PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. március 12.

Kategória:   Fényvédők

BB krém kétségtelenül a tavaszi-nyári időszak elengedhetetlen kiegészítője, hiszen úgy fedi el az apró hibákat, hogy közben hagyja lélegezni a bőrt. Mitől más mint egy alapozó? Alkalmazkodik a bőröd színéhez, táplál, hidratál és SPF10 fényvédő hatással is rendelkezik.  A legkorszerűbb hatóanyagokat használtuk az elkészítése során, gyorsan felszívódik,  így mindennapos használata esetén sem fog fulladozni a bőröd a levegőhiánytól.

2 árnyalatban kapható

Banyi

2021. január 8.

2021 update: sajnos a barátom nagyon nem szereti az illatát, és az SPF-et is keveslem. Így leváltottam egy színezett fényvédőre. Fényvédő arckrémhez képest szerintem az SPF10 kevés, télre is legalább 25öset illene használni. Emiatt levonok egy csillagot.

2019.04.17
Világos,sárgás árnyalatú bőröm van, a medium árnyalat tökéletesen igazodik a bőröm színéhez. Szépen egységesít, jól hidratál,nekem bevált. Nagyobb bőrhibák elfedésére valóban nem alkalmas, de egy BB krémnek nem is ez a feladata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

2019.04.17

Annabio

2020. november 9.

Nem vártam tőle látványos fedést, de azért ennél többet, viszont mellette fehérítette az amúgy is fakó arcomat. Nekem nem vált be és amúgy is magasabb spf-et kellene használnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

SophieHarmon

2020. október 14.

Nekem megfelel, jó az állaga, színe, nem okoz semmi problémát. Korrektorozok mellé pattanás utáni hegeket, nyilván nem is várok nagy fedést tőle. Amikor problémásabb a bőröm, alapozóval keverem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Miskulancia

2020. szeptember 17.

Nekem bevált, mert nem kifejezetten smink hatású, mégis szépen fed és egész nap kitart a hatása !
A két árnyalatot keverve ajánlom a felkenését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

A két árnyalatot keverve ajánlom a felkenését.

Ginger14

2020. augusztus 9.

Ezelőtt a Garnier BB krémjét használtam, az nagyon szépen fedett..
Ez viszont egyáltalán nem vált be, vizes az állaga és nulla fedése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Ezelőtt a Garnier BB krémjét használtam, az nagyon szépen fedett..
Ez viszont egyáltalán nem vált be, vizes az állaga és nulla fedése.

Camillala

2020. július 21.

Szépen egységesít, egyáltalán nem érezni, hogy rajtam van. Én nem használok alapozót, így ez a fedés is már egy wow élmény. :D
Világos arcbőrömre féltem, hogy sötét lesz, így a rendelésem mellé kértem mintát. Jó a szín, azért kicsit barnább és vigyázni kell hogy nyaknál ne legyen kínos éles határvonal. Ha veszek BB krémet biztosan ez lesz az.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

r080tc4t

2020. július 18.

Nagyon sokáig kerestem megfelelő BB krémet, aminek van egy kis fedése, de mégis lehelet könnyű, és ez pont olyan! Nagyon jól illeszkedik a szín, nem is érzem, hogy az arcomon van, mégis egységes bőrszínt varázsol :) az első kipróbálás után kicsit csalódott voltam, mert úgy láttam, hogy egyáltalán nem fedi el a hibákat, de egy picit távolabbról szemlélve látszik, hogy mégis valahogy "beleolvasztja" a környezetbe. Hétköznapokra nagyon jó, ha egy kicsit erősebb fedésre vágyok, akkor néha kiegészítem korrektorral és/vagy púderrel, úgy is tökéletesen működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

botykasmunyo

2020. július 13.

Mintát kaptam belőle. Hosszú évek óta az első és egyetlen BB krém, ami bevált. Világos a bőröm, kábé semmi színezett nem jó rá, mert maszk hatása lesz vagy sárga, plusz fényesedik. Ettől viszont egységesebb, matt a bőrkép. Nem is értem. :-D A 'warm' árnyalat vált be, azt hiszem ez a legvilágosabb. Nagyon kevés is elèg belőle. Azt hiszem megtaláltam A BB krémet, szóval a teljes kiszerelést be fogom szerezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Szilvaa

2020. július 9.

Kb két hete használom kb kétnaponta és elégedett vagyok. Világos árnyalatú illetve rózsás (nem rozacea) a bőröm, és nehezen barnulok. A medium árnyalatot használom, amely szépen fed és hamar beszívódik. Van egy olyan érzésem, hamar el fog fogyni :)
Egyébként azért is próbáltam ki, mert olvastam, orrfújáskor sem hagy maszatot a zsepin. Mostanában a maszkviselések miatt ez igen előnyös lenne, gondoltam. Tényleg jól beszívódik, a maszkon nem hagyott foltot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Vanília

2020. július 3.

A Pompomtól eddig bármit próbáltam, bevált, fan vagyok:) A BB krémnél ugyanakkor szkeptikus voltam, mert mindig nehezen találok olyan színt és hatást, ami a fehér, érzékeny bőrömön beválik. DE ez működik. Lehet, hogy pont azért, mert nagyon lágy a krém és halvány. Olyan lesz a bőröm, mintha nem lenne rajta semmi, csak simább és pihentebb az összkép - pont, amire vágyom. A világosabb árnyalatot használom, de a sötétebb sem tűnik nagyon durvának, így szerintem erősebb színeknél, vagy ha korrigálni/fedni kell bármit, nem ez az ideális szer. Nyáron és ha valakinek szintén a természetes "alig"-hatás a fontos, akkor jó szívvel ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol