PomPom

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Íme a legújabb, bió citromfű virágvízből készült arczselénk, mely vidám citrom illatú, mentazöld színű és pikk-pakk puhává varázsolja arcbőrödet. Aloe vera gélt és hidratáló glicerint is adtunk hozzá, biztos ami biztos:)

(Születésnapunk alkalmából készítettük nektek ezt a PomPom csodát. A Citromfű virágvizes zselét nem tudod megvásárolni, kizárólag ajándékként juthatsz hozzá.)"

drica

2019. december 23.

Szuper hidratáló. Bakfis lányomnak vettem, ragyogó szép a bőre tőle. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Szuper hidratáló. Bakfis lányomnak vettem, ragyogó szép a bőre tőle. Ajánlom.

alcyone

2019. szeptember 19.

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatosan. Egyrészről jó, hogy könnyed, gyorsan beszívódó, jó összetételű krémről van szó, másrészről pedig a krém maga furán viselkedik a bőrömön egy idő után, mivel olyan,mintha alázsírosodna, nem lélegezne a bőröm miatta. Elhasználom, mert megnyugtatja a kényes arcbőrömet, de lehetséges, hogy nem veszem újra pont emiatt a zsírosodás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

BSzilvike27

2019. szeptember 17.

Megrendeltem a pompom: rózsás, mentás és a citromfüves virágvizet. Reggel a rózsásat illetve a citromfüvest használom felváltva ,èjszakára pedig a mentásat,hogy reggelre ne legyen gyulladt az arcbőröm. A citromfüvestől érzem leginkább, hogy táplálja az arcomat egész napra. Szeretem az illatát is, könnyen felszívódik nem hagy nehèzségérzetet az arcomon. Mindenkinek szìvből ajánlom! Nálam a citromfüves a nyerő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Liara0826

2019. augusztus 8.

Ez lett a legújabb darab amit rendeltem a pom pomtól és ez is nagyon tetszik. Állaga ugyan annyira könnyű mint a többi virág vizes zselé. Nyárra tökéletes, hidegebb időkben még nem próbáltam, de a bőrömnek szerintem elég lenne. Minden reggel használom, szappanos tisztítás után, nagyon kellemes főleg ha úgy is használom ahogy írják, kicsit a hűtőben tartva, lehűtve. Az illata nekem az igazi citromos fagyira emlékeztet, nekem tetszik, de a legjobb nálam akkor is a nerolis. (Ha valakinek nem tetszik az illata van illatmentes, abból kaptam mintát és tényleg semmi illat, valamint ugyan olyan hatékony és c-vitaminos).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

wijen

2019. július 27.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon akartam szeretni, mert a márka nagyon szimpatikus! Semmit nem csinál igazából. Még így nyáron is kevésnek éreztem a hidratáló hatását,télen nem is tudom mire használnám el. Az illata meg leginkább valami légfrissítőre emlékeztet engem :S Drágállom ennyi pénzért. Amikor rendeltem kaptam mintát a rózsás éjszakai krémből és a rózsás virágvizes zseléből. Azokat használtam el először, jobbnak tűnnek ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Bozizu

2019. július 17.

Impulzusvásárlás volt, mert szeretem a virágvizeket, és a citromfű illatát, így gondoltam, ebből baj nem lehet. Nem is lett, nagyon kellemes kis géles cucc, pikk-pakk beszívódik és pont azt adja, amire nyáron vágyik a bőröm, egy kis hűsítő hidratálást zsírosítás nélkül. Nem használom minden nap, csak ha úgy érzem jól esne. Friss és üde tőle az arcom. Komolyabb változást, vagy anti-aginget senki ne várjon tőle, de nem is ígéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

samtelen

2019. június 20.

Jó az illata, cuki a csomagolás, tényleg gyorsan beszívódik és nem zsírosít. Nyárra jó, de amúgy kb ennyi, egy gyengécske kis valami. Naptól kipirosodott bőrre kentem már a végén, hogy elfogyjon, arra valamit használt. Gondoltam, hogy újra veszem az illata miatt, amit szerettem, de igazából ennyi pénzből sokkal ütősebb krémeket is lehet venni.

Na jó, annyi haszna talán volt, hogy emiatt rákerestem és rákaptam a virágvizekre (a Cosmionál van sokféle) és azokat önmagában használom toniknak vagy arcpermetnek. (A tiszta citromfű virágvíznek amúgy más az illata, mint ennek.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

BoogieLollipop

2019. június 11.

Neroli virágvizes zseléjét használtam/használom, de ez is nagyon hamar a barátom lett. Kicsit erősebb illata van, mint a nerolinak, de a nyári reggeleken ad egy kis pluszt, hogy jobban induljon a nap:) Frissít és feltölt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Viwi0524

2019. június 7.

Rendeltem más terméket és kaptam ebből egy kis mintát ajándékba... Hát nagyon jó..😊
Most probalgatom ennek a cégnek a termékeit és még csak pár napja jött meg az első csomagom máris azon gondolkodom hogy mit rendeljek meg.... 😂
Szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Szuper

Frani10

2019. május 4.

A kedvenc termékem, főleg nyáron. Kellemes állagú, gyorsan beszívódó, frissítő hatású zselé. Hamar megnyugtatja a kipirosodott bőrt és elmulasztja a pirosságot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract