PomPom

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2022. június 23.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Íme a legújabb, bió citromfű virágvízből készült arczselénk, mely vidám citrom illatú, mentazöld színű és pikk-pakk puhává varázsolja arcbőrödet. Aloe vera gélt és hidratáló glicerint is adtunk hozzá, biztos ami biztos:)

(Születésnapunk alkalmából készítettük nektek ezt a PomPom csodát. A Citromfű virágvizes zselét nem tudod megvásárolni, kizárólag ajándékként juthatsz hozzá.)"

GazdiMami

2022. április 12.

Régóta szemezgettem a márka termékeivel, aztán akciósan szembejött velem, így kipróbáltam.
Abszolúte pozitív 🙂!
Frissítő citrusillat, kellemes állagú, praktikus pumpás kiszerelés,
Újravevős!
Ezentúl keresem a termékcsalád tagjait.
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 12.

Abszolúte pozitív 🙂!
Frissítő citrusillat, kellemes állagú, praktikus pumpás kiszerelés,
Újravevős!
Ezentúl keresem a termékcsalád tagjait.
Ajánlom!

Rekanna1

2021. december 8.

Nagyon jó az illata, tökéletes az állaga, bár télen talán kicsit kevés. Ettől függetlenül nagyon szeretem és tökéletesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 8.

mmmancs

2021. október 8.

A bőrápolásomat ezzel a krémmel kezdtem, éveken át tartó pattanásos korszaknak vetett véget. Nagyon hálás vagyok neki, viszont ahogy öregszem(szomorúfej) kevésnek éreztem és váltottam. Nyáron nagyon jól esik használni, kellemesen hidratál és szuperjó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Kikerics

2021. március 21.

Nagyon jo illata van, es felfrissíti reggel az arcom. Kicsit csíp, de az elmúlik gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 21.

viragmezo

2021. január 7.

Kellemes illatú, hamar beszívódó krém. Nagyon szeretem az állagát, már az összes változatot kipróbáltam szinte, egyik sem okozott irritációt vagy problémát ezen kívül. Arctisztítást követően gyakran csípett és kifejezetten kellemetlen érzés volt felkenni, viszont szerencsére semmilyen kipirosodás vagy pattanások nem követték ezt a rossz érzést, úgyhogy végül is határozottan a pozitív polcra került. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

csillagfecske

2020. július 17.

Amióta felfedeztem a Pompom virágvizes arczseléit, semmi mást nem vagyok hajlandó használni. Nagyon száraz a bőröm és ezek a zselék szinte tökéletesen hidratálnak. A citromfüves különösen a kedvencem kellemes illata miatt (persze a többinek is nagyon kellemes az illata, de ha valaki citromfűmániás, nincs mit tenni :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

diii24

2020. július 15.

UPDATE: 1 hete használom minden nap nappali arckrémként és már egyáltalán nem érzem, hogy bármikor is fulladna tőle a bőröm, viszont a mattító hatásától továbbra is csak ámulok. Nem is pattogtam ki tőle, így nagy a valószínűsége, hogy megtaláltam az igazit... :)

Először használtam, elegendő volt 1 nyomás (kb. borsónyi) belőle az egész arcomra. Kellemes illata, könnyű állaga van, így hamar beszívja a bőröm. Utcára lépéskor egy kis séta után, mikor már lassan izzadtam volna, kicsit azt éreztem, mintha elzárt volna minden az arcomon és nem kapott volna levegőt a bőröm - nem tudom ez mennyire lesz megszokható. Viszont ami hatalmas pozitívum, hogy már 6-7 órája az arcomon van a krém és nem érzek problémát, sőt a 2-3 óra alatt csillogó bőröm szuper matt állapotban van.
Használom továbbra is, később majd meglátom, hogy újra vevős lesz-e. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Használom továbbra is, később majd meglátom, hogy újra vevős lesz-e. :)

Akasa

2020. július 11.

Reggelente használom, a citromfű “felébreszt”. Friss, kellemes jó reggelt hatást éreztet.
Állaga csodás, a bőröm imádja.
Csomagolása szuper, nagyon tetszik.
Ezt újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Állaga csodás, a bőröm imádja.
Csomagolása szuper, nagyon tetszik.
Ezt újra fogom venni!

albaserra

2020. június 27.

A kedvenc arcápolási termékem! Már lassan 2 éve használom minden egyes nap és teljesen meg vagyok vele elégedve. A többi zselét is próbáltam, mindegyik nagyon jó hatással van a száraz arcbőrömre, de ez a citromfüves lett a kedvencem. Persze kell emellé más zsírosabb krém vagy olaj, de tökéletesen feltölti a vízhiányos bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

fdorottya

2020. június 18.

Nagyon-nagyon szeretem. Könnyű, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Az illata eléggé citrusos, de gyorsan elillan. Másfél pumpányi adag bőven elég nekem. Így nagyon sokáig kitart egy doboz (kb. 2-2,5 hónap). Zsíros-kombinált bőrre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract