PomPom

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: BiaAbH, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 28.

Kategória:   Dezodorok

A természetes alapanyagú dezodor gátolja azoknak a baktériumoknak a szaporodását, melyek a testből származó verejtéket kellemetlen szagot okozó vegyületekké alakítják át. Gátolja a testszag kialakulását és kellemes illatot biztosít. Használata nem eredményez zsíros, ragacsos érzetet, illetve a ruhán sem hagy foltot.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Adec56

2021. szeptember 10.

Sajnos nekem sem jött be. Bár bio dezodoroknál kell némi idő, míg az ember bőre átáll rá, de én már régebb óta ilyet használok, így nem ez volt a gond. Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy az ember büdösebbnek érzi magát tőle egy óra múlva. Sajna még a meglévő tubust sem fogom elhasználni, nem hogy újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

hungimoni

2021. július 13.

Csak az illata miatt adok két csillagot.Egyáltalán nem jött be az ígéret.Az illata addig jó még felkenem de kb 1 óra múlva már erjedés illata lett.Ragadós is a bőrön.Pénzkidobás volt számomra.Nem veszek többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 13.

doriri

2021. április 8.

Friss, jázmin teás parfümre emlékeztető illata van. Maszkban nem éreztem jól a boltban és nem ilyen illatot választottam volna, de néhány nap alatt nagyon megkedveltem. Télen okés, viszont azért hamar elmúlik a hatása, főleg hogyha izzad az ember...

Kissé félrevezető, hogy rányomják a 24 órás hatás bélyeget, közben meg ráírják hogy 2x kell vele bekenni magad egy nap. A kenéssel azért vigyázni kell, mert elsőre vastag rétegben ragacsosra kentem magam.

Összességében az illatát nagyon imádom, de nem fogom 3 ezerért (vagy az utántöltőt 2 ezerért) megvenni, mert nem nyomja el eléggé a szagokat. Csak az illata miatt jár a 3 csillag, az tényleg nagyon különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

resztercs

2020. december 23.

Nagyon kedvelem a Pompom termékeit, de ez sajnos nem jött be. Nálam semmi sem teljesült az "ígéretek" közül, egyedül az illata az, ami nagyon tetszett a DOBOZBAN. Magamra kenve alig bírta pár óráig, "erjedni" kezdett a bőrömön, és a kellemetlen szaga a ruhámból is kimoshatatlan lett. Felkenéskor is ragacsos érzést nyújtott, odaragadt a pólómhoz, foltot hagyott rajta, de ami a legjobban bánt az tényleg a kimoshatatlan erjedt szag, amit a ruhámban hagyott. Sajnos ez számomra használhatatlan, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, ismerve a márkát. Rögtön utántöltőt is vásároltam hozzá egy másik illatból, de sajnos annál is ugyanezek a tapasztalataim. Otthon majd lassanként elhasználom, de nem szívesen. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Camillala

2020. augusztus 5.

Nagyon nem ajánlom. Első gondom az volt, hogy nem forgott a golyócskája. Kicserélték, aranyosak voltak. Most forog de melegben oldalra fektetve kifolyásveszélyes. Na de a "csúcs", hogy még rosszabb a szag mint nélküle már ha ez lehetséges. :D Azt írták egy nap 2-szer kenjem na ez megvolt, kellett is az újrakenés dél körül. Viszont utána már maga a cucc is büdi volt és onnantól csak a büdit kentem vissza újra. Talán sikerült letakarítani, de nem lett már tökéletes. Annak jó lehet, akinek amúgy semmi szaga nem lenne, akkor egy kis virágillat szaglászásnak jó lehet... :D
Drága, hatástalan, mindenkit lebeszélnék róla pedig szeretem a Pompom termékeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Betaine, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.