PomPom

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alaposan tisztít minden bőrtípust, de az érzékeny bőrrel is rendkívül kíméletes. Enyhén virágos, tisztaságot sugalló illata feldobja a reggeli nehéz ébredést, este pedig elcsitítja a zajos elmét. Selymes habját könnyű adagolni a pumpás tégelyből. A bőrt nem teszi zsírossá, nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Illata friss, enyhén virágos, tisztaság illat. A hozzáadott illatolaj természetes molekulákból áll és érzékenyítő mennyiségben nem tartalmaz allergén komponenseket.

candy7

2020. február 5.

Egyelőre nagyon tetszik - bár még nem értem el azt a kritikus mennyiséget a flakonban, amiről sokan írnak. Így jó az állaga, nekem nincs bajom az illatával sem, csak egy kicsit sok. Szépen leszedi a sminket is, nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

wasp

2019. november 26.

Régóta keresem a Balea Med Ultra Sensitive Waschschaum (rip) méltó utódját, nevezetesen azt az arctisztító habot, ami ugyanolyan lágy, kíméletes, ámde alapos és irritációmentes tisztításra képes. Hát nem találtam meg. Engem rettenetesen irritál az illata, nagyon bíztam benne, hogy illatmentes lesz, de nekem ez sem nem virágos, sem nem citrusos, inkább agresszív wctisztító szaga van. A használata közben valahogy azt érzem, hogy nem bírom rendesen eloszlatni a bőrömön (pedig ez egy hab) és mintha nem is szedne le mindent... közben pedig, miután lemostam, látom, hogy tisztított, leszedte a sminket (bár az én sminkemmel nincs nehéz dolga). Kissé szárít. Amíg nem találok jobbat, ezt fogom használni, de továbbra is keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

siposanni

2019. november 18.

Nagyon szeretem, jó érzés volt használni. Az igaz, hogy a vége felé mér nem habosított, hanem olyan volt az állaga mint az összeesett tejszinhabnak :D de attól függetlenül akkor is tette a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

lichtnori

2019. október 23.

Jól tisztít és nem szárítja a bőrt. De a flakon felétől már nem habos állagot ad ki magából, hanem - bocsánat, de ez jut róla eszembe- fehér, habos nyálat, ami folyik. Teljesen elvesztette a hab állagát, így többet is kell használnom belőle. Amikor használni kezdtem egy pumpányi hab elég volt az arctisztításhoz, most már három pumpálásnál tartok és folyik az arctisztító. És nem gondolnám úgy, hogy hibás terméket kaptam. Szerintem ezzel a hibával a felhasználók többsége találkozni fog a flakon közepe/vége fele. A másik gondom az illata. Számomra nem követelmény, hogy a kence-ficéim illat mentesek legyenek. Szeretem az illatokat. Ennek az arctisztítónak nincs rossz illata, de brutál erős! Amit nem is csodálok, mert az INCI 3. helyén áll a parfüm! Az arcomon és a kezemen is elég sokáig érződik, a töröközőm meg teljesen arctisztító hab illatú. Számomra ez a fajta illat erősség már zavaró. Mivel az illattal magával nincs bajom, jobban örültem volna, ha nem ennyire erőszakos, orrba vágó, hanem könnyedebb, lightosabb. Kedvelem a Pompom termékeket, de ez nem érdemel 3 csillagnál többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Panni43

2019. október 19.

Szerintem szuper! Kellemes az illata, megfelelően habzik és tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Szerintem szuper! Kellemes az illata, megfelelően habzik és tisztít.

marienne87

2019. szeptember 27.

Nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy milyen nagy kiszerelés. Reggel használom csak a levendulás zselé előtt, sminket még nem próbáltam meg vele lemosni. Így elégedett vagyok a habzásával, állagával, illata is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Reniroka

2019. augusztus 25.

Ez az első pom pom termék amit nem szeretek. Nem habzik, a szagát sem szeretem, használat után ha nem kenem be rögtön a bőrömet nagyon feszül és húzódik, bár megfelelően tisztít. Zsírosabb bőrre lehet hogy jó. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

allegra

2019. június 24.

Csatlakozom @orsisz véleményéhez. Beragadt pumpa, szétesett hab. A tisztító hatás viszont OK. De inkább választom az Alverde tisztítóhabját, sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

orsisz

2019. május 30.

A pumpas tégely 3 hét után nem használható, mivel a műanyag pumpa része beragad, így szenvedés kinyomni belőle a “habot”, ami pedig teljesen elveszítette a hab állagát szinten ennyi idő után. Ár-értek arányban nem túl jó választás. maga a hab valóban jó illatú, szembetűnő változást nem okozott a bőrömön, ártani sem ártott, de sajnos mit sem érek vele, ha használhatatlan..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

rhaena

2019. május 6.

Nagyon szeretem, és a párom is imádja! Az ő első megjegyzése az volt, hogy tetszik neki az illata, de aztán elkezdte használni és nagyon hamar eltüntette az arcbőréről a gyulladt pattanásokat! Nekem viszonylag szerencsés bőröm van, csak időszakosan bukkan fel egy-egy pattanás, úgyhogy nekem a vegyes/normál bőrömre kiváló, a Pom-pom virágvizes zselékkel és estére éjszakai krémmel használom - a bőröm szereti :)
Plusz pont, hogy jó sokáig kitart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Plusz pont, hogy jó sokáig kitart!

Hidratálók: Betaine, Glycerin

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.