Best of Beauty 2019

PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Ajakápolók

Ez a napsárga ajakápoló igazán értékes hatóanyagokat tartalmaz. Méhviasz tartalma miatt hatékony védelmet nyújt az időjárás fizikai hatásaival szemben. Színét a magas karotintartalmú sárgarépa olajnak köszönheti. Illata a mandarin illóolaj regeneráló, bőrnyugtató, gyümölcsös illata. Édes ízét a lágy barna nádcukor adja. Valóságos gyógyír száraz, cserepes ajkakra.

Zsanoka

2019. január 23.

Bár sajnos a herpeszre hajlamos ajkamon nem sokáig tudtam használni, de remek ajakápoló. Sokáig kitart, általában éjszakára használtam, hajnalban gyakran tapasztaltam, hogy még mindig hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

timimimi

2019. január 8.

Téli hidegben nagyon jól hidratál. Illata is kellemes. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Téli hidegben nagyon jól hidratál. Illata is kellemes. Engem meggyőzött.

BlackVelvet

2018. december 30.

Annyira hajlamos kiszáradni a szám télen, hogy még vérezni is szokott. 1,5 hónapja használom, főleg reggel és este, és eddig nagyon bevált. Semmi szárazság nem jelent meg. Az állaga először furcsa volt, de már megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

SophieHarmon

2018. augusztus 1.

Az epreset vettem/használtam először. Az jobb. Vártam erre, hogy biztos iszonyú finom lesz az illata, de nem az. Nem zavaró, de nincs az a jó kis illata. Ami furcsa, hogy nagyon apró, pirinyó szemcsék vannak benne. Először azt hittem, hogy hámlik a szám, száraz, és azt érzem, de rájöttem, hogy nem, ez a rúzs. De ezt leszámítva jó, hidratál, megfelelően zsíros, csak hát ezt meg kell szokni. Mivel az epres ennél jobb, ezért legközelebb is abból fogok inkább venni. Még próbára vár a csokis, együtt vettem a hármat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

fenyszereto

2018. május 22.

Tavaly ősztől felváltva használtam a Csoki-narancs tesójával. Nemrég fogyott el, szerettem. Szuperül hidratált, elég volt este bekenni így sokáig kitartott. Azért nem adok öt csillagot, mert a vége felé megváltozott az állaga, olyan mintha besűrűsödött volna, nagyon nehéz volt kenni. De ettől függetlenül tartom, hogy eddig a Pompoménál jobb ajakápolót nem találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Yushika

2018. április 10.

Trió csomagban vásároltam, a három (kókuszos, csokis-narancsos, édes csók) közül ez a kedvencem. Nagyon hamar elfogyott sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

ursuska

2018. április 4.

Most, hogy már egy ideje elfogyott, rájöttem, hogy számomra a méhviaszos ajakápolók az etalonok. Igen kicsit nehezebb az állaguk és nem szívódnak fel gyorsan, de jobban odatapadnak az ajkakhoz és egy védőréteget képeznek a szél és hideg ellen. Kár, hogy a tucatajakápolók között a drogériákban alig találni hasonlót. Szerettem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Szaszmancs

2018. február 26.

Kicsit más jellegű, mint az átlag drogériás ajakápolók, a benne lévő rengeteg féle vaj miatt kemény, kissé darabos az állaga, ezért érdemes kicsit megmelengetni az ajkakon, utána szépen felolvad és kellemes réteget képez. Az illata enyhe, finom. A hatása megfelelő, de nem kiemelkedő, többször is újra kell kenni egy nap, viszont lassan fogy és szerintem nem vészes az ára sem a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

minibear

2018. február 19.

Több, mint egy hónapja használom, az illata hasonlít a neroli virágvizes arczselé illatához...és itt ki is merül a pozitívuma. Nem ápol, sokszor kell újrakennem. Sajnos nekem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

austenland

2018. február 1.

Nagyon szeretem, tökéletesen ápol és az illata is szuper. Jó, hogy csupa natúr összetevőből áll, eddig ez a kedvenc ajakápolóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.