PomPom

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Íme a legújabb, bió citromfű virágvízből készült arczselénk, mely vidám citrom illatú, mentazöld színű és pikk-pakk puhává varázsolja arcbőrödet. Aloe vera gélt és hidratáló glicerint is adtunk hozzá, biztos ami biztos:)

(Születésnapunk alkalmából készítettük nektek ezt a PomPom csodát. A Citromfű virágvizes zselét nem tudod megvásárolni, kizárólag ajándékként juthatsz hozzá.)"

csillagfecske

2020. július 17.

Amióta felfedeztem a Pompom virágvizes arczseléit, semmi mást nem vagyok hajlandó használni. Nagyon száraz a bőröm és ezek a zselék szinte tökéletesen hidratálnak. A citromfüves különösen a kedvencem kellemes illata miatt (persze a többinek is nagyon kellemes az illata, de ha valaki citromfűmániás, nincs mit tenni :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

diii24

2020. július 15.

UPDATE: 1 hete használom minden nap nappali arckrémként és már egyáltalán nem érzem, hogy bármikor is fulladna tőle a bőröm, viszont a mattító hatásától továbbra is csak ámulok. Nem is pattogtam ki tőle, így nagy a valószínűsége, hogy megtaláltam az igazit... :)

Először használtam, elegendő volt 1 nyomás (kb. borsónyi) belőle az egész arcomra. Kellemes illata, könnyű állaga van, így hamar beszívja a bőröm. Utcára lépéskor egy kis séta után, mikor már lassan izzadtam volna, kicsit azt éreztem, mintha elzárt volna minden az arcomon és nem kapott volna levegőt a bőröm - nem tudom ez mennyire lesz megszokható. Viszont ami hatalmas pozitívum, hogy már 6-7 órája az arcomon van a krém és nem érzek problémát, sőt a 2-3 óra alatt csillogó bőröm szuper matt állapotban van.
Használom továbbra is, később majd meglátom, hogy újra vevős lesz-e. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Használom továbbra is, később majd meglátom, hogy újra vevős lesz-e. :)

Akasa

2020. július 11.

Reggelente használom, a citromfű “felébreszt”. Friss, kellemes jó reggelt hatást éreztet.
Állaga csodás, a bőröm imádja.
Csomagolása szuper, nagyon tetszik.
Ezt újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Állaga csodás, a bőröm imádja.
Csomagolása szuper, nagyon tetszik.
Ezt újra fogom venni!

albaserra

2020. június 27.

A kedvenc arcápolási termékem! Már lassan 2 éve használom minden egyes nap és teljesen meg vagyok vele elégedve. A többi zselét is próbáltam, mindegyik nagyon jó hatással van a száraz arcbőrömre, de ez a citromfüves lett a kedvencem. Persze kell emellé más zsírosabb krém vagy olaj, de tökéletesen feltölti a vízhiányos bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

fdorottya

2020. június 18.

Nagyon-nagyon szeretem. Könnyű, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Az illata eléggé citrusos, de gyorsan elillan. Másfél pumpányi adag bőven elég nekem. Így nagyon sokáig kitart egy doboz (kb. 2-2,5 hónap). Zsíros-kombinált bőrre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

PrincessBell

2020. június 14.

Zöld színű, erősen citromos illatú, vizes állagú gél. A pumpás adagoló nagyon praktikus, jól adagolható belőle a cucc.
Szép összetevők, sokáig elég, ha hűtőben tárolja az ember, akkor sokáig eltart a szavidő, de én nem tudtam megbarátkozni vele, bármennyire is szerettem volna. Olyan, mintha képezne egy réteget az arcomon, ami nem enged át semmit, a levegőt sem, így számomra nagyon kellemetlen a viselete.
Irritációt, pattanást nem okoz viszont, így elhasználom, de nem veszem újra semmiképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

birokitti

2020. április 25.

Nagyon jó, friss illatú, könnyű krém. Hidratálónak nekem kevés volt, és felvitel után pár percig csípett kicsit. Sminkalapnak jó volt. Viszonylag hamar megromlott, nem tudtam elhasználni az egészet - szerintem hasznos lett volna hűtőben tárolni. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

GalEvelin

2020. április 14.

Én a többi virágvizes zselével egyetemben imádom. Télre picit kevés, de a melegebb hónapokra ez a tökéletes hidratáló. Én kifejezetten szeretem azt, hogy nem nehezíti el a bőrömet, nem fénylik tőle, igaz van, hogy kell belőle akár 3-4 nyomás is, illetve több körben kell felvinni az arcomra, de még így is a szívem csücske. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

drica

2019. december 23.

Szuper hidratáló. Bakfis lányomnak vettem, ragyogó szép a bőre tőle. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

Szuper hidratáló. Bakfis lányomnak vettem, ragyogó szép a bőre tőle. Ajánlom.

alcyone

2019. szeptember 19.

Vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatosan. Egyrészről jó, hogy könnyed, gyorsan beszívódó, jó összetételű krémről van szó, másrészről pedig a krém maga furán viselkedik a bőrömön egy idő után, mivel olyan,mintha alázsírosodna, nem lélegezne a bőröm miatta. Elhasználom, mert megnyugtatja a kényes arcbőrömet, de lehetséges, hogy nem veszem újra pont emiatt a zsírosodás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract