PomPom

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Kombinált

"Tudtad, hogy a szemed körüli területen 4x vékonyabb a bőr, mint az arcod többi részén? A hagyományos arcápoló krémek nem alkalmasak ezen környék ápolására. Nemcsak az érintett rész érzékenysége miatt, hanem mert általában itt jelennek meg az első szarkalábak is. A szem körüli ápolást már 18 év felett érdemes elkezdeni, hiszen a fáradtság illetve a rengeteg méreganyag rögtön sötét karikákként jelentkeznek a lélek tükre körül. Az Igéző szemek szemránckrém egyik hatóanyaga a kollagén, ami javítja a bőr szerkezetét és felölti a ráncok apró gödröcskéit. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

PomPom csomag
Ár: 7000 Ft+postaköltség , Eladó: Nika91
Állapot: lsd. a leírásban, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: előre utalás esetén postázom, foxpost, de személyesen is átvehető Dunaújvárosban vagy Budapesten
Liara0826

2019. november 26.

Nagy PomPom rajongó vagyok, így ezt a terméket is beszereztem már. Éjszakára a Bűbáj szérum után kenem fel reggel pedig csak egymagában, persze mindkétszer szappanos arctisztítás után, ami ugyan így tőlük van.
Nekem sokkal szebb lett a bőröm mióta PomPom termékeket használok, pedig nem volt könnyű dolga az én problémás bőrömmel. Ez a krém is megállta a helyét, nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik és a szemem alatti karikák is eltűntek még vizsgaidőszakban is!
Az eddigi legjobb szemránckrémem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Az eddigi legjobb szemránckrémem.

Nika91

2019. november 26.

Jött a kattanás, hogy natúrkozmetikumra váltok - a POM POM termékek pedig pont szembejöttek. :) Mivel a másik szemkörnyékápolóval nem lettünk barátok, gondoltam teszek ezzel egy próbát. Kevésbé csípett, viszont irritálta a szemem és nap végére piros is lettem. Ő sem lett a barátom. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Franciacsaj

2019. október 21.

Kicsit megijedtem az első alkalommal, mivel enyhe égető érzés követte a használatát, pedig mindent úgy csináltam, ahogy az oldalon írták. Félelmemet megcáfolva viszont hála égnek semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki, sőt... meg vagyok vele elégedve, mert már 2 alkalom után is látszódik az eredmény. A lila kis karikácskák a szemem alatt enyhültek és nagyon puhává vált a bőröm.
(Csak az ijesztgetés és picit kellemetlen érzés miatt kap 4 csillagot)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

(Csak az ijesztgetés és picit kellemetlen érzés miatt kap 4 csillagot)

sophienyuszi

2019. május 22.

Update: rájöttem, hogy este egy pumpálásnyit felkenek a szemek alatti területre és bele sem dolgozom igazán a bőrbe. Reggelre nagyon pihe-puha lesz a bőröm! Megérdemli az öt csillagot, ajánlom, hogy ti is próváljátok ki így, sokkal kényelmesebb megoldás.

Elég nehezen szívódik be, ami egyébként az általam eddig próbált pompom krémekre igaz. Nem érzem, hogy szárítaná, de azt sem, hogy túl jól hidratálná a szemkörnyékem. A rendelésemből ez volt az egyetlen kakukktojás, ami se negatív, se túl jó érzéseket nem váltott ki belőlem. A phi-nek szerintem van jobb szemkörnyék ápolója, ha ez egyszer elfogy, akkor tőlük fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

karamella92

2019. március 29.

Nem jött be. 12 órás műszakokban dolgozok, nappal, illetve éjjel, erről a szemem alatt lévő karikák is árulkodnak. Hűőben tartom a krémet, így egy nagyon pucit látszik a hatása, de szobahőmersékletnél még ennyit sem segít. Nem csinál viszont kiütéseket, ezért + 1*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Vancsi

2019. február 3.

Semmi extra, karikát rancot nem tünteti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Semmi extra, karikát rancot nem tünteti el.

tothdyna

2018. május 19.

Alapvetően szimpatizálok a márkával, a habkrémeik nagyon beváltak. De ez a szemkörnyékápoló nekem túl sok. Hiába kenek nagyon keveset, sosem szívódik be, ha előtte fújok magamra arcpermetet, akkor sem, pedig száraznak definiálnám azt a területet az arcomon. Néhány hét próbálkozás után feladtam, szerencsére találtam már jobb utódot. (Bár ennek az illatát jobban kedveltem :( )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

SarandBogyo

2018. március 6.

Decemberben rendeltem. Még mindig jó és tudom használni. Egyáltalán nincsen illata. Számomra tökéletes pont e tulajdonsága miatt. Érzékeny a bőröm. Sosem okozott problémát. Kisímítja és eltűnteti a karikákat, amellett szépen hidratál. Kicsit nehezem szívódik be, így a korrektorozásig várni kell egy jó 5 percet. Csomagolása csodaszép és praktikus. Mindenhova viszem magammal. Alap kellék a napjaimhoz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

vrgdori

2018. január 13.

Karácsonyra kaptam, azóta használom. Nagyon kevés is elég belőle, picikét szoktam az ujjbegyemre nyomni, majd azt ütögető mozdulatokkal felvinni a szemeim alá, így nagyon hamar, pár perc alatt beszívódik, és nagyon sokáig elég lesz. Abszolút nem irritál, nem csíp, pedig néha véletlenül a szemgolyóm is bekenem kb. :D Nem érzek semmilyen illatot, semleges. Viszont amióta használom, a hatalmas lila karikáim mérséklődtek, és nincs táska sem a szemem alatt, ami így vizsgaidőszakban tök jól jön, a néha 1-2 óra alvás mellett. :D Megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

CeCeDrake

2018. január 3.

Nem szívódik be, csak úgy van, lemosva egyre szárazabb bőrt eredményez, semennyire nem hidratál! 2 hét után megromlik. Valóban megéri. Ja, nem!
Végleg végeztem a pompom cuccokkal, a megnyerő külső és a marketing 5, a beltartalom 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.