PomPom

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Érett, száraz, ekcémás és rozaceás bőr ápolására. Narancssárga színét e benne lévő karotinnak köszönheti mely bőrünkben azonnal átalakul A- vitaminná, ami a leghatékonyabb bőrgyulladás csökkentő, bőrregeneráló vitamin."

molniniki5

2020. július 25.

Nekem tetszik az illata, gazdaságos krém, mérete ellenére sokáig elég. Tömény, zsíros állagú, nehezen szívódik be. Arcomra nem mertem kenni, félek, hogy az érzékeny bőröm nem lélegezne alatta, és többet ártana, mint használna. Szájra kenve csodásan ápol, illetve még a sarkam szoktam puhítani vele éjszakánként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

GoldenJasmine

2020. július 25.

Sokáig szemeztem vele, mire rászántam magam, hogy megvegyem. Az árát sokallottam, de pozitívan csalódtam, mivel gyakori használat mellett is nagyon lassan fogy, pedig szinte minden nap használom. Én éjszakai arckrém helyett használom, és azt tapasztaltam, hogy a pattanások, esetleges sebek helyeit reggelre nagyon szépen hámosítja, az ajkakat is gyönyörűen hidratálja. Az arcbőröm állapota rengeteget javult, mióta használom. Az egyetlen hátránya, hogy nem igazán szeretem azt a zsíros bőrérzetet, amit ad, és reggelre sem szívódik fel maradéktalanul, de a sok előnye miatt ezt elnézem.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Legtöbbször ajkaimra kenem fel estére, imádom! Persze arcra is lehet használni, az is nagyon eredményes, bár nálam ritkán kerül rá sor. CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Deepy

2020. április 29.

Imádom az illatát! Ami azért szerencsés, mert ebben az életben nem fog elfogyni, pedig kenem ajakra, körömágyra, sarokra, éjszakánként arcra kúraszerűen... nagyon jó, masszív krém, érződik benne a sok jó cucc. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Qwerty

2020. április 26.

Nem néztem utána, az igaz, de valahogy a testvajról nem a tömény zsír jut eszembe. De hát tényleg nem írják rajta, hogy vizet is tartalmaz, szóval szavam se lehet. Ezzel lenne a legkevesebb gond, -20 fokban, hófúvásban pont ilyen állagú krém kell. Éjszakára a szárazabb részeimre, meg ajakápolónak egész használható lenne, na de a szaga...jaj. Elviselhetetlenül tömény és émelyítő. Szabályosan tiltakozik a gyomrom, hogy kinyissam a tégelyt. Meglep, hogy ennyien imádják, én már rá sem bírok nézni.
Ahhoz kicsit drága, hogy a sarkamra kenegessem (az van a legmesszebb az orromtól), szóval még küzdök vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Dorci1987

2020. január 31.

Mikor megláttam, hogy mennyire pici tégelyben van, azt gondoltam, nagyon ritkán fogom használni, hogy minél később fogyjon el.
Kibontottam (a harmatcsepp isteni illatát adó ylang-ylang miatt azt gondoltam, ezt is imádni fogom), és az első szimatolás sajnos csalódás volt, nekem a mandarin és az ylang-ylang együtt nem jön be, és megszokni sem tudom. Sokkal jobban szeretném, ha csak a virág illatot tették volna bele.
A krém állaga valóban rettentő sűrű, ezért a tégely mérete igen megtévesztő: egész testre használva is fogalmam sincs mikor fogy el :D Testhőmérsékletre felolvad, és jó testes krém lévén nehezen szívódik be (bár én száraz bőrre használom), ilyenkor télen minden fürcsi után extra kényeztetést ad a bőrnek (szerintem ahogy bejön a jó idő, túl sok lesz majd). Ajakápolónak ennél jobbat el sem tudnék képzelni, mindenki azt hisz, szájfény és rettentő jól ápol :D Néha pedig éjszakára az arcomra is teszek belőle. Én nagyon imádom, újra fogom venni, már attól is izgalomban vagyok, hogy meglátom a polcomon :D Az illatát nem szeretem, de annyi jó tulajdonsága van, hogy ezt simán felülírja :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

kiralydori

2019. december 3.

Az itteni véleményeknek köszönhetően tudtam mire számítsak az illatát és állagát tekintve. A hűvösebb idő beköszöntével kezdtem el használni és nekem nagyon bevált. Ott tartok, hogy minden nap alig várom, hogy az esti rutinomat ezzel a kis krémmel fejezzem be és érezhessem az illatát.. :))
Sőt, ha valamilyen oknál fogva úgy alakul, hogy napközben otthon vagyok, akkor is kenek egy kis vékony réteget az arcomra.
Finom puha lesz tőle a bőröm. Mivel előfordul, hogy nem bírok magammal és nekiesek az arcomnak (igen-igen nyomkodom, majd kaparászom), ezért előfordul, hogy kis piros sebecskéket alkotok :( Ezeket segít gyorsabban meggyógyítani. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Elina

2019. július 12.

Imádom! Az illata eleinte fura volt es eleg eros de egy ido utan megszoktam. Nagyon nehezen barnulok es igazabol azert vettem meg, mert remenykedtem, hogy ez majd rasegit a karotin miatt.. es bejott:) Nagyon szepen barnulok vele es meg a boromet is hidratalja. Szerintem egy picit nehezen kenheto, de amit ramelegszik a boromre konnyebben bele tudom masszirozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Szandi0504

2019. április 24.

Először ajándékba kaptam belőle, majd nemrég nagy kiszerelésben meg is vásároltam.
Ez a krém tényleg egy csoda, nekem mániám piszkálgatni, nyomogatni az arcomat, ilyenkor van hogy sebes is marad, de ha ezt a krémet rákenem és 1 napig többször bekenem vele a sebes részt szépen begyógyul, gyulladáscsökkentő is, ajakápolóként is bevált.
Nekem borotválkozás után nagyon kiszárad a bőröm és eddig a sheavajon kívül még nem volt olyan ami nem irritálta volna, de most már van, gazdag krém elég belőle kevés is, enyhén vizes bőrbe, fürdés után egyből érdemes bemasszírozni akkor jól be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Reini

2019. március 21.

Ha a bőrömnek még a szérumnál is erősebb és töményebb ápolás kell (általában télen), őt hívom segítségül.
Illatát, színét, hatását imádom, egyedül az állaga okoz némi problémát. Túl sűrű és nekem egy kicsit darabos is, mintha a kis darabkák fel sem akarnának oldódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Citrus Reticulata (Mandarin Orange) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool
Színezékek: Beta Carotene