PomPom

Ár:   3200 Ft és 4750 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. április 10.

Ár:   3200 Ft és 4750 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Arc- és testápolásra is tökéletes. Száraz, vízhiányos és hámló bőrre, felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt alkalmas. Érzékeny, irritált, kipirosodott és ekcémás bőrre is kiváló. Babaápolásra is ajánlott.

Odinnaf

2019. november 1.

Őszre/télre vettem magamnak, ilyenkor szárazabb a bôröm. Most már nem ilyen flakonban van, màsfajta a pumpája, egyelôre jól működik. A krém pedig tökéletes, jól táplálja a bôröm, nagyon selymes lesz tőle. Egyetlen hibája, hogy gyorsan fogy, annyira imádom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

rayeri

2018. december 16.

Gyerekeimnek vettem télre arcra, testre mert ilyenkor szárazabb a kis bőrük. Nagyon elégedett vagyok vele! Megfelelően hidratál, védőréteget képez a bőrön, nincs zavaró illata, nincs benne semmi felesleges marhaság. Itt emelném ki a Pompom ügyfélszolgálatát, ugyanis az elromlott tégelypumpa helyett egy nap alatt ingyenesen újat ķüldtek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Lerika

2018. október 6.

Ez egy szuper krém! Kézápolónak használtam el. Az én ekcémás, a hűvös időtől és fűtéstől kiszáradt, repedezett kezeimet szuper jól nyugtatta, komfortos érzést biztosított a feszülő bőrömnek (télen sírni tudnék, úgy húzódik a kezemen a bőr). Kislányom bőrére is használtam, nagyon jó volt neki is. Ha idén télen is gondom lesz a kezeimmel biztos, hogy rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Dorine

2018. január 6.

Nem bántam meg, hogy megvettem, kifejezetten jó vétel volt. Az összetevői csodásak, könnyen beszívódik, és bár az illata nem lesz a kedvencem, de belefér. Ami viszont szörnyen kiborít: az adagolópumpája. Még félig van a doboz, de úgy kell kiimádkoznom belőle a krémet. Emiatt mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

ddorcsii

2017. szeptember 6.

Sajnos le kell húznom :( Pedig az itteni vélemények alapján vettem meg nagy boldogan. Nagyon keveset kentem ki belőle, de 5. órája ragadok mindenhol. A lábaim extra szárazok de még ott se szívódott be. Én ezt nem szeretem amikor van rajtam egy krém ami össze- vissza ken mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

mina2020

2017. július 7.

Tökéletes krém, gyönyörű INCI! Kézkrémnek vettem, mert már mindent kipróbáltam a száraz kezeimre, de semmi nem volt jó (drogériástól kezdve a gyógyszertárin át mindent). Ez a kis csoda pedig teljesen rendbe hozta. Azóta olyan puha a kezem, mint a babám bőre. Egy "gondom" van vele, ami végülis előny is, hogy elég furcsa illata vagy, majdnem büdös, de nem sokáig érezni és a hatása bőven kárpótol :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

rhaena

2017. július 1.

Nagyon szeretem! A legtöbb testápolóval az a problémám, hogy ha este bekenem vele a lábszáram és könyököm - amik kifejezetten szárazságra hajlamosak nálam - másnap reggelre már újra szárazak ezek a részek. Ehhez még néha hozzájön az a furcsa érzés is, mikor bekened magad testápolóval és a felszín olyan kicsit zsíros érzetű, alatta viszont érzed, hogy száraz marad a bőröd. Itt nincs ilyen. Nagyon jól beszívódik, pár percig még zsírosabb érzetű, de aztán már csak pihe-puha bőr marad, a következő zuhanyzásig! Ha este, fürdés után bekenem, másnap estig puha tőle a bőröm! Soha egy testápolónál se tapasztaltam még ilyet! Ráadásul csodálatos ez a pumpálós kiszerelés! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

MedicineDerm

2017. június 17.

Érzékeny bőrre tényleg a legjobb választás! Egy másik krém illóolaja miatt kiütéseim lettek, a gyártó javaslatára kezdtem el ezt használni rá, és helyette, és teljesen elmúltak a kiütések, azóta sincs! Arcra, testre, kézre használom, jó ez a pumpás kiszerelés. Nem hagy zsíros érzetet és gyorsan beszívódik. Az illata mondjuk nekem nem ízlik, de nyilván mert illóolaj mentes... Ettől függetlenül (vagy éppen ezért) újraveszem amint elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

fairyqueen

2017. május 16.

Kézkrémnek vettem meg a kis kiszerelést az ekcémás bőrömre, az Europeumban lévő bio boltban lehet kapni a Pompom termékeit :))) Még tesztelés alatt van, az már biztos, hogy az állaga nagyon tetszik, gyorsan beszívódik, és nem zsíros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Forrás: truth-in-aging, BFT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!