PomPom

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Bőrünk saját, természetes védőréteggel rendelkezik, amely meggátolja, hogy a baktériumok és káros anyagok bejussanak a mélyebb rétegekbe. Továbbá gátolja a vízveszteséget, így védi azt a kiszáradástól. Ez abban is hozzájárul, hogy bőrünk életteli és hidratált maradjon, így megőrizve annak rugalmasságát és feszességét. Külső faktorok könnyen gyengíthetik ezt a természetes, védelmező funkciót. Ennek következménye a durva és száraz bőr, mely akár könnyen begyulladhat. Érzékeny, irritált bőrűek számára különösen nehéz az arckrémek kiválasztása. Ezért fontosnak éreztük, hogy számukra is készítsünk egy olyan arckrémet, amely táplálja és erőssé teszi a bőrt. Magas béta-karotin tartalmának köszönhetően fokozza a bőr védekező képességét.
Legyen ez a családi krémetek! Illóolajmentes, így nullától 100 éves korig használhatjátok!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Leilal

2021. július 16.

Termék mintát kaptam belőle, nekem nyáron nappali kremnek túl sok, de éjszakára tökéletes. Télen általában száraz a bőröm addigra biztosan veszek belőle rendes kiszerelést. Viszonylag gyorsan beszívódik. Tetszik, hogy nincs illata. Nagyon jól hidratálja a száraz bőröm, de zsiros bőrre nem ajanlanam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

Tamaranna

2021. június 1.

Csomagban vettem az éjszakai párjával, már majdnem elhasználtam a tubust. Az elején egyáltalán nem szerettem, zsírosnak éreztem utána a bőrömet és nagyon fénylett tőle az arcom, máskor meg mintha abszolút nem hidratált volna, tök száraz volt a bőröm, hiába kentem fel. Aztán felépítettem köré egy tudatosabb arcápolási rutint rendes lemosóval, szérumokkal, hámlasztóval és fényvédővel és azóta egy rossz szavam sincs erre a krémre, pont tökéletesen beleillik a rutinomba. Most már nem zsíros és nem száraz a bőröm, teljesen jól hidratál, és én nem érzem túl nehéznek se. Nagyon szeretem, valószínűleg vagy ezt fogom újravenni vagy egy másik pom-pomos krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 1.

VictoryFord

2021. március 15.

Nekem nappali krémnek nagyon sok,nem szívódik be teljesen,csillog tőle a bőröm,éjszakai krémnek fogom használni. Viszont mindenképp szuper jól hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

Sofia1

2021. február 1.

Kiváló tulajdonságokkal birnak a Botanikuskert termékcsalád ápolói. Ez az arckrém sem kivétel. Egyáltalán nem zsiros és ragadós, mint amit kommentált valaki alább. Kellemesen lágy textúra, nagyon jól beszivja a bőröm, ápol és puha baba arc az eredmény. Vizhiányos, ultraérzékeny arcbőrömre nagyon klassz ez a krém. 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 1.

vattaidori

2020. május 27.

Imádom a PomPom termékeket, ez sem kivétel. A bőröm típusa kombinált, ami miatt hideg, szeles időben az arcom kiszárad, kivéve a T-vonalban, ami nagyon zavaró és kellemetlen tud lenni. Olyankor a virágvizes zselé nem volt elég neki, több hidratálásra volt szüksége, olyankor használtam ezt. Elsősorban éjszakára szerettem használni, hogy másnap reggel, csak egy könnyedebb krémmel kelljen korrigálni, de ha valami miatt nappalra is felvittem, nem okozott gondot a smink viselésnél sem. Zsíros bőrre annyira nem, kombinált és száraz bőrre abszolút jó választás lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Petiteidola

2020. április 9.

Én ősszel és télen próbálkoztam a használatával, de borzasztó zsíros, az arcomon megül egy ilyen zsírréteg, ami később sem szívódik be. Úgyhogy pár használat után megörökölte a pasim, ( :P ) aki amúgy is nyígott már, hogy kéne neki is valami télen az arcára, mert nagyon kiszáradt. Annyi volt a megjegyzése használat után, hogy csak ezt bírtam neki adni? Aztán én szóltam neki, hogy inkább többet ne is kenje fel, mert annyira büdös volt tőle egész nap az arca, hogy nem bírtam elviselni. :D Sajnálom, mert egyébként megörültem a minőségi, hazai natúrkozmetikum hallatán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Liara0826

2020. március 14.

A nerolis arckrémet használtam előtte, nagyon szerettem, de hidegebb időkre szerettem volna egy testesebb, illatmentes terméket és ezt választottam. Nagyon szeretem, nagyon jól hidratál, öröm minden reggel használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

candy7

2020. február 5.

Felkenéskor nagyon furcsa állaga van, nehezen szívódik be, de szereti a bőröm. Éjszakára kenem, nyáron elképzelhetetlennek tartom, hogy ezt választanám. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Fanika

2019. december 7.

Smink alá használom a Botox hatású krémmel együtt, és határozottan kellemes a viselése. Nem irritálja a bőröm (ez nagy szó egy krémtől!), nálam nem hagy zsíros érzetet sem, inkább tápláltnak, hidratáltnak érzem tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 7.

Titanilla10

2019. december 2.

Rendelésem mellé kaptam belőle egy kis tégelyt de milyen jó hogy kaptam legközelebb ebből is rendelnem kell.Éjjelre használom hihetetlen hogy egy ilyen icipici tégely is mennyire sokáig elég mert alig kell a krémből nagyon zsíros állagú de hamar beszívódik és csodát tesz az arcbőrrel ilyen hideg időbe csodaszer az arcnak pihepuha sima tapintású tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin