PomPom

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nesztee, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Igazi felüdülés ez az illatos ajakápoló, mely leheletnyi rózsaszín csillogást ad az ajkaidnak. Télen az ébredező erdei nyüzsgést idézi, nyáron pedig a pörgős éjszakákat támogatja. Tedd mézédessé a csókodat ezzel az eper illatú csodával és élvezd, ahogy a sheavaj, a mandulaolaj és a sárgabarackmagolaj táplálja és puhává varázsolja ajkaidat. Finom védőréteget képez a bőrön, ezért rúzs alá is tökéletes alapot nyújt. "

pevi89

2019. augusztus 29.

Isteni illata van és semmi bajt nem észleltem a minőségével, közvetlenül a pompom honlapról rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

rhaenys

2019. április 23.

Nagyon hamar megromlott és büdös lett. Előtte sem volt kiemelkedő hatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Nagyon hamar megromlott és büdös lett. Előtte sem volt kiemelkedő hatása...

wildrose

2019. március 29.

Avas eper illatú, nagyon nehezen kenhető, testes állagú ajakápoló, ugyan valamicskét ápolja az ajkakat, de messze nem eredményesen. Kifejezetten pénzkidobásnak tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

koalace

2019. március 24.

Sajnos ez úgy rossz, ahogy van. Büdös, kemény, nem hidratál. Kuka lett a vége! Egy forintot sem ér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

beauté

Szintén Krémmánia box, szintén büdös és romlott.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Szintén Krémmánia box, szintén büdös és romlott.. :(

Izar

2019. március 24.

Én a többiekkel ellentétben egy bioboltban vettem még tavaly nyáron, de este már vittem is vissza, ugyanazon problémák miatt, amit az előttem szólók leírtak. Avas, kemény, büdös, használhatatlan. Szégyenére válik a gyártójának...
0 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

0 csillag.

PiciBia

2019. március 24.

A legrosszabb amit valaha próbáltam, sajnálom, hogy épp KM boxban volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

A legrosszabb amit valaha próbáltam, sajnálom, hogy épp KM boxban volt.

Yummy

2019. március 24.

Ugyanúgy jártam mint a többiek. Km box, szeptemberi lejárat, avas, büdös, kemény, borzasztó. A legelején puha és finom illatú volt és szép fényt adott. De sajnos nagyon hamar megromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. március 24.

Sajnos az enyém is megromlott, szintén 2019 szeptember a lejárati idő...szánalmas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 24.

vinetta

2019. március 22.

Avas! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Avas! Kuka!

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491