PomPom

Ár:   3200 Ft és 4750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. április 10.

Ár:   3200 Ft és 4750 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Arc- és testápolásra is tökéletes. Száraz, vízhiányos és hámló bőrre, felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt alkalmas. Érzékeny, irritált, kipirosodott és ekcémás bőrre is kiváló. Babaápolásra is ajánlott.

Sofia1

2021. február 1.

Csodálatos a Botanikuskert termékcsalád. Ilyenkor télen extrán ki van száradva a bőröm, nagyon érzékeny is, a sok ruha miatt viszket is a lábszáram a kiszáradás miatt. Ez a krém megszünteti a tüneteket teljesen. Naponta 2x kenem magam, reggel és este és kiválóan ápolja a bőröm. Fehér, folyékony, krémes állagú. Kifejezetten szeretem a diszkrét, tisztaság illatot is, ami belőle árad, egyáltalán nem kellemetlen az a miminális illat, amit érezni lehet, mint amit alább valaki irt. Pumpás kiszerelésben lehet kapni 200 ml-s flakonban. 4 csillagot adok kizárólag azért, mert nem gazdaságos termék. Egy idő után nem lehet kipumpálni a flakonból a krémet és ki kell belőle ráznom és kipiszkálni belőle az anyagot, borzasztóan kellemetlen. És nagyon hamar elfogy, 3 hét alatt én elkentem magamra, pedig keveset használok. Igy elég drága. Ámbár valóban remek kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 1.

Esztiike

2021. február 1.

Testápoló funkciónak kevéssé hidratál. A kis mintát az arcomra kentem el, mert vastagon ér valamit.
Nem irritál, szem köré lehet.
Arcra jó lehet ezzel a kiszereléssel, hamar felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Nem irritál, szem köré lehet.
Arcra jó lehet ezzel a kiszereléssel, hamar felszívódik.

Nika91

2020. június 12.

Ajándékba kaptam egy kis adagot a vásárlásom mellé, sokáig nem is próbáltam ki. Sajnos a pom pom többi terméke egyáltalán nem vált be, ezért nem is feltételeztem, hogy ez a kis adag krém lesz a kivétel. A járvány miatt a sok kesztyű használat következtében a kezem nagyon kisebesedett, megpróbáltam ezzel kenegetni - a gyulladást és a pirosságot egyből enyhítette, pár nap alatt pedig a sebek is eltűntek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Enikoaug10

2020. március 3.

Két hónapja használom, nagyon szépen ápolja a bőrt. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést, az illata kellemes, visszafogott. Fontos volt számomra, hogy 3 éves gyerkőcöm bőrén is biztonsággal használhassam, természetes összetevőket tartalmazzon. Talán negatívum, hogy gyorsan fogy és a krém vége felé már nagyon nehezen jön ki a dobozból. Ezért vonok csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Odinnaf

2019. november 1.

Őszre/télre vettem magamnak, ilyenkor szárazabb a bôröm. Most már nem ilyen flakonban van, màsfajta a pumpája, egyelôre jól működik. A krém pedig tökéletes, jól táplálja a bôröm, nagyon selymes lesz tőle. Egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, annyira imádom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

rayeri

2018. december 16.

Gyerekeimnek vettem télre arcra, testre mert ilyenkor szárazabb a kis bőrük. Nagyon elégedett vagyok vele! Megfelelően hidratál, védőréteget képez a bőrön, nincs zavaró illata, nincs benne semmi felesleges marhaság. Itt emelném ki a Pompom ügyfélszolgálatát, ugyanis az elromlott tégelypumpa helyett egy nap alatt ingyenesen újat ķüldtek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Lerika

2018. október 6.

Ez egy szuper krém! Kézápolónak használtam el. Az én ekcémás, a hűvös időtől és fűtéstől kiszáradt, repedezett kezeimet szuper jól nyugtatta, komfortos érzést biztosított a feszülő bőrömnek (télen sírni tudnék, úgy húzódik a kezemen a bőr). Kislányom bőrére is használtam, nagyon jó volt neki is. Ha idén télen is gondom lesz a kezeimmel biztos, hogy rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Dorine

2018. január 6.

Nem bántam meg, hogy megvettem, kifejezetten jó vétel volt. Az összetevői csodásak, könnyen beszívódik, és bár az illata nem lesz a kedvencem, de belefér. Ami viszont szörnyen kiborít: az adagolópumpája. Még félig van a doboz, de úgy kell kiimádkoznom belőle a krémet. Emiatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

ddorcsii

2017. szeptember 6.

Sajnos le kell húznom :( Pedig az itteni vélemények alapján vettem meg nagy boldogan. Nagyon keveset kentem ki belőle, de 5. órája ragadok mindenhol. A lábaim extra szárazok de még ott se szívódott be. Én ezt nem szeretem amikor van rajtam egy krém ami össze- vissza ken mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

mina2020

2017. július 7.

Tökéletes krém, gyönyörű INCI! Kézkrémnek vettem, mert már mindent kipróbáltam a száraz kezeimre, de semmi nem volt jó (drogériástól kezdve a gyógyszertárin át mindent). Ez a kis csoda pedig teljesen rendbe hozta. Azóta olyan puha a kezem, mint a babám bőre. Egy "gondom" van vele, ami végülis előny is, hogy elég furcsa illata vagy, majdnem büdös, de nem sokáig érezni és a hatása bőven kárpótol :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Forrás: truth-in-aging, BFT

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).