PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SheaEni, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Ajakápolók

Ez a napsárga ajakápoló igazán értékes hatóanyagokat tartalmaz. Méhviasz tartalma miatt hatékony védelmet nyújt az időjárás fizikai hatásaival szemben. Színét a magas karotintartalmú sárgarépa olajnak köszönheti. Illata a mandarin illóolaj regeneráló, bőrnyugtató, gyümölcsös illata. Édes ízét a lágy barna nádcukor adja. Valóságos gyógyír száraz, cserepes ajkakra.

BBFruzsina

2021. június 14.

Semmi extra. De nagyon jó az illata és tényleg ápol. Jó érzés natúr terméket használni az arcra, tudva azt, hogy nincs benne mindenféle felesleges "anyag".
+++ ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

+++ ;)

balkanfan

2020. június 15.

Hát, nem is tudom - kellemes, finom az íze, illata... Az itteni vélemények alapján rendeltem ezt a fajtát, kicsit tartottam tőle, h. nagyon édes lesz, de nem az és átlagosan hidratál. Kevésbé racionálisan az összes természetes terméktől csodát várok - hogy ne legyen csalódás, elfogadom, h. ez ennyit tud. Ugyan májusban rendeltem, de min. 25 fok kell neki, h. ne legyen szemcsés és ne maradjanak darabok a számon. Mivel jócskán van még belőle, szerintem 30 fok felett is tesztelni fogom, h. milyen az állaga. Este bekenve tényleg remekül hidratál, nap közben én azért többször utánkenem.
Összességében nem rossz, de nem is a mindent tudó szuper termék. Nem lesz a nagy kedvenc, de nem is kidobásra ítélt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Mimiti

2020. április 21.

Kellemes ajakápoló, télen ezt hordtam magammal a táskámban, tényleg jól védett a hidegben. Alapvetően Carmex-párti vagyok, de ezt szívesen újrarendelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Enikoaug10

2020. március 3.

Sok ajakápolót kipróbáltam már, de a többi csak tovább szárította a számat. Ezzel maximálisan meg vagyok elégedve. Elég naponta néhány alkalommal felkenni és a bőröm puha lesz tőle. Este használom, reggelre csodát tesz. Fontos szempont volt, hogy érezzem, kap levegőt a szám az ápoló alatt, de ez a termék még ezt is tudja. Fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Liara0826

2020. január 9.

Ajándékba kaptam a Pompomtól a rendelésem mellé és nagyon örültem neki. Ez is innovatív, ennyire jó ajakápolóm még nem volt. Egyébként nem szeretem ha van valami a számon, hideg időben persze muszáj ott is hidratálni, de ez a termék nagyon jó! Az illata annyira kellemes és persze természetes, nem parfümös. Jól hidratál, kellemes viselni.
Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Mindenkinek ajánlom! :)

Repirton

2020. január 3.

Jól hidratál, viszont nálam a Carmexet még mindig nem veri semmi, még ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Jól hidratál, viszont nálam a Carmexet még mindig nem veri semmi, még ez sem.

Zsanoka

2019. január 23.

Bár sajnos a herpeszre hajlamos ajkamon nem sokáig tudtam használni, de remek ajakápoló. Sokáig kitart, általában éjszakára használtam, hajnalban gyakran tapasztaltam, hogy még mindig hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

timimimi

2019. január 8.

Téli hidegben nagyon jól hidratál. Illata is kellemes. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Téli hidegben nagyon jól hidratál. Illata is kellemes. Engem meggyőzött.

BlackVelvet

2018. december 30.

Annyira hajlamos kiszáradni a szám télen, hogy még vérezni is szokott. 1,5 hónapja használom, főleg reggel és este, és eddig nagyon bevált. Semmi szárazság nem jelent meg. Az állaga először furcsa volt, de már megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

SophieHarmon

2018. augusztus 1.

Az epreset vettem/használtam először. Az jobb. Vártam erre, hogy biztos iszonyú finom lesz az illata, de nem az. Nem zavaró, de nincs az a jó kis illata. Ami furcsa, hogy nagyon apró, pirinyó szemcsék vannak benne. Először azt hittem, hogy hámlik a szám, száraz, és azt érzem, de rájöttem, hogy nem, ez a rúzs. De ezt leszámítva jó, hidratál, megfelelően zsíros, csak hát ezt meg kell szokni. Mivel az epres ennél jobb, ezért legközelebb is abból fogok inkább venni. Még próbára vár a csokis, együtt vettem a hármat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.