PomPom

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alaposan tisztít minden bőrtípust, de az érzékeny bőrrel is rendkívül kíméletes. Enyhén virágos, tisztaságot sugalló illata feldobja a reggeli nehéz ébredést, este pedig elcsitítja a zajos elmét. Selymes habját könnyű adagolni a pumpás tégelyből. A bőrt nem teszi zsírossá, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Illata friss, enyhén virágos, tisztaság illat. A hozzáadott illatolaj természetes molekulákból áll és érzékenyítő mennyiségben nem tartalmaz allergén komponenseket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NatureBeauty

2022. május 1.

Drágálltam az árát, de adtam neki egy esélyt. A zsírosodásra hajlamos bőrömre egyelőre tökéletes - nem szárít, nem irritál - talán az első arctisztító hab, amitől nem húzódik az arcbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

doraseres

2022. április 6.

Nagyon szárította az arcom viszont az illata kellemes volt számomra és az állaga is valamint szépen tisztított.
De összességében nem tetszett még így sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 6.

De összességében nem tetszett még így sem.

palmiii

2022. március 8.

Könnyed tisztító hab, borzasztóan intenzív illattal. Utána húzodik az arcbőröm, több problémát nem okozott de nem is újravevős. Az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

BiobyNature

2022. március 3.

Kellemes illatú, könnyű hab ami tökéletesen eltávolítja a sminket is!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 3.

Kellemes illatú, könnyű hab ami tökéletesen eltávolítja a sminket is!! :)

whyteangel

2022. január 10.

Az illata fantasztikus. Nagyon praktikus a nyomópumpás kiszerelés, könnyű a habja, és jól tisztít. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Pallinda

2022. január 4.

Még sosem volt ilyen kellemes arctisztítóm! Illata, állaga is 5*, ráadásul nekem még a nappali sminket is leszedi. Használata után puha tapintású lesz a bőröm, nem cserélném el semmivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

kittikovacs435@gmail.com

2022. január 4.

Nagyon szeretem ezt a friss illatot...egyszerűen jobb lesz a kedvem, ha reggel vagy este megmosom vele az arcom. Tetszik a habos állaga, elég egy nyomásnyi belőle.Jól tisztít. Nem szárítja a bőrt, nem irritált. Szerintem elég sokáig kitart. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

Rekanna1

2021. december 8.

Nekem nagyon bejött. Szuper az állaga, az illata kicsit férfias, de nem bánom, mert kellemes. Leviszi a sminket, tisztít, mi kell más.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 8.

Szonja2402

2021. december 1.

Ezt az archabot már második tubussal vásárolom. Nagyon finom illatú, könnyű habként kell elképzelni, amit egyszerű használni. A legjobb, hogy nem szárítja ki a bőröm, de szépen leszed minden szennyeződést. Az én bőrtipusom vegyes, a T-zónában zsírosodásra hajlamos, tág pórusokkal. Mivel minden nap sminkelek, előtte a PomPom sminklemosó fluidot használom, utána jöhet ez az archab. Eddig ez az első olyan double cleansing kombináció, ami tényleg bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

kittikorbel

2021. július 10.

Megvettem, hogy kiprobaljam, eddig nem csalódtam. Esténként használom csupán, igazából az út porát, és a festett szemoldokot, gyönyörűen leszedi. Ritkán használok alapozot vagy BB krémet, így nem tudom higy tisztítana le egy erősebb sminket. Az illata valamiért megfogott, olyan számomra, mintha anyukám virág illatat érezném, és egyenlőre nem zavaró, bár van olyan pompom zselém, ami az elején nem volt zavaró illatú egy pár hét után viszont már igen. Szóval ezt meg tesztelem. Nálam biztos hogy jobb ez a termék, mint egy micellas víz vagy egy arctisztító tej, ezután nem jött ki egy csomó gyulladt pattanás másnapra. Úgyhogy ha az illatával nem lesznek gondok később akkor újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

Hidratálók: Betaine, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.