PomPom

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Bőrünk saját, természetes védőréteggel rendelkezik, amely meggátolja, hogy a baktériumok és káros anyagok bejussanak a mélyebb rétegekbe. Továbbá gátolja a vízveszteséget, így védi azt a kiszáradástól. Ez abban is hozzájárul, hogy bőrünk életteli és hidratált maradjon, így megőrizve annak rugalmasságát és feszességét. Külső faktorok könnyen gyengíthetik ezt a természetes, védelmező funkciót. Ennek következménye a durva és száraz bőr, mely akár könnyen begyulladhat. Érzékeny, irritált bőrűek számára különösen nehéz az arckrémek kiválasztása. Ezért fontosnak éreztük, hogy számukra is készítsünk egy olyan arckrémet, amely táplálja és erőssé teszi a bőrt. Magas béta-karotin tartalmának köszönhetően fokozza a bőr védekező képességét.
Legyen ez a családi krémetek! Illóolajmentes, így nullától 100 éves korig használhatjátok!"

Fanika

2019. december 7.

Smink alá használom a Botox hatású krémmel együtt, és határozottan kellemes a viselése. Nem irritálja a bőröm (ez nagy szó egy krémtől!), nálam nem hagy zsíros érzetet sem, inkább tápláltnak, hidratáltnak érzem tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 7.

Titanilla10

2019. december 2.

Rendelésem mellé kaptam belőle egy kis tégelyt de milyen jó hogy kaptam legközelebb ebből is rendelnem kell.Éjjelre használom hihetetlen hogy egy ilyen icipici tégely is mennyire sokáig elég mert alig kell a krémből nagyon zsíros állagú de hamar beszívódik és csodát tesz az arcbőrrel ilyen hideg időbe csodaszer az arcnak pihepuha sima tapintású tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

wasp

2019. november 26.

Nyárra nekem sok lenne nappalra ez a krém, de a hideg időszakban teljesen tökéletes. Eleinte csípett, mostanra ez a hatása elmúlt. Szépen hidratál, zsírosabb állaga ellenére viszonylag hamar rá lehet menni a fényvédővel és a púderrel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Beata91

2019. november 24.

Nehezen szívódik be ezért nyáron nem használtam vártam vele mostanáig. Jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

racheldawes

2019. július 8.

Kb. két és fél hónapja használom esténként, mivel nyáron nem szeretem a nehezebb, testesebb, éjszakai krémeket. Mivel nagyon érzékeny a bőröm, ezért a szép összetevőket látva és a pozitív véleményeket olvasva döntöttem a megrendelése mellett. Könnyen beszívódik és a hidratáló hatásával is meg vagyok elégedve, nyárra szerintem ideális, télen már valószínűleg kevés lenne. Jelentősebb irritációt nem okozott, ugyan párszor kijött néhány apró pörsenés reggelre, ám nem vagyok kétséget kizáróan biztos abban, hogy ez a termék okozta. Összességében megfelelő választás lehet annak, aki könnyű, érzékeny bőrre való arckrémet keres, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

jakabsara

2019. május 21.

lassan 2 hete használom ezt a krémet és teljesen meg vagyok elégedve vele. Nagyon érzékeny arcbőröm van, de ettől a krémtől eddig még nem volt viszketés, vagy kipirosodás a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

lucisunderground

2019. május 19.

Az összetevői nagyon szépek,viszont zsíros arcbőrre nagyon nem jó.Csakis vízhiányos és száraz bőrre ajánlom.Én végül a kezemre használtam el.Na arra szupi volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Szandi0504

2019. április 24.

Érzékeny arcbőrömre tökéletes választás, nem irritál, sminkalapnak is tökéletes, könnyen beszívódik, valóban illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

mona82

2019. április 23.

Én kombinált bőrre használom és nagyon bevált. Nem egy könnyű krém, mégsem lesz fényes, zsíros a homlokom, orrom. Gyorsan beszívódik, szinte semmi illata nincs. Az adagolója praktikus, akár egész pici mennyiség is kinyomható belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

gugan16

2019. április 19.

Nagyon tetszik, az én száraz bőrömön viszonylag gyorsan beszívódik és jól lehet rá sminkelni, de normál bőrre már nem biztos, hogy ajánlanám. Nem igazán van illata, nem irritál, de szépen hidratál. Illetve a pumpás kialakítás is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin