

2019. március 25.

#pacsalia
A világosabb medium árnyalatot rendeltem meg, nekem is világos, sárgás árnyalatú bőröm van, és nekem tökéletes. Megijedtem, mikor kinyomtam a flakonból, mert töményen sötétnek tűnik, de gyönyörűen igazodik a saját bőrhöz. :)
+előtte virágvizes zselét teszek fel, most levendulás van. Kettő együtt egy álom, egész nap puha az arcom. Alapozót ezennel el is felejtem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

#pacsalia

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol