PomPom

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Eske, Módosítva: 2020. június 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Kombinált

"Tudtad, hogy a szemed körüli területen 4x vékonyabb a bőr, mint az arcod többi részén? A hagyományos arcápoló krémek nem alkalmasak ezen környék ápolására. Nemcsak az érintett rész érzékenysége miatt, hanem mert általában itt jelennek meg az első szarkalábak is. A szem körüli ápolást már 18 év felett érdemes elkezdeni, hiszen a fáradtság illetve a rengeteg méreganyag rögtön sötét karikákként jelentkeznek a lélek tükre körül. Az Igéző szemek szemránckrém egyik hatóanyaga a kollagén, ami javítja a bőr szerkezetét és felölti a ráncok apró gödröcskéit. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

krsztmlnr

2020. október 3.

Tegnap érkezett a csomagom. Este felkentem és eléggé csípte a területet, ahova került. Azt hittem, hogy azért, mert kidörzsöltem arctisztításnál, de most reggel második próbára is csípett. Még próbálgatom, anyukámat is megkérem, hogy tesztelje. Kicsit rossz érzés, hogy natúrkozmetikum és csíp...
Egy másik Pom-Pom szemránckrémnél még többen írták a csípést.

Hamarosan jövök update-tel.

Update #1 (10.03.): Azóta heti 2-3x használom, legfőképpen este. A csípés szinte teljesen elmúlt, enyhe melegítő-érzést érzek inkább, szerintem dehidratált volt a szemem körüli terület és azért csípett. Ment a szemembe is véletlenül, semmit nem éreztem belőle. A ránctalanító hatását nem nagyon tapasztalom, ugyan olyan mélyek a szemem alatti redők, mint eddig, talán nem annyira fekete. Így most 4 csillag, ha lesz bármi változás, jelentkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

Egy másik Pom-Pom szemránckrémnél még többen írták a csípést.

Hamarosan jövök update-tel.

Liara0826

2020. augusztus 10.

2019 november
Nagy PomPom rajongó vagyok, így ezt a terméket is beszereztem már. Éjszakára a Bűbáj szérum után kenem fel reggel pedig csak egymagában.
Nekem sokkal szebb lett a bőröm mióta PomPom termékeket használok, pedig nem volt könnyű dolga az én problémás bőrömmel. Ez a krém is megállta a helyét, nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik és a szemem alatti karikák is eltűntek még vizsgaidőszakban is!

Update - 2020 augusztus
Tavaly októberben vettem és még mindig van belőle! Eleinte reggel és este használtam, de áprilisban ki akartam próbálni a Botanikuskert szemkörnyékápolót így azóta azt használom éjszaka, reggel pedig ezt. Nagyon jó kombináció, sokkal elégedettem vagyok a látvánnyal. Ugyan még csak 23 vagyok, de a szemkörnyékem elég rossz genetikával van megáldva és puffadt, szarkalábas már jó pár éve. Ez a krém sokat segített plusz a szérum és hiába picit drágának tartottam, nálam szerintem kb egy évet ki fog bírni és nem spórolgatok vele. Szerintem már le is járt azóta de semmi baja :D
Valamint nekem nagyon érzékeny a bőröm, de kicsit sem irritálta, én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

2019 november

Update - 2020 augusztus

fancsi25

2020. június 29.

Nekem ez a termek nem valt be. Ejszakara hasznlatam, nem szivodott be rendesen, ha a szemembe ment, csipte, es sokkal hidrataltabb sem lett tole a terulet. Elhasznlatam, de nem fogom ujra venni, es nem is ajanlom, vannak mas natur termekek, amelyek sokkal jobban teljesitenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

balkanfan

2020. június 15.

Egy hónappal ezelőtt rendeltem ezt a krémet és a Pompom weboldala alapján kb. csodaszerként tekintettem rá (tudom, tudom... :), na de azért sokat vártam tőle). Az első használatot követően elbizonytalanodtam, h. miért kellett a marketingnek bedőlnöm: csípte a bőrömet, ugyan nem pirosodott ki, de nem volt kellemes érzés. Azóta is használom, már ritkábban csíp (nem tudom, mi alapján csíp, aztán nem), de nem vagyok vele megelégedve. Pár óra után mintha nem hidratálna már és újra kell krémeznem egy picit - amit nem szívesen teszek, még ha csak itthon vagyok sem, mert ahhoz is tisztítani kell(ene) a bőrt. Ugyan kevés kell belőle és érződik, h. felkentem valamit (zsíros marad a helye, de nem zavaróan), de nem az igazi számomra. Kidobni nem fogom, annál azért többet ad (ha nagyon nem passzolnak össze a bőrömmel a jövőben, max. kézkrém lesz belőle :)), de bizotsan nem veszek belőle többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

vattaidori

2020. május 28.

Kellemes érzést ad, és ami a legfontosabb az állandó karikás szememen segített. Frissebb arccal mutatkozhatok, ha ezt használom még akkor is, ha később fekszem vagy rosszul alszom éjszaka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

MLotti

2020. április 3.

Kellemes állagú krém, nagyon kevés elég belőle. Este felkenem, és csak felületesen dolgozom be a bőrbe, így éjszaka van ideje beszívódni. Reggelre kevésbé püffedt, táskás a szemem. Nekem szerencsére nem okoz sem csípést, sem irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Timi18

2020. március 29.

Nincs sok tapasztalatom szemkörnyékápolókkal, ezt azért vettem meg, mert csomagban volt. Egész jó, nem szembetűnő a változás, de kellemes nyugtató érzést ad. Reggel este használom, sokáig elég lesz szerintem mert nagyon kevés is elég.
Nem venném újra, de alapvetően nem rossz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

Nem venném újra, de alapvetően nem rossz krém.

laDiva

2020. március 29.

Már a másodikat használom belőle, tehát alapvetően nem rossz, de nem is ez a legjobb szemkrém, amit valaha próbáltam. Nagyon kevés elég belőle, így sokáig tart, mire elhasználom. A pumpás kiszerelést praktikusnak tartom, viszont ki kell tapasztalni, hogyan lehet pont olyan keveset nyomni belőle, amennyi kell. Viszonylag megfelelően hidratál, de kicsit nehezen/lassan szívódik be, és nem látom, hogy csodákat tenne. Ha véletlenül picit belemegy a szemembe, akkor kifejezetten csíp. Nagyon ritkán a bőrömön is érzem ezt. Állagra nekem kicsit híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

vrgdo1991

2020. január 19.

A kis kezdetleges szarkalábacskáim miatt vásároltam. Talán picit enyhített rajtuk, viszont a szemkörnyékem pillanatok alatt beissza és nagyon jól hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Nika91

2019. november 26.

Jött a kattanás, hogy natúrkozmetikumra váltok - a POM POM termékek pedig pont szembejöttek. :) Mivel a másik szemkörnyékápolóval nem lettünk barátok, gondoltam teszek ezzel egy próbát. Kevésbé csípett, viszont irritálta a szemem és nap végére piros is lettem. Ő sem lett a barátom. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.