PomPom

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Érett, száraz, ekcémás és rozaceás bőr ápolására. Narancssárga színét e benne lévő karotinnak köszönheti mely bőrünkben azonnal átalakul A- vitaminná, ami a leghatékonyabb bőrgyulladás csökkentő, bőrregeneráló vitamin."

kiralydori

2019. december 3.

Az itteni véleményeknek köszönhetően tudtam mire számítsak az illatát és állagát tekintve. A hűvösebb idő beköszöntével kezdtem el használni és nekem nagyon bevált. Ott tartok, hogy minden nap alig várom, hogy az esti rutinomat ezzel a kis krémmel fejezzem be és érezhessem az illatát.. :))
Sőt, ha valamilyen oknál fogva úgy alakul, hogy napközben otthon vagyok, akkor is kenek egy kis vékony réteget az arcomra.
Finom puha lesz tőle a bőröm. Mivel előfordul, hogy nem bírok magammal és nekiesek az arcomnak (igen-igen nyomkodom, majd kaparászom), ezért előfordul, hogy kis piros sebecskéket alkotok :( Ezeket segít gyorsabban meggyógyítani. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Elina

2019. július 12.

Imádom! Az illata eleinte fura volt es eleg eros de egy ido utan megszoktam. Nagyon nehezen barnulok es igazabol azert vettem meg, mert remenykedtem, hogy ez majd rasegit a karotin miatt.. es bejott:) Nagyon szepen barnulok vele es meg a boromet is hidratalja. Szerintem egy picit nehezen kenheto, de amit ramelegszik a boromre konnyebben bele tudom masszirozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Szandi0504

2019. április 24.

Először ajándékba kaptam belőle, majd nemrég nagy kiszerelésben meg is vásároltam.
Ez a krém tényleg egy csoda, nekem mániám piszkálgatni, nyomogatni az arcomat, ilyenkor van hogy sebes is marad, de ha ezt a krémet rákenem és 1 napig többször bekenem vele a sebes részt szépen begyógyul, gyulladáscsökkentő is, ajakápolóként is bevált.
Nekem borotválkozás után nagyon kiszárad a bőröm és eddig a sheavajon kívül még nem volt olyan ami nem irritálta volna, de most már van, gazdag krém elég belőle kevés is, enyhén vizes bőrbe, fürdés után egyből érdemes bemasszírozni akkor jól be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Reini

2019. március 21.

Ha a bőrömnek még a szérumnál is erősebb és töményebb ápolás kell (általában télen), őt hívom segítségül.
Illatát, színét, hatását imádom, egyedül az állaga okoz némi problémát. Túl sűrű és nekem egy kicsit darabos is, mintha a kis darabkák fel sem akarnának oldódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Pattandi

2019. február 16.

Sokáig éjszakai krémnek használtam, olyan időszakban, amikor jobban be volt lobbanva a bőröm. Talán a benne lévő cink-oxid, talán a béta-karotin, vagy az ylang-ylang, netán együtt, de segített a gyulladások fékezésében. Önmagában nem fogja megoldani a pattanásproblémát, de segít hozzájárulni a megoldáshoz. Feltéve, ha tiszta kézzel nyúlsz bele, mert sűrű, shea vajas állaga miatt ez tégelyes krém, nem túl higiénikus ilyen szempontból. A PomPom ígéri, hogy a béta-karotin, amit a répaolaj tartalmaz, átalakul A vitaminná a bőrben. Én ehhez nem vagyok képzett, de kötve hiszem; ha ez az átalakulás a bőr felső rétegében meg tudna történni, akkor retinol-szérum helyett répaolajat árulnának. :) Mindenesetre nagyon szeretem, nedves bőrre, gélre, essence-re jó kenni, mert nincs vizes bázisa. Mostanában a téli ekcémával tarkított kezemre kísérletezem vele úgy, hogy aloe géllel keverem, de eddig nagy csoda nem történt, apránként javul a pirosság, ugyanakkor az idő is melegszik, és az aloe is jelen van. Nem tudom, mondjuk, mit szól a benne lévő illóolajokhoz az irritált bőr, de rosszabb semmi esetre sem lett... :) Az illata ugyanis fenséges és intenzív, tehát illóolaj van bőven. Nagy korlát azonban, hogy ez az illatorgia mindig csak a tégely feléig tart, utána átalakul, gyengébb meg másabb lesz, utána már ripsz-ropsz el kell kenni a krémet, ahova éred. Ráadásul az olajak elkezdenek megsüllyedni a krémben úgy, hogy a felső részek kifehérednek, a jól látható répaolaj adta erős szín pedig lejjebb vándorol. Érdemes a tetejéről egyenletes rétegben kivenni a tégelyből, nem pedig lyukat a közepébe, aztán az oldaláról. A második tégely szépséghibája volt, hogy szemcsésebb volt a shea vaj, de mihelyt felmelegedett, a golyócskák kenhetővé váltak. Testápolásra szívesen használnám, de ahhoz kicsi és sűrű, csak esti arcápolás során pedig nem fogy gyorsan. Majd most a kezemre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Vancsa

2019. február 8.

Amit én rendeltem avas volt (szavidőn belül), ezt jeleztem feléjük de egyáltalán nem voltak készségesek.Ezáltal nem tudok a termékről semmi jót írni, mivel kipróbálni se tudtam. Csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

rrituss

2018. október 24.

Ha szüksége van a bőrömnek egy kis pluszra, általában ő kerül elő (vagy a neem olajos testvére), mert nagyon gazdag, tele jó dolgokkal, és másnapra az arcom sokkal üdébb, mélyen hidratált és puha lesz tőle. Plusz én az illatát is nagyon szeretem. Csak tudjam elhasználni a szavatosság lejárta előtt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Evique

2018. augusztus 14.

Zsíros, masszív krém, azonban testhőmérsékleten szépen olvad és teljesen jól táplál, bár érdemes éjszakára használni, mert elég lassan szívódik be a bőrbe.
Az illata valami fenséges. Tisztán érezhető a méz, a Ylang Ylang és a körömvirág is. Funkcióját tekintve pedig szőlőzsírként, szájfényként, sarok puhítására is teljesen megállja a helyét.

Csak a lassú felszívódása miatt kap 4 csillagot, egyébként szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Csak a lassú felszívódása miatt kap 4 csillagot, egyébként szuper termék.

mlleeliy

2018. június 13.

nagyon zsíros, a bőröm alig szívja be, de ha be is szívja sem tesz semmi hasznosat a bőrömmel. az illata is fura:( sajnálnék 1-et adni, úgyhogy ezért 2, de elhasználni nem fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

selgah

2018. február 8.

nagyon szeretem az illatát, esténként használom ajakra és kézre. csodát szerintem nem művel, de az illata annyira jellegzetes és kellemes számomra, hogy megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Citrus Reticulata (Mandarin Orange) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool
Színezékek: Beta Carotene