PomPom

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alaposan tisztít minden bőrtípust, de az érzékeny bőrrel is rendkívül kíméletes. Enyhén virágos, tisztaságot sugalló illata feldobja a reggeli nehéz ébredést, este pedig elcsitítja a zajos elmét. Selymes habját könnyű adagolni a pumpás tégelyből. A bőrt nem teszi zsírossá, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Illata friss, enyhén virágos, tisztaság illat. A hozzáadott illatolaj természetes molekulákból áll és érzékenyítő mennyiségben nem tartalmaz allergén komponenseket.

madeline

2021. április 14.

Nagyon szeretem az illatát, a hab rendkívül kellemes állagú, nagyon jól kenhető a bőrön - elegendő egy pumpálásnyi mennyiség. Gyengéden, de alaposan tisztít, én mindig tisztának és frissnek érzem a bőrömet a használata után. Nem szárítja a bőrömet, irritációt nem okoz. Reggel és este is használom, szépen rendbe tette a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

snovvflovver

2021. március 14.

jo illata van nagyon, es tisztanak erzem a boromet arcmosas utan szoval szeretem. viszont ha pattanasos napjaim vannak akkor semmit sem er igazabol

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

anikof88

2021. január 22.

Keresem a tökéletes arctisztítót (nekem micellás víz után hiába mosom le nincs tiszta érzésem). Érzékeny a bőröm,de nem irritálta. Az illata nekem a nyári forró napon száradt ágyneműkhöz hasonlít 😁 nem természetes virág illat ez egyből kivehető. Kicsit szárít de nekem minden után hidratálnom kell bőven.
Elhasználom,de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Elhasználom,de újra biztos nem veszem.

bolgika

2021. január 17.

Szárítja az arcom, és elég távol áll a természetestől mert tele van illatanyaggal és szerintem nem tísztít megfelelően, nem veszem újra az biztos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

andrea44

2020. december 19.

Minden szép és jó, szépen tisztít, csak az illata egyszerűen megszokhatatlan. Minél tovább használom annál jobban zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 19.

EviAdamcsik

2020. október 5.

A megfelelő habzó lemosót keresem már nagyon rég óta. Nagyon szerettem az illatát, nem szárította a bőrömet. Tökéletes állag a flakon vége felé is. Akár tökéletes is lehetett volna. Viszont úgy látom a PomPom-nak nehezen sikerül eltalálni a csomagolásokat. Ennek a flakonnak a pumpás része ment tönkre, pedig már csak 1/3-ig van. Már lehetetlen belőle kipumpálni. Sajnálatos....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

Akasa

2020. július 11.

Arctisztításra használom, sminket nem használok, így arról véleményt nem tudok mondani.
Az arcomat szépen tisztítja a napi igénybevételtől. Kellemes puha lesz a bőröm tőle.
Az illatát nagyon szeretem, frissítő.
Adagolója eddig jó, szépen jön a hab.
1 nyomás bőven elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Az illatát nagyon szeretem, frissítő.
Adagolója eddig jó, szépen jön a hab.
1 nyomás bőven elég belőle.

Ancu

2020. július 8.

Sajnos számomra olyan illata van, mint valami nagyon édes vatta cukor. Pedig nem ezt várnám, az elnevezése miatt sem.
Kár érte. Ahogyan előttem is írták szárít is. Zsíros bőrre ajánlom csak.
Elhasználgatom, mert nem olcsó, de többet nem veszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Kár érte. Ahogyan előttem is írták szárít is. Zsíros bőrre ajánlom csak.
Elhasználgatom, mert nem olcsó, de többet nem veszem, az biztos.

maksakat

2020. július 6.

Nekem is nagyon szimpatikus ez az arctisztító. Most nyáron zsírosabb az arcbőröm, de kellően megtisztítja. Az illatát is nagyon szeretem, sminket is jól lehozta, szóval eddig nagyon bevált. Napi szinten használom, de még én sem értem el a kritikus pontot, ha változna a véleményem, akkor írok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Camillala

2020. június 15.

Nekem tetszik az illata és nem gondolom intenzívnek. Jól habzik, foreoval nagyon jó használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Hidratálók: Betaine, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.