PomPom

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"Érett, száraz, ekcémás és rozaceás bőr ápolására. Narancssárga színét e benne lévő karotinnak köszönheti mely bőrünkben azonnal átalakul A- vitaminná, ami a leghatékonyabb bőrgyulladás csökkentő, bőrregeneráló vitamin."

Ár: 1700 Ft + pk , Eladó: mspotts
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás

zsirafi

2021. május 27.

ez egy szuper apolo cserepes ajakra, sivatag szaraz konyokre es es annal is smirglisebb sarokra. arcra vagy mashova borre kenni az nekem elkepzelhetetlenul sok lenne. sheavaj allagu, tomeny, erosen illatos massza ami a kis doboz ellenere sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

k.boglarka

2021. április 23.

Az itteni vélemenyek miatt vásároltam meg. Az állaga zsíros, amivel nincs is baj mert én főként éjszaka a cserepes ajkaimra illetve a sarkamra használom. Nehezen szívódik be, sárga foltot hagy, és nem hidratál kellőképpen. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Kikerics

2021. március 21.

Termekmintat kaptam, ajakapolonak hasznalom, az allaga arra emlekeztet. Jo illata van, de nem hiszem, hogy meg fogom vasarolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

oOHeidaOo

2021. március 18.

Termékmintát kaptam belőle, de az is sokáig kitart. Nemsokára elfogy, akkor biztos veszek egy nagy kiszerelést.
Ajakra, száraz orra, száraz foltokra az arcon, könyékre... mindenhova is lehet kenni, mert ez egy csoda.
Egész arcra még nem próbáltam, de a sok vélemény alapján ki fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Egész arcra még nem próbáltam, de a sok vélemény alapján ki fogom.

viragmezo

2021. január 7.

A sok-sok kipróbált krémem közül ez talán az abszolút kedvencem. Én éjszakai hidratálóként használom és amit tapasztalok, az csodálatos. Akkor veszem elő, ha kicsit szárazabbnak érzem a bőröm az átlagosnál, ez heti kb. 2 alkalommal szokott előfordulni - bár akkor sem ártok vele semmit, ha a kevésbé száraz bőrömre kenem fel. Érdemes a hajat befonni vagy eltűzni ilyenkor alvásra, mert a krém jó zsíros és hajlamos a babahajakra is hatást kifejteni. :) A zsíros érzet ellenére reggelre gyönyörűen beissza a bőröm, sehol egy fénylő folt, nyomokban sem száraz és hosszútávon megfigyeltem, hogy a pattanások utáni piros foltok is halványabbak a karotinkrém használata mellett. Továbbá nem hátrány, hogy isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

molniniki5

2020. július 25.

Nekem tetszik az illata, gazdaságos krém, mérete ellenére sokáig elég. Tömény, zsíros állagú, nehezen szívódik be. Arcomra nem mertem kenni, félek, hogy az érzékeny bőröm nem lélegezne alatta, és többet ártana, mint használna. Szájra kenve csodásan ápol, illetve még a sarkam szoktam puhítani vele éjszakánként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

GoldenJasmine

2020. július 25.

Sokáig szemeztem vele, mire rászántam magam, hogy megvegyem. Az árát sokallottam, de pozitívan csalódtam, mivel gyakori használat mellett is nagyon lassan fogy, pedig szinte minden nap használom. Én éjszakai arckrém helyett használom, és azt tapasztaltam, hogy a pattanások, esetleges sebek helyeit reggelre nagyon szépen hámosítja, az ajkakat is gyönyörűen hidratálja. Az arcbőröm állapota rengeteget javult, mióta használom. Az egyetlen hátránya, hogy nem igazán szeretem azt a zsíros bőrérzetet, amit ad, és reggelre sem szívódik fel maradéktalanul, de a sok előnye miatt ezt elnézem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Nikike20

Korcsoport: < 18
2020. július 6.

Legtöbbször ajkaimra kenem fel estére, imádom! Persze arcra is lehet használni, az is nagyon eredményes, bár nálam ritkán kerül rá sor. CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 6.

Deepy

2020. április 29.

Imádom az illatát! Ami azért szerencsés, mert ebben az életben nem fog elfogyni, pedig kenem ajakra, körömágyra, sarokra, éjszakánként arcra kúraszerűen... nagyon jó, masszív krém, érződik benne a sok jó cucc. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Qwerty

2020. április 26.

Nem néztem utána, az igaz, de valahogy a testvajról nem a tömény zsír jut eszembe. De hát tényleg nem írják rajta, hogy vizet is tartalmaz, szóval szavam se lehet. Ezzel lenne a legkevesebb gond, -20 fokban, hófúvásban pont ilyen állagú krém kell. Éjszakára a szárazabb részeimre, meg ajakápolónak egész használható lenne, na de a szaga...jaj. Elviselhetetlenül tömény és émelyítő. Szabályosan tiltakozik a gyomrom, hogy kinyissam a tégelyt. Meglep, hogy ennyien imádják, én már rá sem bírok nézni.
Ahhoz kicsit drága, hogy a sarkamra kenegessem (az van a legmesszebb az orromtól), szóval még küzdök vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 26.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Citrus Reticulata (Mandarin Orange) Peel Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool
Színezékek: Beta Carotene